Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, DeltaCenter napisał:

Wieliński - > Czuchnowski - > Artlan - > Stasiński - > Piotr Szczęsny - > Kasprzak - > Mazguła - > Ryszard Cyba - > quevas

:)

Takie moje małe "od... do" 

Połowy nazwisk nawet nie kojarzę.

Ziemkiewicz -> Terlikowski -> Jaok (ten w obecnej wersji) -> Holecka -> Delta -> Kolonko (również w obecnej wersji) -> Stonoga ->  arcybiskup Wesołowski -> Breivik

:)

Takie moje małe "od... do"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, quevas napisał:

taka władza powinna zostać czym prędzej obalona przez wojsko albo w drodze rewolty ulicznej, bo skoro sama kwestionuje zasady praworządności i legalnej gry politycznej, to przestają one krępować również pozostałe strony tego układu

Gdzie byłeś 4 czerwca 1992 roku? Zamach stanu już był.

Już to przerabialiśmy, z marnym skutkiem. A można było tych twarzy nie oglądać przez te wszystkie lata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DeltaCenter napisał:

Wszystko spoko - tylko tego jaok nie kojarze. 

Jaok to koleś z Pyta.pl, który kiedyś bywał zabawny i jako tako umiarkowany w poglądach. Na fali popularności trafił do Antyradia, jednak tam się nie sprawdził. Potem został pracownikiem TVPis siejąc propagandę za nasze podatki i przez to stracił sporo fanów. Odjebał też jakąś dziwną akcję, która miała być niby prankiem, ale wyszła żenująco. Upadek może nie tak spektakularny jak Kolonko, ale jednak dość znaczący (chociaż zapewne nie pod względem finansowym).

2 minuty temu, StaryFan napisał:

Gdzie byłeś 4 czerwca 1992 roku? Zamach stanu już był.

Już to przerabialiśmy, z marnym skutkiem. A można było tych twarzy nie oglądać przez te wszystkie lata.

 

,,Nocna zmiana" to jest propagandowy gniot. 

1. Ten rząd i tak by upadł, tylko 48 godzin później.

2. Macierewicz nawet nie wykonał poprawnie uchwały Sejmu, bo jego lista nie pokrywała się z listą TW.  

Zresztą serio chciałbyś żeby to akurat Antek przeprowadzał lustrację? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Artlan napisał:

Połowy nazwisk nawet nie kojarzę.

Ziemkiewicz -> Terlikowski -> Jaok (ten w obecnej wersji) -> Holecka -> Delta -> Kolonko (również w obecnej wersji) -> Stonoga ->  arcybiskup Wesołowski -> Breivik

:)

Takie moje małe "od... do"

Jakie książki czytałeś Ziemkiewicza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Artlan napisał:

Jaok to koleś z Pyta.pl, który kiedyś bywał zabawny i jako tako umiarkowany w poglądach. Na fali popularności trafił do Antyradia, jednak tam się nie sprawdził. Potem został pracownikiem TVPis siejąc propagandę za nasze podatki i przez to stracił sporo fanów. Odjebał też jakąś dziwną akcję, która miała być niby prankiem, ale wyszła żenująco. Upadek może nie tak spektakularny jak Kolonko, ale jednak dość znaczący (chociaż zapewne nie pod względem finansowym).

Piękna analiza. I jak bardzo nietrafiona.

Pyta generalnie straciła na tym, że zespół się rozpadł (Koza i Jaok to było super combo, gdzie każdy prowadził gadki w zupełnie innym klimacie -> potem materiały gdzie był sam Jaok po prostu były dość monotonne, chociaż jest kilka perełek).

Tylko tyle i aż tyle.

Mój ulubiony wywiad:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Artlan napisał:

1. Ten rząd i tak by upadł, tylko 48 godzin później.

2. Macierewicz nawet nie wykonał poprawnie uchwały Sejmu, bo jego lista nie pokrywała się z listą TW.  

Zresztą serio chciałbyś żeby to akurat Antek przeprowadzał lustrację? 

Chciałbym aby ją przeprowadził ktokolwiek. A skoro rząd miał upaść, to strasznie pełne portki ma całe zgromadzenie. Dobrze byłoby też nie szukać teczek w instytucie Hoovera. Nie interesuje mnie nocna zmiana Kurskiego.

Interesują mnie za to nagrania z Magdalenki. Interesuje mnie los rodziny z pomorza która została wyrzucona na bruk, aby rudy miał wygodne lokum, interesuje mnie kilkadziesiąt tysięcy moich własnym pieniędzy, które zostały "umorzone" z mojego konta w 2014 r przez Pana który dzisiaj pisze, że wie jak je wydawać itd i jeszcze trochę.

 

Jeżeli chcesz mnie przekonać, że to co widać, nie jest tym co widać, to tracisz czas. Jeszcze napisz, że Lechowe towarzystwo chlało wódę z generałem, ale się nią nie zaciągało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Artlan napisał:

 

Druga z tych pań faktycznie jest tylko posłem z tylnych ławek w partii wodzowskiej, ale jednak nadal jest to jakaś funkcja. Taki ktoś nie ma wprawdzie zbyt dużego wpływu na losy państwa, ale jak kilku takich posłów nie przyjdzie na głosowanie albo odejdzie z klubu to już koalicja rządząca zaczyna mieć pełne gacie. Ponadto ta pani dopiero zaczyna karierę polityczną, Pawłowicz też na początku była nołnejmem. :) 

Druga z pan miala romans w malzenstwie ( jej maz rez go mial) zrozumieli swoj blad i sa szczesliwa rodzina. Nic dziwnego ze teraz opowiadaja o tym jak wazna jest wiernosc. @julekstep potwierdzi ze to typowe dla neofitow:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

@julekstep potwierdzi ze to typowe dla neofitow:) 

 a jak neofitów czeka masa profitów to już w ogóle :P 

6 minut temu, StaryFan napisał:

Jeżeli chcesz mnie przekonać, że to co widać, nie jest tym co widać, to tracisz czas. Jeszcze napisz, że Lechowe towarzystwo chlało wódę z generałem, ale się nią nie zaciągało.

pili, ale im nie smakowało :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 minut temu, julekstep napisał:

Piękna analiza. I jak bardzo nietrafiona.

Pyta generalnie straciła na tym, że zespół się rozpadł (Koza i Jaok to było super combo, gdzie każdy prowadził gadki w zupełnie innym klimacie -> potem materiały gdzie był sam Jaok po prostu były dość monotonne, chociaż jest kilka perełek).

Tylko tyle i aż tyle.

To również, ale jednak to jednoznaczne przejście na stronę PiS przesądziło sprawę. 

16 minut temu, StaryFan napisał:

Chciałbym aby ją przeprowadził ktokolwiek. .

Przecież parę lat później uchwalono ustawę lustracyjną. 

Cytat

Interesują mnie za to nagrania z Magdalenki. Jeżeli chcesz mnie przekonać, że to co widać, nie jest tym co widać, to tracisz czas. Jeszcze napisz, że Lechowe towarzystwo chlało wódę z generałem, ale się nią nie zaciągało

Zapytaj Lecha Kaczyńskiego. :)

Ale ogólnie Okrągły Stół > Powstanie warszawskie. Change my mind. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Artlan napisał:

To również, ale jednak to jednoznaczne przejście na stronę PiS przesądziło sprawę. 

nah - na kilku obrażonych radykałów z jednej strony przyszło pewnie kilku zadowolonych radykałów z drugiej

razem z odejściem Kozy pyta.pl straciła połowę 'wartości' i tyle (panowie się na prawdę świetnie uzupełniali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, julekstep napisał:

nah - na kilku obrażonych radykałów z jednej strony przyszło pewnie kilku zadowolonych radykałów z drugiej

razem z odejściem Kozy pyta.pl straciła połowę 'wartości' i tyle (panowie się na prawdę świetnie uzupełniali)

Jasne, jasne. :)   Kiedyś był w miarę lubiany przez wszystkich, od prawa do lewa, a potem nawet na wykopie zaczęli go uważać za dzbana:

https://www.wykop.pl/link/4943799/caly-film-jak-jaok-szarpie-flage-protestujacemu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Artlan said:

Połowy nazwisk nawet nie kojarzę.

Ziemkiewicz -> Terlikowski -> Jaok (ten w obecnej wersji) -> Holecka -> Delta -> Kolonko (również w obecnej wersji) -> Stonoga ->  arcybiskup Wesołowski -> Breivik

:)

Takie moje małe "od... do"

Tych których wymieniłem lączy jedno: bardzo niezdrowa "fascynacja" Jarosławem Kaczyńskim, i w zasadzie wszystkim co robi I każdym członkiem jego rodziny. 

 

Co łączy Kolonko, Jaoka, Stonogę, Wesołowskiego i Breivika?????? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Artlan napisał:

Przecież parę lat później uchwalono ustawę lustracyjną. 

Zapytaj Lecha Kaczyńskiego. :)

Ale ogólnie Okrągły Stół > Powstanie warszawskie. Change my mind. :) 

Ustawa lustracyjna bez akt personalnych. Ogólnie mam wrażenie, że niekoniecznie wiesz o czym piszesz.

Kaczyńskiego w Magdalence nigdy nie było, za to Lechu i reszta wyglądali jak na spotkaniu szlachty w 15 wieku.

 

Okrągły stół, to było bardzo miękkie lądowanie komunistycznych elit, agentury itd. Pamiętam stan wojenny i uwierz mi, wiem czego władza chciała uniknąć.

Gdyby lustracja była przeprowadzona w tym duchu, byłaby szybka, skuteczna i ostateczna. 

Znajomy adwersarz od tatara, nie prezentuje się zbyt okazale na w/w materiale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, StaryFan napisał:

Ustawa lustracyjna bez akt personalnych. Ogólnie mam wrażenie, że niekoniecznie wiesz o czym piszesz.

Przecież Rzecznik Interesu Publicznego, sądy lustracyjne oraz dziennikarze mieli swobodny dostęp do akt personalnych. 

Cytat

Pamiętam stan wojenny i uwierz mi, wiem czego władza chciała uniknąć. Gdyby lustracja była przeprowadzona w tym duchu, byłaby szybka, skuteczna i ostateczna. 

Czyli oskarżanie ludzi na lewo i prawo, bez weryfikacji i prawa do obrony? Przypominam, że Macierewicz listę z archiwum MSW utożsamiał z listą agentów co świadczy albo o jego debiliźmie albo o tym, że sam był agentem. 

2 godziny temu, StaryFan napisał:

Kaczyńskiego w Magdalence nigdy nie było, za to Lechu i reszta wyglądali jak na spotkaniu szlachty w 15 wieku.

 

kaczynski.jpg

IDZktkqTURBXy9jMTdiMDlkZGI5MWVlZDY3ZmQzMWU3NDIwMzA3NGEyMi5qcGVnkpUCzQPAAMLDlQIAzQPAwsM.jpg

2 godziny temu, DeltaCenter napisał:

Tych których wymieniłem lączy jedno: bardzo niezdrowa "fascynacja" Jarosławem Kaczyńskim, i w zasadzie wszystkim co robi I każdym członkiem jego rodziny. 

No jak to możliwe, że pisząc o partii wodzowskiej pisze się głównie o jej wodzu. :) 

Kaczyńscy czy chociażby Szydło sami się wpierdalali do mediów ze swoimi rodzinami, przez co zarówno Marta, jak i Tymoteusz stali się osobami publicznymi. 

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.