Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga IV Florida


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wiara w prospektów jest dla mnie nie do ogarnięcia ;) Gratki Ronnie.

W składzie mam jeszcze Walla, Dragicia i Rondo, czwarty pg był mi zbędny, a potrzebowałem na gwałt solidnego kloca. W naszej lidze praktycznie nikt nie chce trejdować, a Ronnie był akurat chętny. Z czwórki Vucevic, Gobert, Hickson, Dieng wolałem gracza Volves.

 

Choć dla RA to b. dobry fit, nie ma mu co za bardzo gratulować, gdyż to ja ten trade zaproponowałem. Po niecałej chyba godzinie Ronnie klepnął i tyle.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz wowo mogłeś się pozbyć Brandona, a tak masz Kendalla Marshalla ;)

 

0 0 0 0 0 0 1TO w 5 min - rookie season acz z przytupem, pierwszy poważny rekordzik ;p

 

Edit: ale dojebawszy steala z MKG! Szkoda, że Brook nie gra, Shved mi na ławie został.

 

Oddam Erica Gordona za byle rolasa. Zabierzcie mi go z oczu.

 

Ide na rekord low fg% ever

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA! PRZYPADKOWO kliknalem Accept Trade! Proszę was o zagłosowanie przeciwko trade'owi a komisarza o nie dopuszczenie do wymiany miedzy Still Movin a Jerzyki Gocz. Chcialem napisac w 'Comment' dlaczego sie nie zgadzam i odruchowo kliknalem accept zamiast reject! Proszę o nie przepuszczenie tego trade'u ponieważ tracę wtedy o wiele za dużo na zbiórce i praktycznie jestem już bez żadnego reboundera. Bardzo proszę o zachowanie się fair i anulowanie tego transferu! 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA! PRZYPADKOWO kliknalem Accept Trade! Proszę was o zagłosowanie przeciwko trade'owi a komisarza o nie dopuszczenie do wymiany miedzy Still Movin a Jerzyki Gocz. Chcialem napisac w 'Comment' dlaczego sie nie zgadzam i odruchowo kliknalem accept zamiast reject! Proszę o nie przepuszczenie tego trade'u ponieważ tracę wtedy o wiele za dużo na zbiórce i praktycznie jestem już bez żadnego reboundera. Bardzo proszę o zachowanie się fair i anulowanie tego transferu!

Ja tak tylko chciałem zwrócić uwagę, bo właśnie klepnąłem trejd, więc wiem jak to działa technicznie, że samo kliknięcie Accept nie powoduje zatwierdzenia trejdu. Potem jeszcze trzeba go potwierdzić w osobnym okienku. Ale wnioski wyciągajcie sami.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem dlaczego, ale ja kliknalem raz i poszło! Klepnąłeś trade ale w innej lidze więc chyba to zależy od ustawień ligi. 
Bo można ustawić w lidze, że po kliknięciu accept transfer od razu wchodzi oficjalnie w życie, skoro jest ustawione inaczej to proszę o anulowanie tego, zgłosiłem to trzy minuty po kliknięciu accept więc nie widzę powodu żeby mnie ukarać za swoją pomyłkę :smile:

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.