Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio od dobrego znajomego (żadnego tam antypisoskiego hardkora) wychowanego na przekazie TVN usłyszałem w kilka godzin po ataku na Adamowicza, że to pewnie Kaczyński wszystko zlecił.

 

A ja widziałem kilkadziesiąt komentarzy, że to PO zleciło zabójstwo Adamowicza.

 

Argumenty też były mocne:

- Adamowicz zginął, bo miał zostać świadkiem koronnym i wydać polityków PO

- Adamowicz zginął, żeby można było obciążyć jego śmiercią PiS i grać tym w kampanii wyborczej 

- Adamowicz zginął, bo pokłócił się z kolegami o hajs

 

Jest pełno przegrywów, którzy będą jechać po każdym u władzy. Przez 'pokrzywdzownych antypisów' są często utożsamiani z pisiorami bo przecież jednocześnie są 'przeciwko nam' (czyli musi być pis!).

 

Ale to są ludzie, którzy byli rozczarowani wyrzuceniem Macierewicza czy wycofywali swoje poparcie dla Dudy po vetach. Jak najbardziej można utożsamiać ich z pisowcami, nawet jeżeli bliżej im do Brauna, Michałkiewicza czy Narodowców.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz dowód na to, że dziwni ludzie są po obu stronach. Tylko, odsetek dziwaków wśród antyPiS jest znacznie wyższy niż wśród PiS.

 

Nawet na tym forum jest "godna" reprezentacja: vasq, artlan, ely3 ;)

Skoro tu i tu są dziwacy, to może pokusisz się o wymienienie również dziwakow po drugiej stronie wymienionej przez Ciebie by zaprezentować w pełni swą tezę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz dowód na to, że dziwni ludzie są po obu stronach. Tylko, odsetek dziwaków wśród antyPiS jest znacznie wyższy niż wśród PiS.

 

Nawet na tym forum jest "godna" reprezentacja: vasq, artlan, ely3 ;)

 

Jaki znacznie wyższy? To kto czyta ,,niezależne" portale, kto ogląda TVPis i Republikę? Pomijam osoby robiące to dla beki.  

 

 

A z tą godnością pisowców na tym forum to tak się nie wychylaj: 

 

Ty

RappaR

MarcusCamby (nie podaje ręki głosującym na Komorowskiego)

eryko (wiara w zamach smoleński)

fluber (sugerował że PO odpowiada za zabójstwo Brzeskiej) - chociaż on akurat jest najbardziej umiarkowany

kcp (ten to w ogóle ledwo co ogarniał, ale dawno go tu nie było) 

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/lechwalesa/posts/2115416431837824

Menele na SORze pewnie byliby w stanie napisać coś mądrzejszego, a już na pewno coś z bardziej poprawną interpunkcją. 

Bełkot jak posty Vasqueza albo Ely3. 

 

No też to dziś widziałem, ja nie wierzę że to oficjalne konto lol. (To dzisiejsze o starym/nowym testamencie też mocne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tu i tu są dziwacy, to może pokusisz się o wymienienie również dziwakow po drugiej stronie wymienionej przez Ciebie by zaprezentować w pełni swą tezę?

Z przymrużeniem oka to było napisane. Bez nerwów. Nie odnoszę wrażenia są tu jakieś tylko DWIE strony.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przymrużeniem oka to było napisane. Bez nerwów. Nie odnoszę wrażenia są tu jakieś tylko DWIE strony.

Ale z jednej strony wymieniłeś, więc dla równowagi postu wymień kogoś z drugiej strony.

Z przymrużeniem oka zmieszałeś kogoś z błotem to bądź konsekwentny i dokończ swój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki znacznie wyższy? To kto czyta ,,niezależne" portale, kto ogląda TVPis i Republikę? Pomijam osoby robiące to dla beki. 

Przypomniało mi się jak zapytałem cię o pluralizm mediów przed 2016 rokiem. Na dowód podałeś TVP za Wildsteina, czyli jakiś półtoraroczny okres przed ponad 12 lat.

Polecam prześledzić rynek mediów w latach 2011-2015. Bardzo ciekawy okres, którego tak dziś broni pani Tadla. Dziwi mnie, że jeszcze po trzech latach powtarzania w kółko TVPis jeszcze ci się nie znudziło.

W tą telewizją publiczną to jaki jest w końcu problem? Że nie jest taka jak za Kraśki, Lewickiej, Lisów i Tadli?

Na takiego samego bezczela ci sami słodzili Tuskowi i robili materiały o coraz bardziej opozycyjnej opozycji (chodziło o PiS).

 

Dziś sobie wybierasz między propagandą rządową, a opozycyjną. Nie podoba ci się szkło kontaktowe to sobie przełączasz na wtylewizji. Pisowski rząd nie ma swojego Hadarowicza, policja nie zatrzymuje dwóch dziennikarzy, specsłużby nie wchodzą do redakcji tygodnika.

 

Jeżeli jakikolwiek materiał TVP dorówna choć w swojej prymitywnej i kłamliwej propagandzie materiałowi Kolendy-Zaleskiej o "prawdziwych Polakach" to wtedy będzie problem.

Ale z jednej strony wymieniłeś, więc dla równowagi postu wymień kogoś z drugiej strony.

Z przymrużeniem oka zmieszałeś kogoś z błotem to bądź konsekwentny i dokończ swój post.

Skopiuj sobie listę od Artlana i bądź syty, ok?

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj Twoją definicję demokracji bo jest rozstrzelona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna iloscia petard rzucanych pod lapy wlasnemu psu:)

 

Wolę rzucanie petard jednemu psu niż 38 milionom Polaków :)

 

Ilością bzdurnych i błędnych wypowiedzi?

Równie dobrze mógłbym Ciebie zapytać jak mierzysz to od kiedy ktoś jest facetem, a do kiedy jest facecikiem?

 

Myślę że tu spokojnie można uznać uczciwy remis biorąc pod uwagę ilość okazji jaką mają ci z mainstreamu politycznego i ci spoza niego. Remis zaraz za plecami Petru, gdzie statystyka True Bullshit% spokojnie przekracza 100%

 

Facecikiem jest się, gdy potrzebuje się suflera by wiedzieć co się myśli, a to dość powszechna sytuacja na polskiej scenie politycznej.

 

zależy czy chcesz ilość ilorazu inteligencji czy wykorzystanie inteligencji , z wykorzystaniem wygrywa obecnie Jarosław Kaczyński

 

Wygrywał, ale chyba demencja powoli doskwiera i to już nie ten sam Jarek co kiedyś. Ale fakt, dawał radę mocno na tle tego całego tałatajstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/andrzej-zybertowicz-o-zamordowanym-prezydencie-gdanska-pawle-adamowiczu,903636.html

 

Olejnik została tak zgaszona, że aż musiała się wspomóc ostatecznym kołem ratunkowym: smoleńskiem.

W dziale polityka sie nie wypowiadam, polskiej tv nie ogladam bo nie mieszkam w Polsce(media tak samo czasami wejde na jakis tvn24 zeby sie orientowac) i w sumie wciagnalem sie w cala sprawe z Adamowiczem przez to ze odwiedzialem rodzine akurat kiedy go dzgnieto nozem, tak to bym sie o tym dowiedzial pol roku pozniej.

Nie ogladalem Olejnik i Kropki Nad I od dobrych 8 lat, ale skusilem sie na ten fragment i niestety polskie dziennikarstwo to jest k**** dno, wylaczylem po 10 minutach.

Przychodzi osoba publiczna do pani Olejnik porozmawiac o zabojstwie Adamowicza to nie dosc ze jest niekulturalna i opryskliwa to jeszcze ciagle mu przerywa i zmienia temat na Smolensk, Walese i Kaczynskiego.

Ktos serio polskiego widza uwaza za debila...

Najgorsze chyba jest w tym wszystkim to ze dziadek ktory jak zakladam ma wiecej doswiadczenia zawodowego niz ja zyje na tym swiecie lapie przynete i jest sprowadzany na poziom Olejnik gdzie ona go pokonuje.

Edytowane przez tomeczeg20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale polityka sie nie wypowiadam, polskiej tv nie ogladam bo nie mieszkam w Polsce(media tak samo czasami wejde na jakis tvn24 zeby sie orientowac) i w sumie wciagnalem sie w cala sprawe z Adamowiczem przez to ze odwiedzialem rodzine akurat kiedy go dzgnieto nozem, tak to bym sie o tym dowiedzial pol roku pozniej.

Nie ogladalem Olejnik i Kropki Nad I od dobrych 8 lat, ale skusilem sie na ten fragment i niestety polskie dziennikarstwo to jest k**** dno, wylaczylem po 10 minutach.

Przychodzi osoba publiczna do pani Olejnik porozmawiac o zabojstwie Adamowicza to nie dosc ze jest niekulturalna i opryskliwa to jeszcze ciagle mu przerywa i zmienia temat na Smolensk, Walese i Kaczynskiego.

Ktos serio polskiego widza uwaza za debila...

Najgorsze chyba jest w tym wszystkim to ze dziadek ktory jak zakladam ma wiecej doswiadczenia zawodowego niz ja zyje na tym swiecie lapie przynete i jest sprowadzany na poziom Olejnik gdzie ona go pokonuje.

 

Gwarantuję Ci, że do Artlana trafiła w 100%. Urywki myślenia.. ot to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze chyba jest w tym wszystkim to ze dziadek ktory jak zakladam ma wiecej doswiadczenia zawodowego niz ja zyje na tym swiecie lapie przynete i jest sprowadzany na poziom Olejnik gdzie ona go pokonuje.

 

dokładnie.

w tym Olejnik jest bardzo dobra, każdy przed pójściem do niej na wywiad wie czego oczekiwać a ona i tak potrafi rozgrywać mecz na swoich warunkach.

Zybertowicz dał się złapać kilka razy ponieważ ludzie widzą po wywiadzie , że poważny profesor doradca prezydenta daje skróty myślowe adamowicz-mafia , owsiak-z bani , smoleńsk-zamach

czyli to czego chce wysłuchać odbiorca totalnej opozycji dostał w całej okazałości i to w tak krótkim wywiadzie.

ba , i to profesor !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz dowód na to, że dziwni ludzie są po obu stronach. Tylko, odsetek dziwaków wśród antyPiS jest znacznie wyższy niż wśród PiS.

 

Nawet na tym forum jest "godna" reprezentacja: vasq, artlan, ely3 ;)

zacznij ważyć słowa bo takich odpalow jak ty i kilku innych "konserwatystów" cięzko znaleźć nawet na miesiecznicach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.