Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, quevas napisał:

powodem takiego działania jest fakt, że znaczna część elektoratu PIS, to ludzie, którzy utożsamiają się z tą partią tak dalece, że czują się częścią władzy państwowej przez nią sprawowanej. Nie mają w  życiu żadnej satysfakcji innej niż duma z bycia częścią władzy, ba - bycia władzą !, która po prawdzie ma ich głęboko w  nosie i traktuje jak pożytecznych idiotów, dzięki którym krewni i znajomi królika mogą się dorobić i spłacić kredyty.

dziadzio z Podkaparcia siedzi w tej swojej kurnej chacie, TVP Info ma na pełny regulator i puchnie z dumy jak dają popalić tym reakcjonistom i sługusom zgniłego Zachodu oraz żydostwa.

Jesli ktoś sądził, że tacy osobnicy stanowią w Polsce margines i zjawisko muzealne, to się grubo mylił : oni są jak Legion, ponieważ jest ich [tak] wielu.

 

Wybacz, ale w tym wpisie przemówiła PYCHA.

Po pierwsze w czym dziadzio z Podkarpacia jest gorszy od dziadzia z Poznania, Warszawy, od Ciebie, mnie czy kogokolwiek ?

Skąd wiadomo z czym utożsamia się elektorat PIS i z czego czerpie satysfakcję?

Skoro "takich osobników" jest cały legion, to mają większość i wybrali sobie rząd, który będzie ich reprezentował. Na tym polega demokracja.

Osobiście przeżyłem już rządy wszystkich partii i nie telepią mną żadne ambiwalentne uczucia względem kogokolwiek. Może jedynie irytować hipokryzja.

30 minut temu, Artlan napisał:

PiS na pewno ma zorganizowaną (w dość dużym stopniu) agitację polityczną w internecie.

To mówisz, że te wpisy typu "Tusk wie co robi" pisane w działach sportowych po 30 razy pod jednym artykułem, to bazgrze PISowskie komando propagandowe?

To ich chyba Prezes pochwali za nakład i op....li za niedopracowane treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, StaryFan napisał:

Wybacz, ale w tym wpisie przemówiła PYCHA.

Po pierwsze w czym dziadzio z Podkarpacia jest gorszy od dziadzia z Poznania, Warszawy, od Ciebie, mnie czy kogokolwiek ?

Tak jak jedni muszą się dowartościowywać 'pochodzeniem' tak inni muszą 'oświeceniem'. W przypadku tych oświeconych to jest o tyle śmieszne, że mimo całego swojego blasku to nic nie widzą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, StaryFan napisał:

To mówisz, że te wpisy typu "Tusk wie co robi" pisane w działach sportowych po 30 razy pod jednym artykułem, to bazgrze PISowskie komando propagandowe?

To ich chyba Prezes pochwali za nakład i op....li za niedopracowane treści.

Teraz bazgrze czy bazgrało podczas tak zwanej ,,wojny z kibolami"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, julekstep napisał:

Tak jak jedni muszą się dowartościowywać 'pochodzeniem' tak inni muszą 'oświeceniem'. W przypadku tych oświeconych to jest o tyle śmieszne, że mimo całego swojego blasku to nic nie widzą :) 

Ale wiesz, że oświecenie to głównie Indyferentyzm, co do istoty rzeczy, przeczy potrzebie dowartościowania? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, lorak napisał:

jak pokazuje choćby przypadek Piotrowicza (w ogóle polecam wczorajsze FpF - nigdy nie widziałem, aby Strzembosz tak po kimś jechał) hipokryzja to naczelna zasada w PiS. choć w tych kwestiach i tak niedościgniony jest jeden z ich najnowszych nabytków:

1557139351_fyacmd_600.jpg

Jak księża o tym mówią - źle, bo nie mają pojęcia

Jak osoby po 'przejściach' o tym mówią - źle, bo nie mają autorytetu

Jak osoby, którym nie da się nic zarzucić o tym mówią - źle, bo się chwalą (lansują na dzieciach itp)

 

i tak w koło Macieju :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

Jak osoby, którym nie da się nic zarzucić o tym mówią - źle, bo się chwalą (lansują na dzieciach itp)

Niektórzy perfekcjoniści mogą być irytujący, ale przynajmniej nie są hipokrytami. Zresztą wielu z nich ma na tyle rigczu, że dostrzega złożoność tego świata i nie moralizuje w rodzaju ,,skoro ja się nie złamałem podczas wojny/PRLu to znaczy, że ci, którzy się złamali muszą być c***ami" albo ,,skoro ja podołałem długoletniej opiece nad dzieckiem roślinką to każdy da radę". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DeltaCenter napisał:

To już naprawdę musi być rozpacz jak czepia się dwóch kobitek, które mają zerowy wpływ na losy państwa.  

Jedna z tych pań to córka założyciela PiS i bratanica obecnego lidera tej partii.

Tej samej Partii, której zwolennicy biją pianę jak to LGBT, WHO, UE i Netflix niszczą polską rodzinę. 

Tej samej partii, która chętnie wyciąga przynależność dziadka czy ojca do PZPR.

Druga z tych pań faktycznie jest tylko posłem z tylnych ławek w partii wodzowskiej, ale jednak nadal jest to jakaś funkcja. Taki ktoś nie ma wprawdzie zbyt dużego wpływu na losy państwa, ale jak kilku takich posłów nie przyjdzie na głosowanie albo odejdzie z klubu to już koalicja rządząca zaczyna mieć pełne gacie. Ponadto ta pani dopiero zaczyna karierę polityczną, Pawłowicz też na początku była nołnejmem. :) 

38 minut temu, quevas napisał:

PIS swoimi działaniami pole do rzetelnej dyskusji skurczyło do wstrząsająco znikomych rozmiarów

Dalej jestem zdania, że radykalizm (nawet w słusznej sprawie) bardziej szkodzi niż pomaga. Tą ustawę spokojnie da się zaorać merytorycznie i na spokojnie, bo poza twardym elektoratem PiS nikt nie chce aż tak dużego upartyjnienia państwa i problemów z UE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DeltaCenter napisał:

To już naprawdę musi być rozpacz jak czepia się dwóch kobitek, które mają zerowy wpływ na losy państwa. 

Na pomoc: obrazek z demotywatorów. 

Piotrowicz jest kobietą? wow, skoro masz insiderskie info odnośnie PiS oraz gender, to się podziel!

5 godzin temu, julekstep napisał:

Jak księża o tym mówią - źle, bo nie mają pojęcia

Jak osoby po 'przejściach' o tym mówią - źle, bo nie mają autorytetu

Jak osoby, którym nie da się nic zarzucić o tym mówią - źle, bo się chwalą (lansują na dzieciach itp)

 

i tak w koło Macieju :) 

ale wiesz, że logicznie się ten argument nie trzyma kupy? (wrzuciłeś sobie bowiem poglądy kilku osób do jednego worka.)

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.