Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga IV Florida


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj wróciłem na fotel lidera. Na średnich niby Ronnie prowadzi z dość bezpieczną przewagą, ale średnie dają 59,5 punktu drużynie Sewera, a jakoś nie widzi mi się, żeby skończył z takim dorobkiem. Ciekawe jak to będzie wyglądało na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wtopić z tobą tylko przez gwaltowny spadek w fg i ft chyba. Bo ja mam do wchloniecia jeszcze skejcik team i jerzyki w pktach i zbiorkach, skejcika w rzutach za trzy, a ty albo jestes juz przed nimi albo ich nie dogonisz w danych kategoriach.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ehh, gdybyscie wszyscy wypelniali swoje sloty to raczej spokojnie bym tą ligę wygrał, a tak walka będzie trwać do ostatnich dni.. 

powodzenia maro niech wygra lepszy!

 

wyrzucilem covingtona i jrue holidaya bo trza podbic nieco fg%. zapraszam po covingtona na fa bo jednak fajne wsparcie jesli komus nie zalezy na procentach :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenia maro niech wygra lepszy!

 

Niech tak będzie. Trudno powiedzieć jakby było przy większej aktywności innych. Widzę, że aktualna róznica między nami na średnich to jeden punkt, więc można powiedzieć, że jeszcze większy styk niż na totalach. Trudno też przewidzieć jakby wtedy wyglądała sytuacja z %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pytanko do ogarniających mam. Pierwsza czworka ma już prawie wykorzystane sloty. Noe do końca ogarniam te sloty bo ja nie miałem wolnych pozycji raczej a mam sporo więcej games jeszcze do zagrania. Wytlumaczy mi ktoś tak na prosty rozum jak te sloty dzialaja i czy to znaczy ze pierwsza czworka na określonych pozycjach nie będzie już dostawac punktow a reszta tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.