Skocz do zawartości

Sypiemy się czyli kontuzje i co kogo boli.....


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Uraz Bryanta na szczęście niegroźny, za to Hughes rozłożył się porządnie - dislocated shoulder więc pewnie z 4 miechy nie będzie go(chyba, że zdecyduje się grać bez operacji). Szkoda mi go bo w preseason wyglądał całkiem całkiem. Paradoksalnie jego kontuzja może 'pomóc' Del Negro z rotacją wśród guardów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno sie tak myslec, bo to w koncu kontuzja i sie jej nie zyczy nikomu, ale naprawde sie ucieszyłem jak dzis rano przecztyalem o tym info na realgm. Hughes staje Bykom zbyt czesto koscia w gardle i wypada tylko sie cieszyc ze tego pajaca jakis czas ogladac nie bede musial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co problem rozwiazal wam sie sam, niemniej jednak ktorys z tej piatki musi poleciec, nie wyobrazam sobie zeby to byl Rose czy Sefalosha, imo blizej zeby z klubem pozegnal sie Hinrich albo Gordon (niezle sie przejechal na tym odrzuceniu wieloletniego kontraktu ktory mu kiedys oferowal Paxson) niz Hughes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ze Larry Hughes jest absolutnie nie do wytrade'owania, ale nie przez to ze Bulls go tak chca, tylko z powodu jego kontraktu. A propo trade'u mi sie marzy Gooden (a raczej jego kontrakt) + Benek Gordon za jakiegos fajnego wysokiego. Juz kij mozna nawet sprobowac z Marianem, bo to i tak tylko bbylaby proba na ten sezon, bo kazdy z nich ma konczacy sie po tym sezonie kontrakt. A w to lato chodzily sluchy o jakims "zainteresowaniu" Gordonem przez Heat.

 

btw, bo chyba Gasol w tym roku za Gooden + Gordon nie bedzie dostepny ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ze Larry Hughes jest absolutnie nie do wytrade'owania, ale nie przez to ze Bulls go tak chca, tylko z powodu jego kontraktu. A propo trade'u mi sie marzy Gooden (a raczej jego kontrakt) + Benek Gordon za jakiegos fajnego wysokiego. Juz kij mozna nawet sprobowac z Marianem, bo to i tak tylko bbylaby proba na ten sezon, bo kazdy z nich ma konczacy sie po tym sezonie kontrakt. A w to lato chodzily sluchy o jakims "zainteresowaniu" Gordonem przez Heat.

 

btw, bo chyba Gasol w tym roku za Gooden + Gordon nie bedzie dostepny ;]

Dla Miami taki trejd jest bezsenowny - Gooden to imo gorsza/porównywalna kopia Haslema a Gordon owszem - przydałby się (szczególnie gdy Wade odpoczywałby te kilka min w meczu) ale Riles nie da mu 12 baniek za sezon więc po roku odejdzie za free. Dodatkowo Marion powinien uzupełniać braki w D B-Easyego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego Mariona tak z braku laku wymienilem. Tzn chodzilo mi o to ze majac tak "atrakcyjne" kontrakty w postaci Goodena czy Gordona trzeba szukac za nich nastepcow. A Marion czy przede wszystkim Boozer to nie sa zadne ryzkowne inwestycje bo jak cos sie nie spodoba to sie im powie po sezonie dowidzenia. Bo ze nie podpiszemy extension z Goodenem i przede wszystkim Benkiem to jest pewniak.

 

Tak btw, wy, Heat macie ten sam problem z Marionem, bo watpie zeby zespol budowany na dwoch opokach Beasleyu i wadzie starczylo jeszcze kasy i miejsca dla Mariona. Aha, ale wy macie Pata Rileya i jestem pewien ze jesli wymienicie Mariona czy innego Haslema to na pewno za cos bardzo dobrego i cos "brakujacego" czyli solidnego Centra, albo rozgrywajacego.

 

Edit:

Na Chicaho Tribune juz jest przypuszczenie ile bedzie pauzowac Larry H. 6-9 tygodni, co jak przeliczono to mniej wiecej 18-24 mecze sezonu regularnego, ale to co mnie najbardziej cieszy to slowa samego Hughesa:

I've had different injuries before, so I'll figure what I need to do with rehab to get 100 percent healthy. I'm confident I can do that.

Moze mial na mysli ze trzeba odpoczywac dlugo, dlugo , dlugo. Bo mimo ze nikomu sie zle nie powinno zyczyc ( i ja zle nie zycze), ale nieobecnosc Hughesa tylko polepsza rotację na obwodzie Byków. Rose/Gordon- jako starterzy+ Kirk i Thabo jako back up dla tej dwojki graczy. choc jak wiemy Gordon sporo w to lato mowil ze zagral juz ostatni mecz dla Bykow i takie tam, ale sam nie jest glupi i wie ze to bedzie jego ostatni sezon by pokazac ze jest wart + 10 baniek (:P)

 

A tak swoja droga to Derrick Rose co raz bardziej mi sie podoba, jest niesamowicie atletyczny i moze byc czyms nowym na obwodzie Bykow, ktory do tej pory byl wyjatkowo jumperkujacy. a jak wiadomo wiecej penetracji, weicej miejsca na zewnatrz, wiecej miejsca dla Benka Gordona i innych strzelców. Benek powinien to zrozumiec ze grajac sporo bez pilki bedzie duzo bardziej pozyteczny niz grajac z nia. W koncu jumper ma w miare pewny, wiec bieganie na zaslonach i rzuty w miare czystych pozycji powinny mu pomoc w zdobyciu nowego kontraktu gdzies w nba lub gdzies na Syberii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kontuzja hughesa nie wrozy dobrze mojemu zakladowi o to, ze bulls nie wejda do PO ...

 

moim zdaniem Bulls powinni probowac siegnac po Boozera przede wszystkim. wlasciciele Utah moga sobie mowic, co chca, ale po tym jak Boozer opuscil Cleveland za wieksza kasa, chyba jest jasne, ze moze niekoniecznie zagrzac miejsca w SLC. chociaz pewnie ciezko byloby dogadac transfer i extension dla boozera naraz. fakt, ze ciezkie do wykonania, ale dostaja czego potrzebuja - low post scoring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że obejdzie się bez operacji więc musiało to być barrrdzo lekkie i 'szczęśliwe' zwichnięcie barku. Z tego co wiem to ok 90% zwichnięć pozostawia 'dziurę' przez którą kość może ponownie wylecieć a wtedy operacja jest konieczna.

 

Marion pewnie przed zamknięciem okienka popłynie gdzieś indziej :wink: Chyba, że small ball z Haslemem na C będzie się dobrze sprawować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak calkowicie off- topujac, a propo zwichniec barku, czy tam wyskoczen barku, to chyba najgorsza kontuzja reki jaka moze sie zdarzyc. Mojemu koledze wyskoczyl bark po rzuceniu gałką śniegu !. Do tej pory a minelo juz prawie 12 miesiecy nie moze zrobic reką 360 stopni w barku. A w koszykowce zdrowy bark jest konieczny.

 

Vegi, domyslam sie wiesz troche o kontuzjach barkow, wkonc Flash dochodzil bardzooo dlugi czas po takiej kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak calkowicie off- topujac, a propo zwichniec barku, czy tam wyskoczen barku, to chyba najgorsza kontuzja reki jaka moze sie zdarzyc. Mojemu koledze wyskoczyl bark po rzuceniu gałką śniegu !. Do tej pory a minelo juz prawie 12 miesiecy nie moze zrobic reką 360 stopni w barku. A w koszykowce zdrowy bark jest konieczny.

 

Vegi, domyslam sie wiesz troche o kontuzjach barkow, wkonc Flash dochodzil bardzooo dlugi czas po takiej kontuzji.

Zarówno jeden jak i drugi bark wypadł/wypadał mi :wink: Lewy wypadł tylko raz i jak na razie jest z nim luz - widocznie nie rozwalił za mocno torebki. Za to prawy wypada mi dosyć często dlatego praktycznie w ogóle nie uprawiam sportu (poza siłownią) - na operację finansowaną przez państwo trzeba czekać ok 1.5 roku (a wiadomo jak to jest z leczeniem operacyjnym państwowym :) ) a prywatnie trochę to kosztuję no i przez jakiś dochodzi się do siebie więc na razie żyje sobie z dziurami w barkach :D

 

Wade potrzebował ok 4 miechów po operacji ale całkowicie pozbył się tego problemu - podobnie jak Billups czy Eddie Jones. Odom miał chyba to samo ale czy jest na 100% zdrowy to ciężko mi powiedzieć. Nie chce mi się wierzyć, że Hughes będzie w stanie grać bez operacji - jest dosyć mocna blokada w głowie przed nadmiernym eksploatowaniem 'chorej' ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg ESPN Oden ma 2-4 tyg pauzy, i tak sie zastanwiam czy on jest w stanie byc w ogole zdrowy. Przy takim rygorze, przy tylu meczach, jeszcze wiekszych, sprawniejszych i silniejszych rywalach niz w koledzu on jest ciagle polamany. W Ohio mial zje***y nadgarstek, przyszedl do nba, najpierw kolano, teraz stopa, on sie w ogole porusza jakby bieganie sprawialo mu problemy i bol, cos jest z nim nie tak. Ciekaw jestem jak to sie dalej rozwinie, nie wroze mu zle, oby chlopak zrobil kariere, ale poki co te szumne zapowiedzi "fachowcow" o wielkiej gwiezdzie, podkoszowcu nowej generacji mozna miedzy bajki wlozyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Odenem to padaka całkowita. Rechot historii, Bowen z lat 80-tych się kłania :cry:

Obym się mylił, ale mi to śmierdzi i mam nieciekawe przewidywania co do tego. Jak to gdzieś napisali: trafił się center wyjątkowy z rodzaju takich, co już się nie trafiają i niestety może nie pograć. Jak on nie wróci, to Portland się wyłoży w swoich planach zawojowania ligi na długie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Plaga kontuzji w tym sezonie ruszyla!

 

Po Odenie Manu G Larry Hughes i AZero nastepni!

 

Michael Redd- (4 tygodnie?)

Mike Dunlevy Jr caly sezon z glowy

Tony Parker po swoim CH 55P - 2-4 tygodnie

Podobnie Devin Harris - 2 tygodnie podkrecil kostke po swoim CH 38 pkt

Josh Smith - 4tygodnie

Kirk Hinrich- 3 miechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac info o Mike'u Jr mozliwe że blednie zrozumialem intencje insidera w oryginale

 

Zalezy jak tlumaczyc to be on the shalves ale zwiazane jest to z jego " tandites in right knee"... Mogę cos pomylic bo po anglistyce nie jestem ale ja czuje że albo Jr da sobie spokoj i zrobi zabieg albo bedzie caly rok gral z urazem i ryzykowal.

 

Oczywiscie lista graczy z urazami jest szersza...

 

Co z Batierem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.