Skocz do zawartości

Sypiemy się czyli kontuzje i co kogo boli.....


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

W Knicks'ach wypada Q Rich a "świeżak" Francis zaczyna wymiatać :wink:

Wczoraj piekny mecz Stepha i Q. Dzisiaj Q wypada, no zalamac sie po prostu mozna... :(. Jeszcze do tego kontuzja plecow z ktora Rich mial problemy od transferu z Suns :(. Jedyny pozytyw tej sytuacji to wiecej minut Balkmana, ktory rozegral chyba mecz zycia i Francisa. SF chyba wkurzyl sie tymi plotkami o wykupienie kontraktu i pragnie cos udowodnic. Jak dla mnie niech udowadnia tak w kazdym meczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mar 22 Bogut will miss the rest of the season with a sprained left foot. He missed a NBA game for the first time in his career on Wednesday against the Los Angeles Clippers because of the injury. Bogut, a second-year center, was hurt against the Los Angeles Lakers on March 7 and re-injured the foot Tuesday in practice.

szkoda, lubie chłopaka i miałem go w FBL i ostatnio całkiem dobrze mu szło :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogut i Charlie out wiec powinni posadzic Redda i scigać się z Memphis i SSS ( bez Allena). Tak się martwiliśmy o kolejki cudów w pogoni za nr 1-2 ale pewnie ostatnie komentarze graczy NCAA ( szczególnie dot. ręki Odena) sprawiają że nic nie jest pewne..... tzn kto wybierze draft.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie może jak przedstawia się sytuacja Davida Lee? Z punktu widzenia wyników mojego teamu FBL było to jedno z objawień sezonu. Ostatnio wrócił, zebrał 5 piłek i miało być "tylko lepiej". W kolejnym nie pojawił się w ogóle. Jak to jest z tym "tylko lepiej"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie może jak przedstawia się sytuacja Davida Lee? Z punktu widzenia wyników mojego teamu FBL było to jedno z objawień sezonu. Ostatnio wrócił, zebrał 5 piłek i miało być "tylko lepiej". W kolejnym nie pojawił się w ogóle. Jak to jest z tym "tylko lepiej"?

David Lee, who did not play on Friday after returning to action on Thursday, tweaked his bone bruise two nights ago and pulled himself out of action.

 

"I couldn't sleep (Thursday) night, it was that sore," he said. The news is even more frustrating given that Lee said he couldn't worsen his situation by playing. He plans to play Monday night against Orlando, but it doesn't make much sense for owners to risk starting him in weekly leagues.

New York Post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Interesuje mnie też sytuacja z Okaforem, ale tego zapewne nie wie nawet on sam. Niemniej, jeśli ktoś posiada wiarygodną informację o perspektywach jego powrotu do gry w tym sezonie - pięknie o nią proszę.

 

Sytuacja z Feltonem (stłuczone udo) wygląda na przejściową, ale trzeba przyznać, że Knight ładnie zapełnia lukę po nim. Jednak sam nie wiem co bardziej prawdopodobne, szybki powrót Feltona czy popsucie się Brevina w podobnym tempie...Niezależnie od tego, ile meczów zagra jeszcze w tym sezonie można już teraz obwołać go chyba największym pechowcem w lidze. Pomijam oczywiście zawodników z kontuzją kończącą sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Interesuje mnie też sytuacja z Okaforem, ale tego zapewne nie wie nawet on sam. Niemniej, jeśli ktoś posiada wiarygodną informację o perspektywach jego powrotu do gry w tym sezonie - pięknie o nią proszę.

 

Sytuacja z Feltonem (stłuczone udo) wygląda na przejściową, ale trzeba przyznać, że Knight ładnie zapełnia lukę po nim. Jednak sam nie wiem co bardziej prawdopodobne, szybki powrót Feltona czy popsucie się Brevina w podobnym tempie...Niezależnie od tego, ile meczów zagra jeszcze w tym sezonie można już teraz obwołać go chyba największym pechowcem w lidze. Pomijam oczywiście zawodników z kontuzją kończącą sezon.

The Bobcats have cancelled practice for Monday and Tuesday, meaning the original plan to have Emeka Okafor practice with the team before Wednesday's game against the Hawks has been ruined.

With so many injuries, the Cats saw no reason to put more players at risk, but then again, probably wouldn't have enough bodies to scrimmage with either. Okafor should be benched again next week in most leagues, although it's possible he could return to action. Gerald Wallace, Sean May and Raymond Felton are also coming off a missed game on Saturday due to miscellaneous injuries.

Charlotte Observer

 

Bobki mają pecha ale płakac nie będe. Sezon dla nich już dawno się zakończył a podobną liczbę kontuzji/wypadniec z gry mają/mieli Lakersi a Ci ciągle walczą o jak najlepsze miejsce w PO..

 

Bobki niech zmienią załoge ;) medyczną bo tam co roku wszyscy się przynajmniej raz połamią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz zapewne zacznie się kombinowanie żeby w pierwszej rundzie trafić na Wizards bo bez Butlera i teraz bez Arenasa trudno o łatwiejszego rywala w pierwszej rundzie

Biorąc pod uwagę ze Wash nie spadnie i tak poniżej Nets i Magic to i tak zespoły które miały to realne to starały się własnie o zwiększenie szans na grę z zespołęm ze stolicy nawet bez kontuzji Arenasa(bo potencjalnie byli głownie Toronto i Miami, a do wyboru Wizards i Bulls/Cavs, wiec raczej klarowny wybór),a teraz włąsciwie niewiele się zmieni, bo Wizz będą 6, a więc powalczą tylko Raps/Heat i nie ukrywam że nawet przed kontuzja Gilberta liczyłem na gre z Czarodziejami to teraz jestem jescze bardziej chetny by byla para Raps-Wizards.

 

EDIT

oczywiscie Wizards moga byc tez 4, ale biorac pod uwage takie osłabienia to watpie by w tym momencie przeskoczyli Heat, wersja minimalnie prawdopodobna więc matematycznie bo Heat przeciez pojda do przodu przynajmniej pewnie sproboja jescze dogonic Raps wieć nie bedą przegrywać by spaśc na 6 i nie grać z Bulls/Heat, bo Wash mało wygra pewie wiec malo realne by awansowali wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ze Wash nie spadnie i tak poniżej Nets i Magic .

a dlaczego mieliby nie spaść poniżej Nets :?: tylko cztery mecze do nadrobienia z tego dwa razy grają ze sobą, przy takich osłabieniach polegających praktycznie na ofensywie Wizards nie jest to wcale nieprawdopodobne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego mieliby nie spaść poniżej Nets Question tylko cztery mecze do nadrobienia z tego dwa razy grają ze sobą, przy takich osłabieniach polegających praktycznie na ofensywie Wizards nie jest to wcale nieprawdopodobne

5 z 8(załózmy zeby bilansem było wyżej, nie chce mi sie sprawdzac kto tam bedzie wyzej z rownym wynikiem)-tyle musza wygrać Nets w minimalnym wymiarze jezeli Czarodzieje przegrają wszystko, a ich rywale to: 2x Wizards,Cavs,2x Bulls,2x Knicks i Pacers. Natomiast Wizz myslę ze mimo wszystko uporają sie z Hawks i na koneic tez pewnie bedzie sprawa awansu Magic/Pacers rozwiazana wiec moga sie o niedzodzianke postarac.

IMo troche za mało meczy i minimalnie za duża strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Temat zaszył się gdzieś w podstronach a tak nie powinno być.. Nowy sezon startuje kontuzji coraz więcej więc trzeba tutaj coś wkońcu napisać.. Nie będzie to jednak pare słów ani o Bibbym, Wade'u czy Odenie - bo o tym już wszyscy wiedzą..

 

- Minnesota totalnie leży. Miał sie ogrywać Al miał się Foye i juz na starcie sezonu ten drugi wylatuje na pare tygodni.. Ciekawie to nie wygląda ;)

 

- Brandon Roy bardzo narzeka na jakiś uraz. Podobno do wyleczenia będzie potrzebna operacja.. Pewnie zagra pare meczy i właściciele pozwolą mu na nią - wkońcu PTB i tak o nic już prawie nie grają w tym RS.. (nie licząc #1 w drafcie :)

 

- Nadgarstek Boguta nie wygląda za ciekawie i nie wiadomo jak będzie wygladac jego rzut. Najprawd. nie wypadnie z zadnej gry ale będzie wyłaczony z ofensywnej gry(?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szkoda Gilberta, dużą pracę wykonał latem ale widocznie coś poszło nie tak. Taki urok sportu. Ale medycyna może działać cuda (patrząc np na Amare i Wade'a czy Kidda). Więc bądźmy dobrej myśli.

 

Pytanie czy Washington odpada już z walki o PO? Myślę, że Butler, Jamison i Daniels są w stanie zastąpić te punkty Gilberta tylko będzie to od nich wymagało gry na pełnych obrotach przez nabliższe 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.