Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga IV Florida


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Na prośbę Ronniego trade zostanie anulowany. Wiadomość od Ronniego dostałem od razu po akceptacji przez niego trejdu,więc sądzę że rzeczywiście mogło dojść do pomyłki.

 

Rozwiązanie teraz jest takie: czekamy aż minie pending dealu i wtedy edytuje Wam składy,tzn przywrócę graczy których mieliście.Innej możliwości nie ma

Edytowane przez piotreksuper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie teraz jest takie: czekamy aż minie pending dealu i wtedy edytuje Wam składy,tzn przywrócę graczy których mieliście.Innej możliwości nie ma

Jest inna mozliwosc tzn wetowanie ;-) Choc w/w jest pewniejsza bo nie wiem ile osob z ligi tu zaglada, ale jak jest jakas spora grupka i kazdy wcisnie weto to wymiana nie przejdzie wcale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich występach Jordana Hilla zaczynam się zastanawiać czy aby na pewno to jest człowiek, który podkręci moje FG%.

 

E: Jeśli ktoś ma problemy kadrowe na pozycjach SG-SF-PF, to zapraszam. Mogę wymienić dwóch z trójki: Marcus Morris, Shawnee Williams, K.J McDaniels, za jednego, ale za to lepszego grajka.

Edytowane przez maro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że wowo odrabia straty, ładny run. Mój team ma mały kryzys, Brook wygląda jak Javale miałem contendować w zbiórkach, ale ciężko jak Rondo zbiera więcej od Brooka.

 

Rozważe oferty za kogoś ze zbiórką blokami i FG

 

Rondo, Wall i Evans nie do wyjęcia chyba, że za coś extra.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że wowo odrabia straty, ładny run. Mój team ma mały kryzys, Brook wygląda jak Javale miałem contendować w zbiórkach, ale ciężko jak Rondo zbiera więcej od Brooka.

 

Rozważe oferty za kogoś ze zbiórką blokami i FG

 

Rondo, Wall i Evans nie do wyjęcia chyba, że za coś extra.

 

Jeżeli chciałeś contendować w zbiórkach, to nie mogłeś chyba zakupić gorszego C pod taką kategorię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.