Skocz do zawartości

Post-Jordan ATF. Temat organizacyjny.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Też się trochę dziwię, przez długi czas był względny spokój, ale od dyskusji nt. Griffina sytuacja się z deczka zmieniła. Nie kreuję się na wszechwiedzącego i często popełniam błędy, ale to wie tu każdy chyba, nie wiem skąd i po co ta cała dziecinada.

Wkurzyłeś mnie kiedy nazwałeś Griffina pizdą, a jedyne co byłeś w stanie wyprodukować to stek zażaleń i chybionych argumentów, a kiedy wypunktowałem każdy z nich, to prostu wjechałeś na mnie z tekstem o nieoglądaniu meczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam propozycję żeby w pytaniach w kolejnej rundzie uwzględnić:

 

1. podaj wszystkie defensywne matchups - są z tym problemy, bo tworzą się potem nieporozumienia

2. kto jest pierwszą opcją na daną serię (np. pnr Nash-Malone, lub post-up Shaqa lub izolacje Kobego), kto drugą, kto trzecią - piszecie że ktoś kogoś zmiażdży ale bez napisania częstotliwości ciężko jakieś wnioski wysnuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na pewno trzeba wywalić pytanie nr 2, bo to faktycznie (jak ktoś już napisał) wali rozmową o pracę - każdy stara się szukać takich wad, które w danej serii nie zaszkodzą, albo wyjdą wręcz na plus - tutaj można by dać właśnie: "jak zamierzasz bronić w tej serii"

co do tego kto jest która opcją na daną serię, to ja bym się jednak trzymał tego co w gameplanach (zmiany o 180 są z dupy i nie fair), ewentualne drobne zmiany w akcentowaniu można spokojnie zawrzeć w pytaniu 'czym chcesz przeciwnika zaskoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ze mną są 2 opcje:#1 wylatuje z gry za niedotrzymanie terminu#2 jestem parawany z Lucky looser lub dolosowany do przeciwnika który przeszedł 1runde aby nie zaburzac parzystosci rozgrywkiTo raczej zależy od Was jak to widzicie. Ja potwierdzam... dałem ciała i się musze dostosowacAby nie głosować nad zasadami głosowania proponuje jakoby Lorak jest keeperem głosowania aby podjął JEDNOOSOBOWA decyzje co do mojej osóbyZ mojej strony wypada przeprosić jeszcze raz, podkreślam ze podtrzymuje chęć w zabawie ( choć 21go lecimy do USA) ale surowy wyrok byłby tez na miejscu bo może choć ciut skusil do refleksji na temat solidnosci...

No i oczywiście niezależnie od decyzji ( skłania się do wypalenia z hukiem olewaczy) będę sumiennie glosowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro Bastillion jest taki zaangażowany, to może niech przejmie drużynę Chrisa (z możliwością korekty spośród dostępnych graczy) i zmierzą się z Ignazem?

 

nie chcę brać udziału, bo stracę obiektywizm. swoją drogą drużyna Chrisa jest bardzo dobra więc jakby ją ktoś przejął to może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, jak będzie kolejne ATF, to proponuję:

 

1) bez obecnych zawodników - żeby więcej trzeba było się wysilić odkopaniem starszych, np. od 1991 do 2010. można też pomyśleć na jakimiś banami, np. każdemu przysługuje jeden ban i danego zawodnika nie da się wydraftować; albo umówić się że komisarz banuje 10 graczy wg własnego uznania; albo wszyscy ich ustalamy. inaczej drużyna z Jordanem czy Shaqiem ma ogromną przewagę nad teamem który draftuje w pierwszej rundzie Ewinga i nie da się już tego nadrobić.

 

2) coachów do draftu koniecznie! spowoduje to porządne dylematy czy brać np. Jaxa/Popa/Rileya/Browna w pierwszej rundzie, w drugiej, w trzeciej. będzie trzeba wtedy poświęcić pick na coacha kosztem jednej z gwiazd, chyba że ktoś woli mieć słabszy coaching, ale lepszy talent. nie trzeba też będzie wyjaśniać jakim systemem gramy, bo będzie to system danego coacha. przy okazji dowiemy się jaki impact coaching może mieć, bo na pewno będą padały argumenty nt. team defense etc.

 

3) można pomyśleć nad zmianą systemu draftu, np. draftujemy wszyscy w jeden wieczór, 5 minut na wybór. mam wrażenie że po paru miesiącach odechciewa się ATF, a na początku wszyscy mają energię i od razu by powstały składy + opisy. taki system mocno przyspieszyłby zabawę. jakby kogoś miało nie być, to może komuś wysłać listę albo telefonicznie przekazywać picki. z góry wzięłoby się do zabawy tylko zaangażowanych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.