Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2014/15 "Powrót Królów"


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

myślę, że McLemore się ogarnie. jako rookie płacił frycowe ale już mu skoczył TS% o 10 i widać, że powolutku się odnajduje w lidze. dużo lepszym jest graczem jako c'n'shooter a niestety ma jeszcze młodzieżowy polot do gry z kozłem. 

jason thompson jest przyzwoity w obronie ale nieco więcej się wymaga od zawodnika w s5 niż 4.2 pkt  i 4.4 zbiórki. jego ułomność jest mniej widoczna dzięki Landry'emu.

 

jaram się bo w końcu oprócz młokosów i odrzutków z innych ekip są liderzy i w miarę ogarnięta jedynka. jeszcze pooblepiać to weteranami i można się bić ,dlatego przyszedł mi do głowy Frye.

przy Cousinsie pasuje zawodnik na 4 z range.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy Cousinsie pasuje zawodnik na 4 z range.

4 z range to nie tylko Frye, Anderson, Ilyasova czy inny Teletovic.

 

Jordan Hill, Jason Smith, Brandon Bass nie rzucają trójek, ale równie dobrze wyciągają obrońcę spod kosza + są dużo tańsi i łatwiejsi do wyjęcia.

 

 

Jeśli Kings będą w walce o PO w styczniu - w co nie wierzę - to kto wie czy nie zgłoszą się po Davida Westa. Czujecie to? West-Cousins?

(a tak nawiasem mówiąc to zamierzam upychać Davida Westa do każdego zespołu przez najbliższe kilka tygodni. Bądźcie wyrozumiali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 z range to nie tylko Frye, Anderson, Ilyasova czy inny Teletovic.

 

Jordan Hill, Jason Smith, Brandon Bass nie rzucają trójek, ale równie dobrze wyciągają obrońcę spod kosza + są dużo tańsi i łatwiejsi do wyjęcia.

 

 

Dzięki za infro.

 

Anderson niet, do eurasów na poziomie PO oprócz wyjątków nie mam zaufania więc zostaje Frye. widziałem Hilla to tylko takiego lenia tam brakuje, Jason Smith niet a Brandon Bass wyżej dupy nie podskoczy i ma niższe bball IQ niż Frye. a przy Cousinsie który lubi sobie rzucać po koźle zaczynając od trójki przydałby się jakiś mądrzejszy łepek. Horace Grant ;]

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowo w zasadzie od ponad dwóch dekad

Geograficznie też skoro nawet jej stolica leży częściowo w Europie

 

A Sacto to potrzebują zmienników dla Collsona i DMC a nie PF-a bo to co się dzieje na boisku jak schodzi któryś z nich to strach się bać

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w tamtym sezonie sporo meczów Kings widziałem i już druga część sezonu, po przyjściu Gaya wyglądała nieźle. Brakowało jeszcze stabilizacji, bo świetne mecze przeplatali beznadziejnymi. W tym roku jest z tym lepiej, ale mimo wszystko na PO większych szans nie ma. 

 

Cousins już w poprzednim sezonie grał na poziomie top5 centrów, w tym sezonie poprawił się w D, zmądrzał, jest bardziej efektywny. Gay też gra na podobnym poziomie do ubiegłego sezonu, z tym że jest bardziej regularny. 

 

Różnicę robią Collison, McLemore i Landry. Carl prawie cały poprzedni sezon stracił przez kontuzję, po powrocie był bez formy. Teraz do niej wrócił, jest fajnym impactem z ławki i tam powinien zostać. McLemore w porównaniu do rookie season zrobił spory postęp, szczególnie w D, ale też w ofensywie wygląda dużo lepiej. Ma zadatki na solidnego startera. 

Collison to spory upgrade w porównaniu do IT i tu bym widział przyczyny dobrego startu. IT fajnie się ogląda, jest efektywny i potrafi rzucać. Collison jest bardziej efektywny, super obrońca, lepiej prowadzi grę, generalnie dobry ruch Kings. 

 

Wzmocnień  potrzebują na PF  i tu bym widział Ilyasovę lub ... Josha Smitha. 

Przydałoby się też wzmocnić ławkę, jakiegoś def pod koszem na parę minut (p.ex. Biyombo) i kogoś na PG/SG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMC pokazuje z każdym kolejnym meczem że trzeba być mocno zaślepionym aby oceniać go na podstawie poprzednich lat. W tej chwili facet robi niesamowite rzeczy po obu stronach. Jego obrona czy post czy na dystansie jest coraz lepsza. Świetnie rotuje dobrze pomaga 1 na 1 cieżko go przestawić i mu rzucić. Świetnie odcina od podań

 

Taka ciekawostka po dzisiejszym meczu

DMC zatrzymuje rywali średnio wg SVU 2,5 % poniżej ich średniej efektywności z czego za 3 o 21 % ( z 36% na 16) na mid rangu o ok 11 ( z 39 na 28) w pomalowanym o 8 ( z 59 na 53)

 

A. Davis

ma zatrzymuje trójkowiczów 11 % niżej ( z 36 na 25) na mid rangu 7 % ( z 41 na 34)  ale w pomalowanym rzucają mu z 2 % lepiej ( z 60 na 62,5 !!!). Inna sprawa że R. Anderson jest jeszcze gorszy w te klocki bo rywale rzucają mu z 68% skutecznością

 

Wiem że system kamer nie jest doskonały bo wg nich Harden dobrze broni trójki ale w połączeniu z oglądaniem meczów pokazuje że DMC naprawdę rozwinął się defensywnie a w ataku wyciąga non stop swojego gracza na mid range a jego koledzy mają korytarz do kosza. Do tego świetnie zastawia - coraz lepiej rozumie jak sobie radzić z podwajaniem a jeśli do tego sędziowie nie gwiżdżą mu fauli z niczego tylko za reputację to potrafi być mega dominujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Współczuje fanom Kings - są blisko Po mimo 9 meczów absencji ich najlepszego gracza DMC, mimo grania najtrudniejszego terminarza w lidze a i tak wywalili trenera  i  to mimo tego że ich najlepsi gracze uwielbiają trenera i każdy z nich gra lepiej niż ktokolwiek przypuszczał

 

Tak to ma sens i w jego miejsce wstawić Corbina który jest koszmarnym trenerem - niczego nie nauczy. Taaaa

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.