Skocz do zawartości

Gry komputerowe


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Umówmy się czy w Heroes kiedykolwiek chodziło o grafikę?

 

oczywiście że nie ale jak stary produkt wciskają JESZCZE raz czyli NIC ODKRYWCZEGO właśnie ze wzgledu na HD to mogliby się bardziej postarać....

 

chodzi o zasady a nie o rozmowe o istotach H3....

 

stąd krytyka tych twardogłowych fanów którzy zapowiedzieli bojkot produktu.....

 

istotę H3 masz w starej h3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się czy w Heroes kiedykolwiek chodziło o grafikę?

Dla mnie nie, H2 też była super, ale z uwagi na to, że Tytani czy Smoki zbyt bardzo odstawały od reszty, to wolę H3.

 

Idealne by było wypuścić ją jako open source, gdzie gracze mogliby poprawić najbardziej irytujące kwestie jak np mistycyzm(chociaż nie przeszkadza to bohaterowi startującego z tym badziewiem,być jednym z najlepszych w grze), który gdy jest do wyboru z sokolim okiem to mega lipa :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=27657 - na studiach zamiast grać w skomplikowane armie, ganialiśmy się pojedynczymi herosami po kartonowych domkach ;)

 

z polskich gier trochę podobna do This War jest Darkwood - po co komu 3D żeby zrobić klimat:

 

Edytowane przez Me Myself and I
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio chciałem się odmlodzic i kupiłem pismo komputerowe CDaction-podobne bo dawno nie kupowałem a na okładce lsnil napis HMM3 HD oraz HMM7...

 

Patrząc na zawartość i 2 stronicowe oddalenie tematu ukochanych gier oraz recenzje pełna gier o ocenie 2-4 pytam się po co to zrobilem

 

Nie warto!

Jakby ktoś chciał zrobić ten sam blad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem też na modach i zwykłego stocka. Na modach tactical realism - no realistyczne, krwawienie, łamanie nóg itd, dostałeś po dłoniach to i czasem broń wypadła w klanie |Brothers|, a teraz czasem jak jeszcze istniał clanbase to się grało lub po prostu jakieś mixy 3v3 do 5v5. Tak S&D. 

Tactical padł ale było to świetne, customowe mapy z bitew 2 wojny światowej i mecze po 12. Na 82ndAB amerykańskim serwerze zdarzało się, że grało 57 graczy więc był ubaw - bez kompanów ciężko było.

Mam xfire ale teraz rzadko używam - w ogóle nie gram za dużo, choć jak mam chwile wolnego to kilka dni pod rząd przyszpilę.

xfire Cisza.

jak coś byś chciał zagrać to się odezwij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.