Skocz do zawartości

[West 2nd Rd] 1 Warriors - 5 Grizzlies


Chytruz

What what  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto

    • Warriors w 4
      1
    • Warriors w 5
      10
    • Warriors w 6
      32
    • Warriors w 7
      9
    • Grizzlies w 4
      0
    • Grizzlies w 5
      1
    • Grizzlies w 6
      6
    • Grizzlies w 7
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Jebac biedę biorę urlop

 

Nie jestem kompletnie w stanie stwierdzić jak bardzo porważnym kandydatem do finału są Miski

Ten ich kryzys z drugiej części rs trochę zatarl wrażenie jakie na mnie robili wcześniej.

Mimo wszystko chce wcf spurs-warriors, bo to aktualnie najbardziej zbilansowane i zaskakujące ekipy na ziemi

Ale jako że oglądanie Memphis to dla mnie czysty kryształ więc niech będzie siedem spotkan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne jest zeby Conley gral, to oczywiste, ale nie zapominajmy ze Conley nie tylko ma probelmy z okiem, ma nadal planta facilisitsi czy jak to sie tam pisze, to co mial Gasol w po kiedys, i Noah, czyli bole stopy ktore ciezko wyleczyc, jedynie dluga przerwa moze to zrobic a na to nie ma czasu

 

Conley musi grac zeby atakowac Currego w obronie, to jest jedyny sposob na niego, go at him Mike

 

Allen slabo broni jak na razie w tych po, zwlaszcza na pickach, nie wiem kto usiadzie na Klayu i Currym...

 

Czuje ze Grizz ich jebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conley musi grac zeby atakowac Currego w obronie, to jest jedyny sposob na niego, go at him Mike

 

Atakować go w obronie czyli atakować go atakiem? Można Stefana dać na Allena, nie żeby też Conley był jakimś Predatorem w ataku.

 

A tak w ogóle, to najlepszym sposobem na Curry'ego jest trapowanie, ale Grizzlies nie mają kim tego robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale będzie 4-1 dla GSW. W ogole polfinaly na zachodzie moga w tym roku nie byc tak ciekawe, wyrownane jak na wschodzie gdzie moze byc bitwa Bulls - Cavs i Atlanta - Wizards. Tough calls. na zachodzie, Jesli Spurs wygraja z LAC to spodziewam sie tez 4-1 max 4-2 z Houston.

A Grizz nie maja wiekszych szans z GSW glownie przez kontuzje Conleya. ledwo widzi na jedno oko, i nawet jesli wroci to bedzie mu ciezko plus ta kontuzja stopy.

Ale za to finał konferencji, najpewniej Spurs - GSW to bedzie All time great classic.

 

edit: Pomiedzy Game 2 i Game 3 jest duza przerwa czasowa (5 maja i 9 maja). Wiec byc moze wroci na trzeci mecz, to prawie za 2 tygodnie

Edytowane przez Damiansport1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atakować go w obronie czyli atakować go atakiem? Można Stefana dać na Allena, nie żeby też Conley był jakimś Predatorem w ataku.

 

A tak w ogóle, to najlepszym sposobem na Curry'ego jest trapowanie, ale Grizzlies nie mają kim tego robić.

Atakowac go w sensie grac picki przeciwko niemu atakowac go w ataku w ofensywie, probowac punktowac na nim

 

tak samo jak z Lillardem robil, wiem ze Lillard w obronie to worek kartofli, Curry sie bardzo poprawil, gra bardzo poprawnie w obronie ale trzeba go przetestowac, sprobowac wjebac w foul trouble, zmeczyc

 

no kompletna zgoda z trapowaniem, chyba Clippers w zeszlym sezonie to calkiem dobrze wychodzilo, ale czemu mowisz ze nie maja kim tego robic? Green i Lee wydaje mi sie ze dadza rade przerotowac jakby co, jedynym problemem moze byc Zach, bo przy trapowaniu kazdy zawodnik w Memphis musi dawac rade zamknac dystans przy rotowaniu, zwlaszcza ze na boisku jest Klay plus Barnes

wgl jak to jest, czy to normalne ze odrazu Conleyowi jakies plytki powstawiali? Nie mogli jakos tego mniej jak to sie mowi, inwazyjnie tego wyleczyc?

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kompletna zgoda z trapowaniem, chyba Clippers w zeszlym sezonie to calkiem dobrze wychodzilo, ale czemu mowisz ze nie maja kim tego robic? Green i Lee wydaje mi sie ze dadza rade przerotowac jakby co, jedynym problemem moze byc Zach, bo przy trapowaniu kazdy zawodnik w Memphis musi dawac rade zamknac dystans przy rotowaniu, zwlaszcza ze na boisku jest Klay plus Barnes

 

Przy trapie na pnr wysoki musi wyjść wysoko i jeszcze być w stanie mniej lub bardziej ustać przed ballhandlerem, Z-Bo i Gasol to nie są najlepsi ludzie do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem o tym, Gasol wydaje mi sie ze jako center jako tako da rade, wiem ze wielki kloc z niego, ale jest calkiem mobilny, Green w tej serii spokojnie moze hasac duzo na PF, bo z drugiej strony bedzie Draymond, albo Barnes jak Warriors beda grac smallball

 

wgl to co jest z Lee? na prawde w tym sezonie widzialem kilka meczy co gral przezajebiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale będzie 4-1 dla GSW. W ogole polfinaly na zachodzie moga w tym roku nie byc tak ciekawe, wyrownane jak na wschodzie gdzie moze byc bitwa Bulls - Cavs i Atlanta - Wizards. Tough calls. na zachodzie, Jesli Spurs wygraja z LAC to spodziewam sie tez 4-1 max 4-2 z Houston.

4-1 z obecnymi Hou bez HCA....uaaaaa

 

 

edit: Pomiedzy Game 2 i Game 3 jest duza przerwa czasowa (5 maja i 9 maja). Wiec byc moze wroci na trzeci mecz, to prawie za 2 tygodnie

 

i tu jest jedyna wydaje sie konkretna furtka dla MEM. Ewentualny powrót na swój parkiet.W tej dramatycznej sytuacji,kalendarz nie jest zle ułozony i mozna pokusic sie o długą serię.Zostaje jeszcze kontuzjowana kostka,ale w koncu przy współczesnej medycynie,jest mozliwe warunkowe przygotowanie do gry w 10 dni

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne jest zeby Conley gral, to oczywiste, ale nie zapominajmy ze Conley nie tylko ma probelmy z okiem, ma nadal planta facilisitsi czy jak to sie tam pisze, to co mial Gasol w po kiedys, i Noah, czyli bole stopy ktore ciezko wyleczyc, jedynie dluga przerwa moze to zrobic a na to nie ma czasu

 

Conley musi grac zeby atakowac Currego w obronie, to jest jedyny sposob na niego, go at him Mike

 

Allen slabo broni jak na razie w tych po, zwlaszcza na pickach, nie wiem kto usiadzie na Klayu i Currym...

 

Czuje ze Grizz ich jebna

Timmey z plantarem zdobyl misia :)

 

 

bez Conleya to by była lekka c***ówka dla Grizzlies. Koleś jest niezastapiony i tworzyłby niezly matchup vs Curremu. Trappowanie to zła decyzja jesli chodzi o GS wg mnie. Przy tak ruchliwym backcorcie maja porozrzucane to wpizdu i wolna pozycję do rzutu czy atakiren na basketa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy tu mieć 3 z ośmiu najlepszych obrońców wg DRAPM : Koufos Allen i Dr Green

albo 3 z TOP wg DRPM

 

Zwał jak zwał jest tu mnóstwo świetnych i niedocenianych obrońców. I może być to walka na noże ale jednak Curry w tej chwili jest za dobry aby odpaść już teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.