Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2014/15 "Powrót Królów"


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

widzę, że nikt nie odnotował, a Divac został viceprezydentem do czegoś tam w organizacji. 

 

za każdym razem gdy widzę jak doskonałym wszechstronnym centrem może być Cousins, w duchu modlę się żeby DMC ostatni raz w karierze zrobił starego dobrego DeMarcusa Cousinsa i wymusił swoje odejście do poważnej organizacji, a tylko ''w duchu'' - z racji sympatii do Sacramento. nie wierzę że w Sacramento do 2018 roku zbudują coś więcej niż okazjonalny występ w playoffach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie zeby chociaz raz weszli do PO.

Zauwazylem ze tam gdzie Rudy Gay, PO to tylko marzenie.

Rudy w Memphis tylko raz zagral w PO i na dodatek odpadl w pierwszej rundzie. Odszedl z Memphis a oni rok pozniej robia Final Konferencji.

Rudy w Toronto, bez szans na PO, Raptorsi oddaja Rudego, wskakuja na 3 seed.

W Sacramento tez nie zrobi PO, okaze sie potem ze Rudy nie przedluzy a Kingsi wygraja misia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł z Cousinsem za top 3 draftu od Knicks mi się podoba, a pewnie też i Sacto by się spodobał nie wspominając o samym DMC

w takim wypadku draftujesz Cousinsa za możliwość wyboru gracza, który być może będzie Cousinsem. trade z udziałem Cousinsa za pick draftu byłby realny, gdyby DMC bardzo chciał odejść, bo wtedy możliwość wyboru Okafora/Townsa/Russella to dużo większa rekompensata za swoją gwiazdę niż w większości trade'ów w ostatnim czasie gdy dany zespół tracił swojego potencjalnego franchise playera - i wtedy Kings mogliby się na to zgodzić. w innym wypadku z całą pewnośćią nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trzeba wziąć pod uwagę, że Cousins to tykająca bomba.

 

nie wiem dlaczego w tym roku jest taki szał wokół niego. dostał więcej minut więc ma nieco lepsze staty w boxscore ale per 36 ma gorszy. spadł mu niewiele TS, per 36 miał lepszy w zeszłym roku ppg i zbiórki, więcej robi strat, więcej fauluje.

nie kumam tego entuzjazmu. 

wymienili Thomasa na Collisona plus więcej gry McLemora.

i tak nie jest pewne, że poprawią bilans z zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"by" jest oczywiste.

 

ale nie róbmy z Popovicha cudotwórcy. Stephen Jackson rozgrywał lepsze sezonu poza organizacją Spurs, Richard Jefferson całkowicie nie wypalił i nawet później mimo starzenia się potrafił rozegrać lepszy sezon, to samo tyczy Hedo czy po części Antonio Danielsa,Nesterović także lepiej grał w Minnesocie.

 

mimo stabilizacji w składzie Spurs da się wyłapać takie przypadki, więc nie każdy zawodnik może pasować do Popa.

nie widziałem przez tyle lat w ekipie Popa zawodnika o podobnej strukturze psychicznej jak Cousins i ciężko mi sobie go wyobrazić u Popa.

 

co na to Przem ?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wydaje mi się ze Pop po prostu unika tego typu piękne umysły i stosuje to tylko czasem w ograniczonym zakresie aby wtloczyc trochę tej złej świeżej krwi ale nigdy nie były to elementy tak istotne jak DMC.

 

Poprzez to kwestia jak DMC wyglądałby pod Popem jest nieistotne bo nierealna.

 

Podstawowym kryterium doboru jest chwytania schematów wiec lata u nas Bonner a nie jakiś Gladiator ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.