Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga IV Florida


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Przeca propozycje wymian lecą na yahoo. Jackoso sprawdź u siebie.

 

1. (14) Paul Millsap (Atl - PF,C) $31 2. (17) LaMarcus Aldridge (Por - PF,C) $54 3. (42) Ty Lawson (Den - PG) $30 4. (64) Andrew Wiggins (Min - SF) $18 5. (72) Gordon Hayward (Uta - SG,SF) $19 6. (78) Kyle Korver (Atl - SG,SF) $17 7. (84) Robin Lopez (Por - C) $11 8. (89) Jamal Crawford (LAC - PG,SG) $7 9. (107) Tobias Harris (Orl - SF,PF) $6 10. (151) Jarrett Jack (Bkn - PG,SG) $2 11. (159) Josh McRoberts (Mia - PF,C) $3 12. (170) Henry Sims (Phi - C) $1 13. (179) Kelly Olynyk (Bos - C) $1

 

Plan był taki żeby rzucić grube hajsy na kogoś z czwórki: Harden, Melo, Cousins, Aldridge. Harden poszedł dość drogo, Melo tak samo, a Sewer dałby za Cousinsa pewnie i 7 dych gdyby trzeba było, więc spasowałem i postawiłem na Aldridge'a. Millsap, Harris, Hayward i Lopez trochę taniej niż bym się spodziewał. Końcówka udana. Sims i Olynyk czyli prawdopodobnie dwóch starterów za 2$. Generalnie jestem zadowolony. Raczej nie będę niszczył w żadnej kategorii, ale i szorowania dna powinienem uniknąć.

 

Brandon Jennings Det - PG

Klay Thompson GS - SG,SF

Wesley Matthews Por - SG,SF

Lance Stephenson Cha - SG,SF

Andre Drummond Det - PF,C

Al Horford Atl - PF,C

John Henson Mil - PF,C

Taj Gibson Chi - PF,C

Danilo Gallinari Den - SF

Andre Iguodala GS - SG,SF

Harrison Barnes GS - SF,PF

Kendall Marshall Mil - PG

Marco Belinelli SA - SG,SF

 

Ogólnie jestem mega zadowolony z draftu. Plan był realizowany mimo średnich warunków. Zakładałem wstępnie Howard za horforda i beala za klaya ale wyszło chyba lepiej niż się spodziewałem. Tylko Marco zbędny ale jego pocisnął autodeaft. Myślę ze przy odrobinie szczęścia (Lance, Al, Barnes, Gallo) powinienem awansować czy nawet pokusić się o pierwsze miejsce.

Jedyne co mi się rzuciło w oczy to, że będziesz bardzo stał w skuteczności rzutów wolnych i z gry ale za to z resztą nie będzie najgorzej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gry nie będzie tragedii, za to bloki i zbiorki powinienem niszczyć. Poza tym 3ptm czolowka ;)

Jennings,Matthews,Marshall i Thompson to tragedia jesli chodzi o skuteczność... jeśli chodzi o resztę jeśli będziesz dobry w dwóch statystykach i będziesz niszczył... to jeśli nie będziesz w środku z resztą to nie wróżę sukcesu choć życzę najlepszego :) może to ja się mylę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marshall to ty na poważnie ? Thomson i Wes dając prawie trzy trójki na mecz i 44% to nie tragedia. 

 

PPG, RPG, 3ptm, BLK powinienem być w czołówce. To powinno wystarczyć do walki o wyjście, zwłaszcza patrząc na inne ekipy.

 

 

 

  :smile: może to ja się mylę :smile:

 

Nie może, tylko na pewno. W końcu to ja rozkurwiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marshall to ty na poważnie ? Thomson i Wes dając prawie trzy trójki na mecz i 44% to nie tragedia. 

 

PPG, RPG, 3ptm, BLK powinienem być w czołówce. To powinno wystarczyć do walki o wyjście, zwłaszcza patrząc na inne ekipy.

 

 

 

 

Nie może, tylko na pewno. W końcu to ja rozkurwiam ;)

Wiesz zakładanie po statsach a gra w rzeczywistości to wielka różnica :) Kontuzje i inne sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim sie zacznie sezon jeszcze wrzuce swoje wrozenie z arkuszy ;-)

Ze standardowymi zalozeniami tzn wrzucam sklady pod swoje projekcje - z ktorych wszystkie moga byc do bani - i sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi, ale nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i spadkowicze itp itd plus pominalem srodek tabeli bo jest najnudniejszy do opisywania ;-)

 

OK, do rzeczy... w nawiasie krotkie podsumowanie... a kolejnosc w grupach bardzo z grubsza...

co wazne to nie probowalem zgadywac kto odpusci w sezonie, a wiadomo, ze takie druzyny zajmie ostatnie miejsca.

 

"Contenderzy" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dobrej pozycji i potrzebuja najmniej sprzyjajacych okolicznosci na zajecie miejsca w Top5, a wiec i awans, ale bycie na tej liscie o niczego nie gwarantuje]:

Hieny z mikrogumy [wymiecione srodkowe rundy i brak dziur, moj faworyt do #1]

BudzistowoCityThunde [troche plytko, ale z FAsami i w miare szybkim powrotem Duranta to contender]

Still Movin [dominujace as/prz, przydalby sie trejd, a 2 juz kontuzjowanych nie pomaga]

Huncwoty [boje sie o zdrowie i zakladam trejd nadmiaru zbiorek za statsy niskie]

Piotr's Team [2 supergwiazdy i kilka fajnych uzupelnien, przy zdrowiu i z FAsami to moze zadzialac]

 

"Dolne rejony tabeli" [w znaczeniu, ze wg mnie zaczynaja z dolka, ale bycie na tej liscie o niczym nie rozstrzyga]:

Warsaw Shore [chyba zabraklo koncepcji jak uzupelnic Dwighta bo 1 PG i brak innych wysokich kiepskich w FT%]

LBS [sporo ryzyka zdrowotnego i duzy nadmiar asyst, ale da sie to poprawic trejdami]

Rozkurwiators [chyba zabraklo koncepcji jak uzupelnic Drummonda bo ani PG ani innych wysokich kiepskich w FT%]

Splendor [kiepski bilans kategorii, choc to do wybronienia trejdami]

Jerzyki Gocz [za duzo ex-zlamasow i fatalna glebia]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Da się poprawić trejdami"

 

Taaaaaaa

 

Gołym okiem widać, że nasza liga jest najmniej aktywna jeśli chodzi o wymiany... narazie to są wymiona Panie

 

Dostałem tylko dwie oferty za Walla i Dragica, z jednej musiałem zrezygnować bo nie była to win-win sytuacja imo (sorry maro) w drugim przypadku GM nie chciał nawet dyskutować od. swojej propozycji (pozdro wowo ;))

 

Ogólnie wiem, że sam jestem sobie winien, ale ta posucha jest trochę niepokojąca, dobrze, że wszystko jeszcze przed nami, liczę na zmiane nastawienia

 

tnx Wilq za prognozy

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem miec najc***owszy team na zbiorce i bloku a tu prosze, vucevic! jak będzie robił te regularne 12-13 rpg to będę w grze w tej kategorii! terrence też świetnie wszedł w sezon, oby utrzymał się gdzieś w okolicach 9-10rpg.

 

ps. chetnie oddam back-up C, PF-C za jakis back up PG-SG bo do czasu powrotu Oladipo mam tu straszną bidę.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.