Skocz do zawartości

Trade deadline 2015 - 19 lutego


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Pacers chcą spuścić Westa i Hilla by zrobić cap space pod Dragica. Kings chcą spuścić 2 graczy w tym samym celu. Ludzie chcą robić miejsce by dać maxa Dragicowi. MAXA. Albo mnie wzrok myli albo Goran ma za pasem sakwę z gumijagodami które wywindują go 2 poziomy. W innym wypadku - takie rumory, taka kasa za takiego gracza? 

 

Bass i KMart heading 4 buyout. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers chcą spuścić Westa i Hilla by zrobić cap space pod Dragica. Kings chcą spuścić 2 graczy w tym samym celu. Ludzie chcą robić miejsce by dać maxa Dragicowi. MAXA. Albo mnie wzrok myli albo Goran ma za pasem sakwę z gumijagodami które wywindują go 2 poziomy. W innym wypadku - takie rumory, taka kasa za takiego gracza? 

 

A ilu było wg Ciebie lepszych guardów w lidze w poprzednim sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns widze tak samo wesola organizacja jak Sacramento czy inne Minnesoty, "oddamy Dragica za gracza z potencjalem all star i picki"

 

troche sprzecznosci widze bo to chyba Dragic jest k**** potencjalnym all starem

 

Bledsoe jest większym prospectem niż Dragic, a projekt z dwoma PG się nie sprawdza.

 

Zresztą nie przeceniałbym Słoweńca, który dopiero w poprzednim sezonie pozbył się łatki Tragica, a w tym dość solidnie na Nią znów pracuje. Można go jednak trochę usprawiedliwiać, że system Hornacka tłamsi jego potencjał.

 

Dragic z poprzedniego sezonu to zdecydowanie gracz warty maksa, ale czy jest w stanie to potwierdzić? Nie zmartwiłbym się, gdyby to miał być problem Lakers :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ Od Bleacheara.

http://bleacherreport.com/articles/2368153-nba-trade-deadline-insider-teams-likely-to-deal-and-the-players-theyd-move?utm_source=twitter.com&utm_medium=share&utm_campaign=web-des-art-top-19

 

Barcalova - na oko - z 10 do 12 bym znalazł. I przy każdym by mogła być dyskusja że ten to w "x" był lepszy a ten w "y" gorszy. Nie w tym rzecz. Takie Pacers spuszcza teoretycznie 2 starterów by dać ze wszystkimi bonusami ok 20 baniek per sezon gościowi pod trzydziestką który do tej pory nie błysnął na tyle, by powiedzieć "top 3 " ligi na pozycji. U know, czuję że obecnie na rynku zbyt wielu opcji nie ma - ale by wstawiać Gorana kosztem części drużyny? West i Hill to wciąż zmyślna para nie psująca gry drużyny. Wysypać to za startera? Nie gwiazdora z top półki? Nie widzę tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak widzisz wzmacnianie Lakers inaczej? LAL i tak niewiele ma do dania. Wiadomo, ze picku w I rundzie nie dadza. Z zawodnikow to poza Clarksonem kazdy moglby poleciec (a i tego szkoda bardziej z powodu wielu i kontraktu, niz umiejetnosci). Tyle, ze sila tego skladu jest tak wielka, ze nie wiem czy ktokolwiek bylby jakimkolwiek wzmocnieniem dla Suns. Odbudowa pozycji w NBA w najblizszym czasie, to sute przeplacanie pseudo gwiazdek. Optymalne byloby pozyskanie Dragica, zatrzymanie go latem i wybranie w drafcie (zakladam jednak top 5) najlepszego z dostepnych. Wtedy pakiet Dragic, ?, Randle obudowany jakimi sensownymi rolesami z Kobe na wozku moze powalczylby o p-o. Może.

 

 

Caphold Dragica wyniesie ok. 11 milionów. Lakers pozyskując go teraz, mieliby większe możliwości wzmocnień latem.

 

Nie zrozumieliście mnie. 

 

Przez szaleć rozumiałem oddanie picku Rox, pozostałości z naszego lub nawet Randle. 

 

A ogólnie jestem sceptycznie nastawiony do Dragicia, widać w co on celuje. Typ miał jeden dobry sezon, a krzyczy maxa. WTF Czuję, że ustawi się najbliższą umową i będzie grał na takim poziomie, jak teraz, lub słabszym. Idzie po kasę, wyraźnie. 

 

Mam nadzieję, że wbije po niego mocno jakieś Miami lub Knicks, byle nie Lakers i Pacers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliście mnie. 

 

Przez szaleć rozumiałem oddanie picku Rox, pozostałości z naszego lub nawet Randle. 

 

A ogólnie jestem sceptycznie nastawiony do Dragicia, widać w co on celuje. Typ miał jeden dobry sezon, a krzyczy maxa. WTF Czuję, że ustawi się najbliższą umową i będzie grał na takim poziomie, jak teraz, lub słabszym. Idzie po kasę, wyraźnie. 

 

Mam nadzieję, że wbije po niego mocno jakieś Miami lub Knicks, byle nie Lakers i Pacers. 

 

Dragic cierpi na obecności Bledsoe i Thomasa. Rok temu grał najlepiej, kiedy ten pierwszy wypadł z powodu kontuzji (23-25 punktów na świetnej skuteczności). Nigdy jakimś jego wielkim fanem nie byłem, ale gdybym wiedział, że nie stracimy przez to top5 picku, to bym spokojnie oddał Hilla + wybór Rockets. Wolę zachować Prawa Birda niż ładować w niego maxa latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledsoe jest większym prospectem niż Dragic, a projekt z dwoma PG się nie sprawdza.

 

Zresztą nie przeceniałbym Słoweńca, który dopiero w poprzednim sezonie pozbył się łatki Tragica, a w tym dość solidnie na Nią znów pracuje. Można go jednak trochę usprawiedliwiać, że system Hornacka tłamsi jego potencjał.

 

Dragic z poprzedniego sezonu to zdecydowanie gracz warty maksa, ale czy jest w stanie to potwierdzić? Nie zmartwiłbym się, gdyby to miał być problem Lakers :smile:

Gdzie kompletny koszykarz jakim jest Dragic do Bledsoe, prosze Cie, Bledsoe jest fajny dopoki mu sie kolana nie rozpierdola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliście mnie. 

 

Przez szaleć rozumiałem oddanie picku Rox, pozostałości z naszego lub nawet Randle. 

 

A ogólnie jestem sceptycznie nastawiony do Dragicia, widać w co on celuje. Typ miał jeden dobry sezon, a krzyczy maxa. WTF Czuję, że ustawi się najbliższą umową i będzie grał na takim poziomie, jak teraz, lub słabszym. Idzie po kasę, wyraźnie. 

 

Mam nadzieję, że wbije po niego mocno jakieś Miami lub Knicks, byle nie Lakers i Pacers. 

 

właśnie o to chodzi, boję się że Knicks dadzą mu full siana a on potem będą tego długie lata żałować i znów się zablokują na parę sezonów

 

w sumie chyba bym chciał Dragica w Nix ale z formą ubiegłoroczną, tylko tego nitk nie zagwarantuje i teraz to trochę kot w worku, chociaż nie wiem kogo lepszego NYK znajdą na 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem się trochę pobawić na stronce ESPN i taka moja luźna propozycja :

 

http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=q2ekyk3

 

 

W Twojej 3 propozycji pozyskasz za M. Barnes'a  Jimmy'ego Butlera czy K. Leonarda?

 

 

A tym czasem:

 

Yahoo Sources: The agent for Oklahoma City guard Reggie Jackson has requested a trade to Thunder management.

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.