Skocz do zawartości

Trade deadline 2015 - 19 lutego


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Roger, o to mię chodziło właśnie że NY są już blisko momentu gdzie będzie można rozsądne decyzje podejmować. Coś robić nowego.A Jennifer Lopez i reszta bandy są kotwicami dla Brook w podobnym stylu co Knicks 10 lat temu. Z Houstonem co trwał przy kasie do końca i Timem Thomasem za 13 baniek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bez przesadyzmów - Jax ładnie posprzątał salary Nixów, jak to się ma do 60 baniek utopionych w 3 graczy Nets :smile:

 

Czy ja wiem? Pozbył się Feltona i Smitha, ale wciągnął Calderona. Bilans na plus, ale o wielkim sprzątaniu bym nie mówił.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych tu komentarzy widzę że tylko mi staje na newsa że Garnett ma dużą szansę na powrót do Minny. Ludy Pany wszak to news lepszy od wszystkich serbsko-tureckich deali co tu mogą mieć miejsce.

Nets w sumie bardziej utopieni od Knix z kontraktami, Deron, Garnek z veto absolut, Joe, jeszcze Brook Banner. Contender do PO :grin:

 

Przecież nie od dziś wiadomo, że Garnek zasiądzie po sezonie jako ważna szycha w zarządzie Soty. Było do przewidzenia, że Nets będą chcieli go go wykupić, ale nie spodziewałem się, że będzie deal z Wilczakmi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salary się nie zgadza przecież. Perkins + Jackson =~ 12m   a Lopez+Jack=~22m. Do tego Waitersa jeszcze nie mogą handlować w kombinacji z innymi zawodnikami. Jakby pokombinowali z oddaniem gdzieś Waitersa za trade exception to też nie wystarczy, bo ma za mały kontrakt. Czyli co- Ibaka? :grin:

Edytowane przez Bloniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plota o Dragiciu do Houston - po co on rakietom mając Hardena? Znowu Dragic musiałby grać bez piłki i byłaby taka lipa jak w tym sezonie.

 

Druga sprawa, pomijając już całkowicie ogólny trade request, czy Dragic zamienił się na łby z jakimś typowym czarnuchem, że wybrał sobie 3 największe markety? Wydawał mi się spoko ziomkiem, któremu prędzej by zależało na dobrym graniu, niż nad lansem po ulicach NY czy plażach Mia/LA. Howard 2.0. Trochę stracił tym w moich oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.