Skocz do zawartości

Trade deadline 2015 - 19 lutego


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem .

 

Postanowiłem się trochę pobawić na stronce ESPN i taka moja luźna propozycja :

 

http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=q2ekyk3

 

Miami jak chce grać w PO potrzebuję ogarniętego PG , w Denver poza tradem Nurkicia jest skłona rozpatrzyć każdą wymianę a LAC zyskują przyzwoitego SF i kogoś pod kosz do obrony.

 

To jak już wspomniałem weżcie tę propozycję tak na lekko :)

Niemal udławiłem się kanapką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luuudzie proszę. Ja wiem że fajna maszynka ale mi się udało przy kolejnych 4 symulacjach ogarnąć Gordona H., Grega Monroe i nawet Kobe Bryanta za bolków Suns. Takie machanie symulatorem kojarzy mi się z opcją predraftu w sezonie nba lajw gdzie na pierwszy rok dostawałem Kidda i Duncana. Bo tak.

Jutro koniec cyrku, zaczynamy prawdziwe granie.

A book zaproponował mi kurs 501 za każdą złotówę postawioną na mistrzostwo 76. Miszczowsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^Eld - po dwójce poszło na wszystko, co miało kurs powyżej 300. Aż dziw bierze jakie te Minnesoty niedoceniane

 

Bagieta forever

 

A z Andrzejkiem podobno kombinują jakiś manewr by go wcześniej spuścić. Może mu papiery zrobią na "kontuzję uniemożliwiającą kontynuowanie kariery".

Z drugiej strony z racji kontuzji karmelka i wynosin Amare - Phil rzecze, jakoby Adrei był jego 1 strzelbą do końca sezonu. Nie ogarniam tego człowieka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam Katnery, Żeberka. Hit sezonu - Garnek ma wrócić do Minny za Tadka Janga. Biznes łajs i jednocześnie z lekkim podtekstem "dałeś nam serce, to teraz my Ci na stare lata podziękujemy". Fajnie qrwa.

 

Lol kwadrat - Zorana podpisano by Goranowi było lepiej. Goran pokazał paluszek więc Zoran trafił do paczki transferowej z Goranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoran w CV za ostatnie lata powinien wstawić "machanie bratu".

Sprowadzają szrot Milsapowy, Dragicowy - braci ciągną na poduchę. Czekam aż zatrudnią starą Duranta na zmywaku Thunder. Ot po prostu etat się akurat zwolnił przed końcem kontraktu syna.

 

By zrobić z siebie idiotę i sobie zaprzeczyć w kilku linijkach - ten szrot milsapowy wcale nie taki szrotowy. Śmiem twierdzić że Utah jest zespołem, który da się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoran w CV za ostatnie lata powinien wstawić "machanie bratu".

Sprowadzają szrot Milsapowy, Dragicowy - braci ciągną na poduchę. Czekam aż zatrudnią starą Duranta na zmywaku Thunder. Ot po prostu etat się akurat zwolnił przed końcem kontraktu syna.

 

By zrobić z siebie idiotę i sobie zaprzeczyć w kilku linijkach - ten szrot milsapowy wcale nie taki szrotowy. Śmiem twierdzić że Utah jest zespołem, który da się oglądać.

A już miałem sie zagotować. Bo młody Millsap jest dobrym obrońcą. I długo go Jazz testowało zanim dorósł do tego aby biegać po parkietach NBA. Inna sprawa że słowa Dragicia potwierdzają że to jednak zarząd Suns rozjebał chemię zespołu kupując Thomasa a Hornacek jest w tej sytuacji ofiarą głupiego systemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej bo w odpowiedzi na pytanie czy zostanie jeśli IT odejdzie powiedział, że to niczego nei zmienia bo nie wierzy w ten Managment. W ostatnim podcascie Coro jest w cholerę pytań i odpowiedzi i jego Trade Request to zlożona wielu rzeczy nawet tego, że musi grać bez pilki i kryć skrzydłowych. Podobno tezobiecanu IT, że będzie grał w pierwszym skladzie i człowiekiem , który trzymał wszystkich w szatni za mordy był jednak Frye. Cyrk.

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych tu komentarzy widzę że tylko mi staje na newsa że Garnett ma dużą szansę na powrót do Minny. Ludy Pany wszak to news lepszy od wszystkich serbsko-tureckich deali co tu mogą mieć miejsce.

Nets w sumie bardziej utopieni od Knix z kontraktami, Deron, Garnek z veto absolut, Joe, jeszcze Brook Banner. Contender do PO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.