Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, quevas napisał:

PIS nie sugeruje nawet, że zależy mu na jakiejś gruntownej reformie jakościowej

Tak jak każdej innej partii przed i po.

Powód jest banalnie prosty. Sądy są dla nich, nie dla suwerena. W większości urzędów państwowych jest dobrany skład z kilku partii (najczęściej PIS, PO,PSL).

Nie ma znaczenia kto wygrywa, skład jest ten sam od lat. Jak już ludziskom obrzydnie dana gęba, głosują przeciwko (większość głosowań w Polsce nie jest za, a "przeciwko").

Następnie następuje cytat z kabaretu (KMN) tylko z przecinkiem "dobra, zmiana". Nowa gęba (ludzie zadowoleni i pełni nadziei) jest na ołtarzu i co?

Okazuje się, że pomimo zwycięstwa innej partii, cała szpica to te same obszczykołki walące razem w kalesony od 30 lat.

Zamienili się jedynie miejscami, inna gęba firmuje lekkie życie do momentu, aż ludzie kolejny raz zagłosują przeciwko i "dobra, zmiana" od początku.

 

Na c...j im sprawiedliwe sądy, jak tam jest identycznie. Przecież ta "służba" społeczeństwu, jest traktowana jako dożywotnia renta z marginalną koniecznością pokazania się raz na 4 lata.

Bijecie tutaj masę piany o poszczególne partie. Ponieważ dużo jeżdżę po kraju, często bywam w centrach konferencyjnych. Często trafiam na prelekcje, w których "antagoniści" z różnych partii rozszarpują sobie gardła na spotkaniach.  Po spotkaniu chlają już razem. Ba, wycieczki z burdelu też nie są zamawiane oddzielnie.

Jeszcze na koniec się pożrą na recepcji (pozory trzeba stwarzać) i można wracać na wieś (w każdym mieście woj. mają swoje wiejskie enklawy, nic mi do wsi) z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Artlan napisał:

Powoływać się na portal, który każdą wypowiedź polityka opozycji na temat pisu opatruje znamiennym "zaorał", "zmasakrował", "zmiażdżył".

Każdy krok Tuska, kończy się zawsze podsumowaniem "Polacy pokochali to co właśnie zrobił Tusk.

Ale cieszy mnie fakt, że nie tylko ja poprawiam sobie humor zaglądając na ten portal dla młodych, wielkomiejskich inteligentów. Szkoda tylko tych nachalnych reklam netflixa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

Koniecznie powinna dodać, że trzeba uważać na życie, bo się kończy śmiercią. 

To akurat nie jest takie oczywiste. 

 

2 godziny temu, RappaR napisał:

comment_0etqgxfkXCICAVk5qqAJ53KtMkAPfO3I.jpg

 

Memy z Paulo Coelho są mądrzejsze

Z wycinków zawsze fajnie się pośmiać. Wtedy sami wyglądamy na mądrzejszych.

Tak, wiem, miałeś świetne oceny w liceum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał:

 

Tak, wiem, miałeś świetne oceny w liceum

Boli Cię to, że tak wypominasz?

 

Godzinę temu, Tecu napisał:
3 godziny temu, RappaR napisał:

 

Z wycinków zawsze fajnie się pośmiać. Wtedy sami wyglądamy na mądrzejszych.

Wiesz to z autopsji? :)

23 minuty temu, quevas napisał:

literatura nie jest sztuką prawienia mądrości

Jest. Dlatego cenię Dukaja czy Lema, ale rozumiem dlaczego dzieła pisarzy posiadających wiedzę Ciebie przerastają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, quevas napisał:

to nie jest właściwe ujęcie istoty literatury

A posiadanie wiedzy nie przekłada się automatycznie na mądrość

tak jak sprawne  malowanie płotów nie sprawi, że zostaniesz artystą pędzla

najwyzej samym pędzlem możesz zostać

Masz pełne prawo być w błędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ely3 napisał:

Ech mamy 2020 prawie a nadal niektórzy nie wiedzą na czym polega handel ciasteczkami w internecie.

Pal licho cookies.

Ze 4 miechy stoję sobie w socjalu w biurze, rozmawiam z pracownikiem, chlipię kawę, telefon w kieszeni i tak patrzę na zlew jaki tam mamy i mówię, że jak za komuny i muszę go wymienić.

2 dni później na laptopie i telefonie reklamy zlewów jednokomorowych granitowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Pal licho cookies.

Ze 4 miechy stoję sobie w socjalu w biurze, rozmawiam z pracownikiem, chlipię kawę, telefon w kieszeni i tak patrzę na zlew jaki tam mamy i mówię, że jak za komuny i muszę go wymienić.

2 dni później na laptopie i telefonie reklamy zlewów jednokomorowych granitowych. 

A nie masz Iphone'a czasem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ely3 napisał:

To praktycznie to samo.  Rozpoznawanie głosu jest powszechną funkcją i dlatego na każdym spotkaniu zarządu komórki są zdawane na recepcji

Dobre skurczybyki są. W dupie mają naszą prywatność, liczą się $. 

Stęskniłem się aż za swoją Nokią 6500 Slide. Bez kitu jak ktoś miał by w idealnym stanie to nie wiem czy bym się nie przesiadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

Dobre skurczybyki są. W dupie mają naszą prywatność, liczą się $. 

Stęskniłem się aż za swoją Nokią 6500 Slide. Bez kitu jak ktoś miał by w idealnym stanie to nie wiem czy bym się nie przesiadł.

Ale ona ma mikrofon i głośnik, reszta to tylko kwestia oprogramowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Eld napisał:

Pal licho cookies.

Ze 4 miechy stoję sobie w socjalu w biurze, rozmawiam z pracownikiem, chlipię kawę, telefon w kieszeni i tak patrzę na zlew jaki tam mamy i mówię, że jak za komuny i muszę go wymienić.

2 dni później na laptopie i telefonie reklamy zlewów jednokomorowych granitowych. 

Rok temu, idę na piwko, patrzę, nowe (wtedy chyba) piwo - dziki sad, jakieś tam owocowe, ale w sumie spoko, jak soczek, kupiłem, płaciłem gotówką, wypiliśmy w parku, w domu byłem jakieś 3h po zakupie, niczego z telefonu nie googlowałem o tym piwie, w domu czekała na mnie reklama Dzikiego sadu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Cardi napisał:

Rok temu, idę na piwko, patrzę, nowe (wtedy chyba) piwo - dziki sad, jakieś tam owocowe, ale w sumie spoko, jak soczek, kupiłem, płaciłem gotówką, wypiliśmy w parku, w domu byłem jakieś 3h po zakupie, niczego z telefonu nie googlowałem o tym piwie, w domu czekała na mnie reklama Dzikiego sadu :) 

Masz takie fajne kluby w zasięgu taxi i pijesz piwo w parku? Fuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.