Skocz do zawartości

Czy Cousins to top 10 ligi?


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie najlepszy pf ligi to LMA i potem mamy grupę pościgową mniej więcej równą Bosh, Griffin, Davis, Dirk i chyba mimo wszystko Love(wiem, że w Cavs robi tragikomedię, ale zwalam to na Blatta).

 

brakuje Duncana i Zacha Randolpha...

 

Swoją drogą jak czasem patrzę na defensywę Dirka to nie wiem czy nie wolałbym mieć pod koszem takiego Amira Johnsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w ataku na chwile obecną potrafi Davis?

potrafi zdobywać punkty skuteczniej niż wszyscy podkoszowi volume scorerzy i niewiele mniej efektywnie niż tacy obwodowi jak Harden, Curry oraz Durant. do tego prawie w ogóle nie traci piłek. to jest już w tej chwili ofensywny potwór, do którego nikt inny z wysokich nie ma startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirk Nowitzki to też już bardziej element układanki niż franchise player.

 

Misie bez Zacha ostro dołowały, a z Nim to jest dla mnie druga siła Zachodu. Wystarczy zobaczyć, że nawet Mike Conley nie był potrzebny by wygrać wyjazdowy mecz z Mavs, a Zach był zdecydowanie najlepszy na placu.

 

17/12 na dobrej skuteczności, solidna defensywa. Co jest z Nim nie tak?

 

Nawet wg 82games to najbardziej wartościowy gracz Miśków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że takspytam bo gościa UWIELBIAM co wy z tym David West?

ogląda ktoś Indianę czy co?

 

grają bez lidera.... fakt

podstawowy PG leczył kontuzję... fakt

West także....

 

ale stawianie go wyżej podczas gdy:

 

gra słaby sezon.....produkcja najsłabsza wyłączając dwa pierwsze szmaciane sezony

 

"prawie" robi 13/7/3 na rekordowo niskiej EFEKTYWNOŚCI ( wyłączam 2 pierwsze sezony gdzie ZERO znaczyłakurat ciut zwiększył słabe rzuty za 3 ( takie czasy ale wynik 23% robi wrażenie przy 17 zbędnych rzutachw jego ograniczonym sezonie)spadł ponad 5% FT od średniej kariery robiąc per 36 najwięcej strat w karierze.....

 

jedyny plus że gra z osłabionym zespołem i ma rekord (3,3 APG)

 

wyniki zespołu takie sobie a Wy go stawiacie OVER?

 

chyba wam się lata popieprzyły


Zach 17/12 na 53% rozumiem że się niepodoba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ely3 stwierdził, że DMC to top10 ligi po 6 meczach.

Staty DMC po 6 meczach:

24,2 11,8 1,5 1,0  1,3 59,6%

bilans 5-1

Brook Lopez w ostatnich 6 meczach:

26,2 8,7 0,7 0,7 2,7 62,3%

bilans 5-1

 

Jak sądzicie - czy Brook Lopez należy do top10 ligi?

Nie chcę usprawiedliwiać innego członka forum, ale miałem wrażenie, ze ely3 brał pod uwagę też taką linijkę:

22,7 11,7 2,9 1,5 1,3

czyli staty Cousina z 71 meczów sezonu 13/14 

Brook Lopez podobnie jak Joakim Noah nie należy do TOP 10 ligi :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę usprawiedliwiać innego członka forum, ale miałem wrażenie, ze ely3 brał pod uwagę też taką linijkę:

22,7 11,7 2,9 1,5 1,3

czyli staty Cousina z 71 meczów sezonu 13/14 

Ale DMC w sezonie 13/14 w żaden sposób do top10 ligi nie należał. Swoją drogą Brook Lopez też miał mocne staty w 13/14:

 

 

Brook Lopez podobnie jak Joakim Noah nie należy do TOP 10 ligi  :nevreness:

Podobnie jak i Demarcus Cousin. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był takim top10, jak Melo top5.

 

 

RappaR, a kogo masz wyżej, DMC z tego sezonu czy Noaha z tego sezonu?

Noah znacznie obniżył loty, więc ciężko zdecydować, ale chyba wciąż wolę jako wysokiego dobrego w obronie pod koszem wysokiego, potrafiącego się wpasować w system, niż pseudogwiazdą pochłaniającą piłki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale DMC w sezonie 13/14 w żaden sposób do top10 ligi nie należał. Swoją drogą Brook Lopez też miał mocne staty w 13/14:

 

 

Podobnie jak i Demarcus Cousin. 

Myślę, że większość forumowiczów( w tym ja) ma go na miejscach 11-15, ale jeżeli ktoś go wstawia do TOP 10 to nie wzbudza to we mnie specjalnych kontrowersji. Natomiast Lopez,oraz Noah nie są w żadnym wypadku TOP 10 graczem ligi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem dla Ciebie nie ma różnicy to że DMC do 9 grudnia do zapalenia opon mózgowych robił rozpierdol mając najtrudniejszy terminarz a B.Lopez robi tak rozpierdol w momencie jak Nets mają najłatwiejszy terminarz i to tak łatwy za ostatnie 6 meczów zieje dziura między nimi a 29 drużyną

 

Bo jednak co innego kręcić takie cyferki na A.Davisie Gasolu czy Duncanie i wygrać z nimi wszystkimi pojedynek bezpośredni ( nawet jak z Memphis zespół zaliczy dziwny fail i przegrywa wygrany mecz) niż to co robi teraz Lopez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.