Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Czt tylko ja odnoszę wrażenie że pod względem konsekwencji programowej tylko PiS i jeszcze może Kukiz są stali

 

Reszta po omacku chwyta się wszystkiego co w ich ocenie da wyższy %

 

PiS zrobił największą krzywdę całej scenie politycznej, obojętnie czy ktoś ich popiera czy nie to robią to co mówili lub obiecywali a wszyscy dookoła mówili że to niemożliwe.

może tylko z tymi frankowiczami się bujają ale to chyba Dudy obietnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie PIS doigrał :

 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/sankcje-usa-z-powodu-ustawy-o-ipn-uderza-w-andrzeja-dude-i-morawieckiego/qv9mme6

 

a Europa ruszyła art 7.

 

co by tu jeszcze do kolekcji dorzucić, państwo z PISu ? no nic, nie odpowiedzą, bo oni teraz zajęci oblewaniem gnojowicą kontrkandydatów do wygranej w wyborach samorządowych.

 

wzmożenie jest.

 

w TVP tylko mundurów brakuje spikerom i prowadzącym. a moze takie małe kaczuszki na czole, nożem rżnięte kolega koledze ? żeby pamiątka pozostała na zawsze.

 

nawet jesli żaden z nich wdziękiem nie dorasta do pięt Hansowi Landzie, to zdecydowanie górują nad nim wiernością sprawie przegranej od jakichś dwóch lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

co by tu jeszcze do kolekcji dorzucić, państwo z PISu ?

1. Będziemy walczyć o pełne prawa w Europie dla polskiej tożsamości narodowej, o obecność polskiego języka i równoprawne traktowanie Polski i Polaków przez inne narody Europy.

2. Będziemy zabiegać o rozwój i obecność w Europie polskiej kultury i literatury, polskich książek i dziel polskich twórców.

3. Będziemy bronić praw religii, rodziny i tradycyjnego obyczaju, bo tych wartości szczególnie potrzebuje współczesna Europa.

4. Będziemy walczyć o interesy gospodarcze polskich przedsiębiorców, polskich przedsiębiorców, polskich pracowników i polskich rolników, o ich prawo do rozwoju i ekspansji na zagranicznych rynkach.

5. Będziemy zabiegać o polityczną i gospodarczą atlantycką solidarność zjednoczonej Europy i Ameryki, bo tylko w tej solidarności upatrujemy najgłębszych korzeni cywilizacyjnej potęgi całego Zachodu

U podnóża Wawelu, gdzie złożone są szczątki naszych królów i wieszczów – przysięgamy wszystkim Polakom, że od tych zasad nigdy nie odstąpimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nałożyliśmy sankcje na Trumpa?

Musialbys to zobaczyc. W 15 sekund od notatki przeszlismy do jej zrodla ktore 5 dni temu napisalo o smierci papieza benedykta i nazywa sie onet i jest finansowany przez ringier axel springer ktory jest spolka czesciowo niemiecka ktore to niemcy sa przyjacielem rosji bo buduja razem nord stream 2:) 15 sekund doslownie i swiat wyjasniony:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tych sankcji ze strony USA wcale nie ma.. 

 

A poważnie rzecz biorąc to i tak Polska znajdzie się za chwilę w nieciekawej sytuacji. Ciężko będzie bowiem pogodzić "przyjaźń" z USA z rozpoczynającą się wojną celną. Swoją drogą Trump robi ciekawe ruchy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wp.pl mnie dziś poraziła swoimi manipulacjami. "To co napisał onet to nieprawda, ale Polska dostała łagodne ostrzeżenie"

 

https://opinie.wp.pl/polsce-grozi-realny-kryzys-w-relacjach-z-usa-na-razie-amerykanie-lojalnie-ostrzegaja-6227629694252673a

 

"OK to fake news, ale coś musi być na rzeczy."

 

Rzygać się chce. Jednak to działa bo mimo że mamy Internet gdzie można dokonac krytyki źródeł to i tak większość przeczyta naglowek.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wp.pl mnie dziś poraziła swoimi manipulacjami. "To co napisał onet to nieprawda, ale Polska dostała łagodne ostrzeżenie"

 

https://opinie.wp.pl/polsce-grozi-realny-kryzys-w-relacjach-z-usa-na-razie-amerykanie-lojalnie-ostrzegaja-6227629694252673a

 

"OK to fake news, ale coś musi być na rzeczy."

 

Rzygać się chce. Jednak to działa bo mimo że mamy Internet gdzie można dokonac krytyki źródeł to i tak większość przeczyta naglowek.

 

Nie wiem do końca co myśleć o tej sprawie, ale raczej trudno się spodziewać, by USA oficjalnie przyznało się do nieoficjalnych działań:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do końca co myśleć o tej sprawie, ale raczej trudno się spodziewać, by USA oficjalnie przyznało się do nieoficjalnych działań :smile:

 

To sensowniej byłoby nic nie dementować. Skoro dali dementi, to znaczy, że informacja jest z palca wyssana.

 

Problemem nie jest, że onet się ośmieszył, tylko że jest to celowe działanie na destabilizacje sojuszu i niestety gra tym zarówno prawa jak i lewa strona. Bardzo szkodliwa polityka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tych sankcji ze strony USA wcale nie ma.. 

 

A poważnie rzecz biorąc to i tak Polska znajdzie się za chwilę w nieciekawej sytuacji. Ciężko będzie bowiem pogodzić "przyjaźń" z USA z rozpoczynającą się wojną celną. Swoją drogą Trump robi ciekawe ruchy. 

 

coś więcej o tych ruchach Trumpa? bo zaciekawiłes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sensowniej byłoby nic nie dementować. Skoro dali dementi, to znaczy, że informacja jest z palca wyssana.

 

Problemem nie jest, że onet się ośmieszył, tylko że jest to celowe działanie na destabilizacje sojuszu i niestety gra tym zarówno prawa jak i lewa strona. Bardzo szkodliwa polityka.

 

W pierwszej informacji dnia na onecie w nagłówku jest napisane tak:

"... reakcja departamentu stanu USA potwierdza doniesienia Onetu"

 

Także możesz mieć rację, ale nie znam się na dyplomacji i po prostu nie mam zdania na ten temat:)

 

Natomiast bardzo rozbawiło mnie to:

http://www.polskatimes.pl/fakty/kraj/a/jerzy-owsiak-obawia-sie-ze-rzad-przejmie-pieniadze-ze-zbiorek-to-skok-na-kase-polacy-dzieje-sie-cos-niezwykle-niebezpiecznego,12987747/

 

Przypominam, że jest to ustawa, która zaczęła powstawać z powodu nacisków opozycji po tym, jak nagrali naszych faszystów w lesie i okazało się, że organizacja w to zamieszana zbiera pieniądze na Walusia ( jak to pisały niektóre media kłamliwie, za zgodą ministra) i PIS został dosłownie zmuszony przez liberalne media do zmiany tej ustawy. Teraz te same media piszą, że PIS zmienia ustawę, żeby zabrać Owsiakowi pieniądze, eh:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś więcej o tych ruchach Trumpa? bo zaciekawiłes

O ruchach Trumpa i to tych intymnych coś więcej ma do powiedzenia Stormy Daniels.Wczoraj złożyła pozew w sądzie, żeby unieważnić kontrakt na $130 000 za trzymanie mordy na kłódkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnymi rzeczami się interesujesz

Mnie to aż tak nie interesuje,.Trumpa uważam za typa "spod ciemnej gwiazdy" i nawet jakby w mojej obecności żywcem poszedł do nieba to i tak ten fakt  mojej opinii by nie zmienił.,Ale jest miliony Amerykanów ,którzy go uważają za człowieka kryształowo uczciwego,głęboko wierzącego i przez całe życie postępującego zgodnie z chrześcijańskimi standardami. Dobrze by było jakby Stormy opowiedziała tym ludziom jak ich idol się spisał w akcji., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.