Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwsze 20 miesięcy pracy, Biedroń spędził 208 dni w służbowych podróżach, ale Ty zapamiętałeś, że dba o ekologię, bo jeździ do pracy rowerem:)

 

https://m.radiogdansk.pl/wiadomosci/item/50281-w-siedem-miesiecy-dwa-razy-dookola-swiata-podroze-male-i-duze-roberta-biedronia

 

Skoro w Jaworznie roczny bilet sieciowy na autobus będzie kosztował 180 osób, to oznacza, że koszty z miasta na cel transportu publicznego wzrosną. To jest odwrotność cięcia kosztów.

przecież to kiełbasa wyborcza na poziomie 500+, tu nikt o oszczędnościach nie mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedron "zawodowy gej" i Terlik "zawodowy katolik". Jeden syf.

Zmien tworzy na pompuje jak sie tak czepiasz lol.

 

I w przypadku wykletych nie ma niestety tego co powinno a o czym piszesz (przywracanie pamieci, badanie case by case itd). Mamy za to walke dwoch histerii - starej postkomunistycznej 'anty' i nowej 'pro'. W temacie ktory nie powinien w zaden sposob takich emocji wzbudzac (bo jest malo istotny lol). I PiS pompuje ta nowa histerie (to akurat nie dziwi skoro zostali wykluczeni z solidarnosciowego kolka wzajemnej adoracji).

Pompować?

To wymień mi działaczy PiS, którzy "pompują " tę legendę? Największe zasługi to ma chyba Mariusz Kamiński, którego "pompowanie" sprowadza się do lat 90-tych, gdy działał w Lidze Republikańskiej, senator Żaryn z racji tego że jest profesorem historii i kto jeszcze? Może Tarczyński ze względu na działalność jego dziadka w NSZ.

O pompowaniu przez "pisowskie" media też chyba niestey nie może byćmowy, po przed laty nie było żadnych wielkich pisowskich mediów? Równie dobrze możesz napisać o "pompowaniu" rzezi na Wołyniu przez kukizowców.

Lech Kaczyński odznaczając Pileckiego, Łupaszkę, Zaporę, Warszyca przywrócił im tylko należne miejsce w historii.

 

Nie ma żadnej walki dwóch histerii. Po prostu stara, stalinowska narracja z fałszowaniem źródeł jak dzienniki "Ognia" nie ma dziś już racji bytu. To, że Czarzasty czy Senyszyn krzykną sobie odświętnie o mordercach i gwałcicielach nie ma żadnego znaczenia. Postkomuna walczy o przekroczenie 5%. Trochę jeszcze UB-ecji jeszcze żyje, więc jakiś to elektoracik jest.

 

Terlikowskiego nazywasz zawodowym katolikiem? Bo nie kryje się ze swoją wiarą? Nazywają go też ultrakatolikiem czy fanatykiem, katotalibem, ale on przez to co głosi jest po prostu wierny nauczaniu Kościoła. Czyli jest po prostu zwykłym katolikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terlikowskiego nazywasz zawodowym katolikiem? Bo nie kryje się ze swoją wiarą? Nazywają go też ultrakatolikiem czy fanatykiem, katotalibem, ale on przez to co głosi jest po prostu wierny nauczaniu Kościoła. Czyli jest po prostu zwykłym katolikiem.

 

Terlik jest znany (i w konsekwencji buduje na tym swoją karierę zawodową) z bycia katolikiem.

Biedroń jest znany (i w konsekwencji buduje na tym swoją karierę zawodową) z bycia gejem.

 

To samo.

 

O pompowaniu przez "pisowskie" media też chyba niestey nie może byćmowy, po przed laty nie było żadnych wielkich pisowskich mediów? Równie dobrze możesz napisać o "pompowaniu" rzezi na Wołyniu przez kukizowców.

 

Przed laty to PiS jeszcze walczył o swój udział w torcie solidarnościowym.

Dziś już wiedzą, że nie ma na to szans (Gwiazda zapomniany, Walentynowicz nie żyje), więc patrzą w inną stronę.

 

Nie ma żadnej walki dwóch histerii. Po prostu stara, stalinowska narracja z fałszowaniem źródeł jak dzienniki "Ognia" nie ma dziś już racji bytu. To, że Czarzasty czy Senyszyn krzykną sobie odświętnie o mordercach i gwałcicielach nie ma żadnego znaczenia. Postkomuna walczy o przekroczenie 5%. Trochę jeszcze UB-ecji jeszcze żyje, więc jakiś to elektoracik jest.

 

Czyli sam wymieniłeś jedną histerię (narracja stalinowska). Druga strona to wg. Ciebie "przywracanie należnego miejsca w historii" - stąd wnioskuję, że bierzesz udział w tej drugiej ("pro") histerii. Mało kto odbiera własne działania jako 'histeryczne' :smile: PSYCHOLOGIA TAK MÓWI! :grin:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sam wymieniłeś jedną histerię (narracja stalinowska). Druga strona to wg. Ciebie "przywracanie należnego miejsca w historii" - stąd wnioskuję, że bierzesz udział w tej drugiej ("pro") histerii. Mało kto odbiera własne działania jako 'histeryczne' :smile: PSYCHOLOGIA TAK MÓWI! :grin:

Nie wiem, czy to moja paranoja, czy coś innego.

Nieustannie analizuję wypowiedzi wszystkich. Doszukuję się drugiego dna. W każdym żarciku doszukuję się tego małego ziarenka prawdy. Jestem w stałym związku. Od dwóch miesięcy obsesyjnie kontroluję partnera, ponieważ podejrzewam go i jego koleżankę o romans. Każde jego słowo i zachowanie analizuję. Zwracam uwagę na drobnostki, bo twierdzę, że te drobne rzeczy, które zauważam, są częścią większej prawdy. Miałam z nim rozmowę, powiedział, że oczywiście nic ich nie łączy. Mam mętlik w głowie, bo mam w pamięci te drobne sprawy, a jemu nie mogę zaufać.

 

https://www.nerwica.com/viewtopic.php?f=35&t=21746&start=84

 

:)

Z rym dziadkiem tarczynskiego w NSZ to podobno trochę naciagana historia

 

Zresztą po tym co ten kmiot wygaduje, nie zdziwił bym się gdyby tu też kłamał i koloryzowal

Bibliografia(?)

- moje przypuszczenia

- bo uważam go za kniota

- coś tam, gdzieś slyszalem

- forum KOD-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolonko teraz ciśnie po PiS?

 

Nie oglądam go na tej jego nowej platformie a dodał niedawno nowy materiał na youtube i z niego by wynikało ze tak. Zmienił poglądy?

Max Korwin-Cejrowski to wieczna opozycja i cisną zawsze po rządzących. Nic się nie zmieniło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed laty to PiS jeszcze walczył o swój udział w torcie solidarnościowym.

Dziś już wiedzą, że nie ma na to szans (Gwiazda zapomniany, Walentynowicz nie żyje), więc patrzą w inną stronę.

 

A gucio prawda. Gul im skacze, że to nie ich "patriotyzm". Tak samo jak z Marszem Niepodległości, który sam Kaczyński piętnował wraz ze swoimi czołowymi szczekaczkami.

 

Zwłaszcza, że Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych to jeszcze za PO został ustalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gucio prawda. Gul im skacze, że to nie ich "patriotyzm". Tak samo jak z Marszem Niepodległości, który sam Kaczyński piętnował wraz ze swoimi czołowymi szczekaczkami.

 

Zwłaszcza, że Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych to jeszcze za PO został ustalony.

 

A Solidarnością i Wałęsą jarano się jeszcze przed PO.

 

Nie trzeba tworzyć mitu, żeby z niego korzystać.

 

Co do Marszu Niepodległości to zgoda - ale serio doroczny kilkudziesięciotysięczny spęd może i robi wrażenie, ale na dłuższą metę to raczej mało perspektywiczne (co widać po wynikach politycznych organizatorów tego marszu :) ).

 

Ueee 3/10

 

W necie duuuuuuużo weselszych SJWów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewica wzięła się za 68' rok ;] gości których uważali za ludzi honoru teraz krytykują raczej nie tych ludzi tylko polaków ogólnie jakby ktoś z ówczesnych obywateli miał na to wpływ , niech ktoś mi tutaj to wytłumaczy ,logiki całkowicie brak

budują kolejny w Polsce antysemityzm a to po prostu jak to klasyk przemawiał chłopi pokłócili się z żydami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.