Skocz do zawartości

barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

 

Skończą z takim bilansem tylko i wyłącznie dlatego, że pod nieobecność Lebrona zrobili 2-8. Ciekawe jakby bilans LAC wyglądał w takim scenariuszu? Raczej bez PO?

Już nie mówiąc, że akurat te 53-29 mają spore szanse na bycie w top5 bilansów.

 

Twój loveryzm Lebrona przebija o dwie głowy loveryzm thunderlovera. Szacun dla was, że jesteście obaj tak konsekwentni mimo udowadniania wam przez długi czas że nie macie racji. Porównałbym to z konsekwencją Polaków w wyborach polityków. Non stop się im udowadnia jacy złodzieje nami rządzą i jak robią z nas kretynów na każdym kroku, a oni i tak głosują na to samo 'większe dobro'. 

 

Rozpiszę Ci po kolei.

a)Lebron ma gorszy indywidualnie sezon niż Curry, Harden, Westbrook, Davis i może Paul. 

b)Lebron ma wyraźnie gorszy bilans niż Atlanta, Golden State, Memphis, Houston. Porównywalny z Clippers, Portland, Spurs, Mavs, czyli połowa zachodu de facto jest przed nim, bo przypominam Ci że Cavs grają na wschodzie a drużyny zachodu grają na zachodzie! Face it. 52-30 na zachodzie >> 55-27 na wschodzie.

c) twoje 2-8 to pikuś i absurd bo byli przed kluczowymi dla nich transferami, i nawet z Lebronem robili wtedy jakieś 50% zwycięstw. Barcalover ci rozpisal jaki mieli wtedy terminarz, na prawdę sądzisz że zrobiliby wtedy 7-3 z lebronem? Nie widzisz tego jakim hipokrytą jesteś pisząc to co piszesz? Mieli wtedy pace na 50%wins  a ty robisz aferę z 2-8 bez lebrona  (irvinga i love'a w niektórych meczach). 

d) Użyjesz zaraz argumentu, że od transferu Mozgowa maja jakies 27-7 i wygrane z czołówką zachodu. A ja już Ci wyprzedająco odpowiadam że mnie to GÓWNO OBCHODZI. Bo MVP przyznajemy za cały sezon, nie za drugą połówkę. A gadamy tu chyba o nagrodzie MVP, nie player of the last two months.

Lebron nie zasluguje na choćby top3 w mvp race, wlasnie ze wzgledu na pierwsza polowe sezonu kiedy to mieli bilans około 50% zwycięstw, a mimo pewnych braków, support miał raczej solidny jak na warunki NBA i wschodu. Poza tym pierwsza połówka jego sezonu to indywidualnie najgorszy okres w jego karierze od chyba 2005 roku. Staty swoje robił ale 4TOPG na porządku dziennym, a w obronie mizeria.

 

Więc jak uważasz że lebron powinien być wyżej niż top5 w MVP race

bo ja stawiam przed nim tylko

Curry, Harden, Westbrook, Paul.

To wyjasnij mi w czym jest lepszy od kazdego z nich. 

W czym 47-27 na wschodzie jest lepsze od bilansu Clipps, w czym jest lepsze od bilansu 41-31 w western conference, bilansu poturbowanej Oklahomy , która gdyby nie wręcz historyczne hero basketball Westbrooka byłaby pewnie delikatnie przed Utah w tym momencie. 

I w czym wpływ Jamesa na bilans jest większy od wpływu CP3 i innych wymienionych graczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój loveryzm Lebrona przebija o dwie głowy loveryzm thunderlovera. Szacun dla was, że jesteście obaj tak konsekwentni mimo udowadniania wam przez długi czas że nie macie racji. Porównałbym to z konsekwencją Polaków w wyborach polityków. Non stop się im udowadnia jacy złodzieje nami rządzą i jak robią z nas kretynów na każdym kroku, a oni i tak głosują na to samo 'większe dobro'. 

 

 

 

a)Lebron ma gorszy indywidualnie sezon niż Curry, Harden, Westbrook, Davis i może Paul. 

Bo tak i c***, mam w gaciach anakonandę?

 

b)Lebron ma wyraźnie gorszy bilans niż Atlanta, Golden State, Memphis, Houston. Porównywalny z Clippers, Portland, Spurs, Mavs, czyli połowa zachodu de facto jest przed nim, bo przypominam Ci że Cavs grają na wschodzie a drużyny zachodu grają na zachodzie! Face it. 52-30 na zachodzie >> 55-27 na wschodzie.

Wyraźnie gorszy to 2 winy? Ciekawe.

 

 

c) twoje 2-8 to pikuś i absurd bo byli przed kluczowymi dla nich transferami, i nawet z Lebronem robili wtedy jakieś 50% zwycięstw. Barcalover ci rozpisal jaki mieli wtedy terminarz, na prawdę sądzisz że zrobiliby wtedy 7-3 z lebronem? Nie widzisz tego jakim hipokrytą jesteś pisząc to co piszesz? Mieli wtedy pace na 50%wins  a ty robisz aferę z 2-8 bez lebrona  (irvinga i love'a w niektórych meczach). 

Twoje udowadniane mi racji polega na tym, że nie potrafisz liczyć? Noż k****, to założne. Mieli 18-11 z Lebronem, co w żaden sposób 50% nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak i c***, mam w gaciach anakonandę?

 

Wyraźnie gorszy to 2 winy? Ciekawe.

 

Twoje udowadniane mi racji polega na tym, że nie potrafisz liczyć? Noż k****, to założne. Mieli 18-11 z Lebronem, co w żaden sposób 50% nie jest.

 

a)Prawda, w gaciach mam pytona. Ale przemawiają o tym statystyki per36 mój drogi:

Curry 25,9ppg 63%TS 4,7rpg 8,7apg 2,3spg 0,3bpg 3,4topg

Harden 26,6ppg 60%TS 5,6rpg 6,9apg 1,9spg 0,8bpg 3,9topg

Westbrook 29,1ppg 54%TS 7,6rpg 9,3apg 2,3spg 0,2bpg 4,6topg

Davis 24,5ppg 60%TS 10,4rpg 2,0apg 1,4spg 2,9bpg 1,4topg

Paul 19,4ppg 58%TS 4,8rpg 10,4apg 2,0spg 0,2pg 2,5topg (tu napisałem może bo w scoringu odstaje od lebrona)

i wreszcie 

Lebron 25,6ppg 58%TS 5,8rpg 7,2apg 1,6spg 0,7bpg 4,0topg

 

w scoringu (ts + ppg) lebron jest 4 w stawce na równi z Davisem, który ma lepszy ts mimo że nie oddaje rzutów za trzy.

w zbiórkach jest 3 ex-aequo z Hardenem ale biorąc pod uwagę fakt że Curry i Paul to pg to jest ex-aequo z wszystkimi pozostałymi.

w asystach jest 4 ex-aequo z Hardenem, a Davis w dupie ma asysty, czyli ex-aequo ostatni.

w przechwytach jest 5.

w blokach jest 2gi ex-aequo z Hardenem, jedyna kategoria w której nie jest gorszy od top3 .

w stratach jest 4 ex-aequo z Hardenem. 

 

czyli indywidualnie jest jedynie przed Paulem z tych co wypisałem, i bardzo porównywalnie do Hardena biorąc pod uwagę calokształt. Jednak Harden bardziej ciągnie grę Houston niż Lebron Cas. I Harden wygrał duel z Lebronem, był to co prawda jeden z lepszych dueli tego sezonu, ale to lebron wtopił w końcówce nie Harden. Były nagłówki na NBA.com "the new king james" czy jakoś tak :smile:

w obronie też żadnym factorem nie jest, jest na pewno gorszym obrońcą niż Davis i Paul, nie wiem czy jest lepszy od Westbrooka, Hardena i Curry'ego jeśli jest to tylko delikatnie.

 

B) Ja pi****le jak ty manipulujesz chlopie. 2 winy mniej to potrafisz napisać, ale 4 porazki wiecej juz dodac nie umiesz. Poza tym, jeszcze raz ci napiszę przeczytaj to co pogrubilem, zachod vs wschod jest delikatna roznica, a ty chyba jestes o ile dobrze pamietam jednym z orędownikow beznadziejnego wschodu, wiec nie badz cholernym hipokryta. Co może twierdzisz ze Bucks to w tym momencie lepsza druzyna niz Utah? Nie stwierdzisz tak na pewno, wiec badz konsekwentny do k...y nędzy we wszystkim a nie tylko w bronieniu swojego guru. 

 

c)18-11 ok, ale spojrz raz jeszcze na ten terminarz Atl, GSW i Portland to pewne porazki w tym okresie sezonu. Ty dales im 7-3 wiec bez zadnej wpadki z OKC w pelnym skladzie, Ind w b2b bez  Irvinga (z indianą mają problemy caaalutki sezon, wiem bo ogladalem kazdy mecz, kazdy o ile pamietam jesli wygrany to w samiutkiej koncowce) i Milwaukee bez Love'a. A byly jeszcze 4 inne mecze.

Sorry że sprowadziłem 18-11 do 50% ale nadal była to wtedy średnia drużyna i mieli swoje problemy w obronie, przez które wlasnie zdecydowali się pozyskac Mozgova.

 

PS. Tak w ogole doczepiles sie do dwoch rzeczy a nie odpowiedziales mi na moje pytania, ktore sa kluczowe, wroc do nich proszę i mi na nie odpowiedz, wyjaśnij to o co Cię proszę jak chcesz ze mną dyskutować. Bo jestes mistrzem w odwracaniu kota ogonem ale na najpowazniejsze argumenty nie raczysz nigdy odpowiedzieć. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Jak liczmy per36 to może porozmawiajmy o prawdziwym Mvp ligi. Eric Moreland(!) Robi 36/18. To jest dopiero rozpierdol.

Porównanie pet36 w przypadku superstarów to c***nia, dlatego choćby tak nisko się ceni Manu. Do tego możliwość grania sporych minut od zawsze była atutem Lebrona. Wiesz, gdyby grał mniej, może też by miał lepsze per 36?

W obronie jest w CHOLERĘ lepszy od Hardena, k**** Hardena(!). Od Curry'ego też i RW też sporo. Co do Davisa to były już setki dyskusji na tym forum z całym przekrojem czy jest dpoty czy c***owy, ciężko stwierdzić, ale na pewno jako wysoki z Asikiem u boku robi tragiczną D. 

2) Drużyny Lebrona zwykle grają lepiej z zachodem. Cavs mają 18-12 z Zachodem, SPORO lepiej niż ze wschodem. Do tego z Lebronem na parkiecie mają z zachodem 17-8, czyli rozpierdol krótko mówiąc.

3) Nie wiadomo czy pewne, Każda z nich także przegrywała mecze. Nawet w tamtym okresie sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Jak liczmy per36 to może porozmawiajmy o prawdziwym Mvp ligi. Eric Moreland(!) Robi 36/18. To jest dopiero rozpierdol.

Porównanie pet36 w przypadku superstarów to c***nia, dlatego choćby tak nisko się ceni Manu. Do tego możliwość grania sporych minut od zawsze była atutem Lebrona. Wiesz, gdyby grał mniej, może też by miał lepsze per 36?

W obronie jest w CHOLERĘ lepszy od Hardena, k**** Hardena(!). Od Curry'ego też i RW też sporo. Co do Davisa to były już setki dyskusji na tym forum z całym przekrojem czy jest dpoty czy c***owy, ciężko stwierdzić, ale na pewno jako wysoki z Asikiem u boku robi tragiczną D. 

2) Drużyny Lebrona zwykle grają lepiej z zachodem. Cavs mają 18-12 z Zachodem, SPORO lepiej niż ze wschodem. Do tego z Lebronem na parkiecie mają z zachodem 17-8, czyli rozpierdol krótko mówiąc.

3) Nie wiadomo czy pewne, Każda z nich także przegrywała mecze. Nawet w tamtym okresie sezonu. 

Po raz kolejny udowadniasz, że z tobą nie można wchodzić w dyskusję na temat lebrona, bo kiedy zabraknie Ci argumentów to sprowadzasz ją do poziomu Erica Morelanda i jego 36/18. Tylko żeby nieudolnie próbować wybronić swojego fundatora wielkiej codziennej erekcji. 

1) Dalem per bo Curryego 32,9mpg i 33,9 westbrooka nieco odstaje od reszty stawki. A lebron i jego 36,3ppg to chyba prawie tyle samo co 36,8 hardena, 36,2 davisa, 34,9 paula. Więc kolejny twój gównowarty argument pt; a może gdyby grał mniej też by miał lepsze per 36 zostaje obalony. Samo może gdyby jako argument brzmi w c*** śmiesznie. 

2) Cavs z Lebronem 17-8 vs West ok super!

To teraz:

GSW vs west 35-8

Houston vs west 28-17 (gorszy % ale 2x wieksza probka, może gdyby Cavs grali z czołówką zachodu po 4x też by im % spadł :smile: )

Clippers vs west 30-14 ( % ten sam probka wieksza)

OKC vs west 21-22 (ok masz 1 jedyny punkt bo nawet z westbrookiem maja tylko 17-17 z tym że pamiętaj że thunder są bez duranta a cavs w pelnym skladzie oprocz Varehehe)

Czyli oprocz Oklahomy zadna z druzyn nie jest gorsza vs West niz Cavs  z lebronem.

a teraz vs east (1-2 bez lebrona) 

Z lebronem 28-13

GSW vs east 24-5

Houston vs east 21-6

Clippers vs east 18-9

OKC vs east 20-9 (1-5 bez westbrooka czyli z 19-4)

Czyli druzyna lebrona z zachodem ex-aequo przed ostatnia spośród drużyn omawianych kandydatów. Ze wschodem również przedostania ex-aequo z Clippers. 

Kolejny argument z dupy obalony czy jestem ślepy?

3) Nie wiadomo czy pewne, a więc równie prawdopodobne byłoby 8-2 jak i 2-8. A najbardziej prawdopodobne byłoby 5-5 bo w każdym meczu ma się 50% szans na wygraną. 

 

4) Przestań być wreszcie ignorantem, pozwól sobie powiedzieć że lebron zasługuje na najwyżej 5 miejsce w MVP race, lub też 

wróc do: 

 

 

Więc jak uważasz że lebron powinien być wyżej niż top5 w MVP race

bo ja stawiam przed nim tylko

Curry, Harden, Westbrook, Paul.

To wyjasnij mi w czym jest lepszy od kazdego z nich. 

W czym 47-27 na wschodzie jest lepsze od bilansu Clipps, w czym jest lepsze od bilansu 41-31 w western conference, bilansu poturbowanej Oklahomy , która gdyby nie wręcz historyczne hero basketball Westbrooka byłaby pewnie delikatnie przed Utah w tym momencie. 

I w czym wpływ Jamesa na bilans jest większy od wpływu CP3 i innych wymienionych graczy. 

 

Wyjaśnij mi o co Cię poprosiłem argumentami a nie gdybaniem. Rozpisz mi jakieś dane świadczące o tym, że lebron powinien ukraść pare głosów Hardenowi i Curryemu, lub dane świadczące o tym że zasłużył bardziej niż Paul i Westbrook. 

Przypominam że OKC gra na zachodzie, ma tylko 4 porażki więcej niż Cavs, gra niemal cały sezon bez Duranta i podobnie jak Cavs są po znaczących dla nich transferach w środku sezonu. 

Cavs bez lebrona 2-8 z 45-19.

OKC bez westbrooka 5-10 z 36-21.

I wyjedź raz proszę z argumentami, a nie z Ericami Morelandami, bo inaczej będzie to ostatni moj post skierowany w twoja strone na tym forum. Na 10 moich argumentów przypada jak do tej pory jeden twój pt: a może gdyby bo ten bilans vs zachod to kolejny twoj nieudany sukces. 

 

Edit: zapomnialem o obronie, twojej niby jedynej przewadze. Curry i Harden w tym sezonie znacznie poprawili swoją obronę, a Lebron nie jest już x-factorem jak dwa trzy lata temu i generalnie ma podobne podejście do niej co Harden. Curry vs Lebron ma tą przewagę że jego drużyna jest w czołówce def rtg a Cavs pewnie są pod koniec drugiej dziesiątki jeśli nic się przez 3 tygodnie nie zmieniło. Houston chyba też lepiej wygląda w def rtg niż Cavs mimo tego że pol sezonu z glowy ma Howard. Davisa omówię może zaraz, lorak już przytaczał w tym sezonie jego adv def stats vs czołówka ligi na centrze, zaraz może znajdę świeższe dane bo tamte byly chyba ze stycznia. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wyjedź raz proszę z argumentami, a nie z Ericami Morelandami, bo inaczej będzie to ostatni moj post skierowany w twoja strone na tym forum. Na 10 moich argumentów przypada jak do tej pory jeden twój pt: a może gdyby bo ten bilans vs zachod to kolejny twoj nieudany sukces. 

Deal, bo nie chce mi sie po kolei rozbijać twojego postu na 10 i przy każdym pisać to nieistotne, to mi nie pasuje, a tu uznaję inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deal, bo nie chce mi sie po kolei rozbijać twojego postu na 10 i przy każdym pisać to nieistotne, to mi nie pasuje, a tu uznaję inaczej.

Czyli pucujesz się po prostu do tego jakim ignorantem w kwestiach Lebrona jesteś. Taki wielki ekspert z ciebie, a nie potrafisz użyć argumentów, jedyne co potrafisz to odwrócić kota ogonem i postawić się okoniem z jakąś lipną tezą której nie potrafisz wyjaśnić. Cieszę się że mogłem Cię tak zmasakrować i pozdrawiam, żyj sobie w swoim alternatywnym świecie sci-fi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując i upraszczając mój ranking MVP race bo troszke zamieszania zrobilem:

 

1.Curry [najlepszy bilans i najlepsze cyferki, nie licząc westbrooka]

2. Harden [lepszy bilans niz Lebrona na zachodzie, bez Howarda przez jakies 30 meczy, cyferki porownywalne]

3. Westbrook [najlepsze cyferki w lidze, bez niego nie byloby nawet po, a 36-21 na zachodzie dla mnie osobiscie lepsze niz 45-19 na wschodzie]

4. Paul [prawdopodobnie top4 zachodu bez Griffina przez miesiac i cyferki minimalnie gorsze niz lebron]

5. LeBron [wyraznie gorszy od wyzej wymienionych jesli bierzemy pod uwage wszystkie kryteria jakimi wybieramy MVP]

6. Davis [za ambicje i walke o PO do konca]

7. Atlanta Hawks za bilans.

reszta sie nie liczy.

Napisz moze co tutaj "jest nieistotne", co "Ci nie pasuje", i czego "nie uznajesz" i uzasadnij to argumentami lub się wypchaj ze swoimi teoriami.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pucujesz się po prostu do tego jakim ignorantem w kwestiach Lebrona jesteś. Taki wielki ekspert z ciebie, a nie potrafisz użyć argumentów, jedyne co potrafisz to odwrócić kota ogonem i postawić się okoniem z jakąś lipną tezą której nie potrafisz wyjaśnić. Cieszę się że mogłem Cię tak zmasakrować i pozdrawiam, żyj sobie w swoim alternatywnym świecie sci-fi :grin:

Spoko, żyję sobie w alternatywnym świecie, gdzie 68%>62% i powiem Ci, że dobrze mi tutaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.