Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jack napisał:

Podniecać się doktoratem mogą osoby, które nigdy nie były na obronie doktorskiej. A to często bardzo żenujące widowiska, gdy przyszły doktor plecie bzdury, bo mówić wypada a reszta udaje, że nie słyszy bo nie wypada ośmieszać kolegę, który za chwilę i tak zostanie doktorem nauk. 

Skąd pomysł, że udaje, że nie słyszy? Skoro sami obronili doktorat to pewnie prezentują ten sam poziom, co broniący się kolega i wiedzą tyle co on:)

2 godziny temu, jack napisał:

Wystarczy zresztą posłuchać wypowiedzi doktora Jakiego by wyrobić sobie zdanie na temat tytułu, który posiada. 

Tak samo jak tytuły magistra różnych uczelni nie są sobie równe, tak samo i tytuły doktora. Zwłaszcza te " z wolnej stopy", czyli opłacone. Tutaj mamy kombo w postaci jakiejś dziwnej uczelnie i doktoratu z wolnej stopy, więc nie traktowałbym Jakiego jako kogoś, kto jest reprezentatywnym przykładem doktora nauk w Polsce:)

1 godzinę temu, jack napisał:

Nie ma to żadnego znaczenia. No może ma, jeśli chcesz mi wytknąć, że uczelnia słaba albo za mała dawka. 

No jeżeli to jedna uczelnia, to na pewno za mała dawka, niezależnie od tego, co napiszesz, ale jestem ciekawy, gdzie doktoranci plotą takie bzdury:)

Godzinę temu, jack napisał:

Napisałem tylko, że każdy rozgarnięty magister a nawet Patryk Jaki może zostać doktorem jeśli miałby taką ochotę. 

Nie na każdej uczelni, ale ogólnie to prawda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koelner napisał:

jeszcze napisz nam tutaj i objaw prawdę ,że Gdynia , Gdańsk ,kopalnia Wujek czy też nawet Radom to Podkarpacie.

Pisałem o latach 40-tych, Ty wspominasz strajki z lat 70-tych I 80-tych. Z tego co wiem to radomskie I Gdańsk w89 roku mocno odrzuciły liste krajową PZPR. 

Szczeciny, Zielone Góry, Gorzowy to już jednak wstyd. Dlaczego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, quevas napisał:

 

poza tym, przyznawanie tytułów naukowych za umiejętne korzystanie z bibliografii, to coś porównywalnego z dyplomem ASP za sprawne rozwiązywanie zadania z cyklu : pokoloruj oznaczone pola według legendy i też zostań Rembrandtem

Czy istnieją w ogóle jakieś dziedziny naukowe, które uznajesz, czy tylko stworzenie czegoś typu wiersz gwarantuje odpowiednią inteligencję?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bulek napisał:

Hołownia od wczoraj oficjalnie, a tu ani słowa o tym?

O czym tutaj gadać, jak już w pierwszym wystąpieniu próbuje coś ugrać nawiązaniami do Adamowicza.

U nas taki kandydat nie ma racji bytu, a po Kukizie raczej drugi raz sporo osób może niechętnie odnosić się do kogoś spoza politycznych kręgów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, quevas napisał:

jak sobie życzysz

do zakorkowanego po sufit SPATiFu wchodzi Himilsbach i od progu krzyczy : E, inteligencja ! Wypier...ać !", na co od stolika wstaje Gustaw Holoubek, poprawia marynarkę i oświadcza : "Nie wiem, jak państwo, ale ja wypier...lam"

 

Swego czasu w "SPATIF-ie" do toalety wtacza się pijany JAN HIMILSBACH. Załatwiwszy swoją sprawę, zostawia babci klozetowej na tacy banknot o zdecydowanie zbyt dużym nominale. Spostrzegłszy to kobieta wybiega za aktorem:

- Panie Janku, ale to za dużo, pan się pomylił, oddaję, JA JESTEM UCZCIWA...

-I dlatego tu, k****, siedzisz – skwitował Himilsbach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RappaR napisał:

Pytanie czy to na pewno błędy, czy Ci się wydaje, że to błędy :)

napisz uczelnię i kierunek :)

Mamy dobra serie na forum. 
dwa dni temu było pytanie co to za parafia s dziś co to za uczelnia. W sumie to może być to samo miejsce gdyby np pisać o Toruniu ;) jest tam takie miejsce ... port drzewny i imperium 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, quevas napisał:

więc pomóż mi wejść na właściwą drogę

po czym odróżniasz prawdziwy pasek TVP od fejkowego ?

Po pierwsze używam mózgu - nie przyjmuję w ciemno obrazka tylko sprawdzam czy gdzieś pojawiły się komentarze na ten temat - i to nie na soku z buraka. Sprawdzam czy jest reakcja polityków i klakierów z drugiej strony. 

Po drugie zaś używam mózgu - sam oceniam czy po tym jak TVP zostało ostatnio po łapach od chłopaków z PiSu za niepochlebne teksty o gejach Kurski mógłby po raz drugi tak mocno "polecieć po bandzie" Ponieważ uważam go za człowieka inteligentnego to uważam, że by do tego nie dopuścił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.