Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, quevas napisał:

o jakości standardów TVP decyduje już sam fakt, że musisz stosować tak skomplikowaną i czasochłonną procedurę, by z mozołem oddzielać ziarno od plew

I to bez żadnej gwarancji sukcesu

Quevas ani myślenie ani wrzucenie w wyszukiwarkę haseł "szokujący pasek TVP Tokarczuk " czy też "Szwedzi i inni geje" nie jest dla mnie skomplikowane ani czasochłonne. 

Zresztą wiesz, długo oglądałem TVN to się nauczyłem odróżniać ziarno od prawdy -  dam Ci hint - jak mówią o sporcie to mówią prawdę - jak o polityce i gospodarce - kłamią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, quevas napisał:

o jakości standardów TVP decyduje już sam fakt, że musisz stosować tak skomplikowaną i czasochłonną procedurę, by w zupełnie banalnym kontekście sytuacyjnym mozolnie oddzielać ziarno od plew

I to bez żadnej gwarancji sukcesu

Trudność to kwestia względna. Dla Lebrona zrobienie wsadu z obrotem 360 jest czymś banalnym. Dla mnie - nieosiągalny.

Podobną sytuację mamy tu - dla mnie odróżnienie paska TVP od fejku jest banalnie proste i zajmuje mi moment. Kwestia indywidualnych zdolności intelektualnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, quevas napisał:

coś ostatnio źle z PIS, zaczynam się niepokoić.

w Wiadomościach" płaczliwym tonem  domagają się "prawa do świętowania Nobla dla Olgi Tokarczuk", w Sejmie i radzie miasta Warszawy ryczą jak ranne łosie, że nie będzie im dane połamać się opłatkiem z politykami opozycji, a jeden pan poseł bardzo chlipał, że już by "Polacy" mieli te 3 tryliony euromarek od Niemców za wszystkie wojny świata, ale Platforma nie chce dać zielonego światła.

I jakoś tak z dnia na dzień przestała ich obchodzić straszliwa afera trollerska w Inowrocławiu, zdaje się nawet, że już nie codziennie w Wiadomościach sędzia Juszczyszyn zabija biednego emeryta, co wskazuje na zastanawiający deficyt killer instinct w ich poczynaniach ofensywnych.

Tylko ekipa "W tyle wizji" trzyma fason : zestawienie panny Thunberg z takimi tuzami jak pp. Hitler i Stalin, to wręcz bohaterska szarża najwierniejszych hufców z oddziału zamkniętego partyjnej psychuszki.

 

pani Kempa martwi się, że jest na nią "zlecenie"

anulują jej karnet do salonu piękności ?

Gospodarka się kręci, ludzie bogacą się, to nie ma czasu na takie smęty, tylko się korzysta z życia. 

Jedynie żebracy i im pokrewni korzystają z darmowych igrzysk, bo na resztę ich zwyczajnie nie stać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.