Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wygrzebe sie w tym sezonie ze spadkowej... Co do samej wymiany wiem, ze trace, ale mam w tym inny interes. 

Przepraszam, czy ja dobrze rozumiem, że dwóch menedżerów z premedytacją dogadało się na nierówną wymianę w zamian za jakieś korzyści poza poziomem własnych drużyn? Dogadanie się na osłabianie swojej drużyny w zamian za inne korzyści? Jeszcze tydzień temu śmiałem się z Macka, któy sugerował, że takie rzeczy mogą się dziać w ligach i jestem mu winny przeprosiny z tego powodu.

Nie wiem co dostał shevcu w zamian za niekorzystną wymianę, ale uważam że takie sytuacje należy eliminować z rozgrywek. Czy są na to jakieś punkty regulaminu? Jeżeli nie, to trzeba będzie coś dołożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy ja dobrze rozumiem, że dwóch menedżerów z premedytacją dogadało się na nierówną wymianę w zamian za jakieś korzyści poza poziomem własnych drużyn? Dogadanie się na osłabianie swojej drużyny w zamian za inne korzyści? Jeszcze tydzień temu śmiałem się z Macka, któy sugerował, że takie rzeczy mogą się dziać w ligach i jestem mu winny przeprosiny z tego powodu.

Nie wiem co dostał shevcu w zamian za niekorzystną wymianę, ale uważam że takie sytuacje należy eliminować z rozgrywek. Czy są na to jakieś punkty regulaminu? Jeżeli nie, to trzeba będzie coś dołożyć?

 

Ja bym nie przesadzał, od tego jest veto, żeby takie problemy eliminować.

Zwłaszcza, że jak Love zaskoczy, a problemy z plecami Chandlera okażą się poważne, to jeszcze wyjdzie, że te wymiany nie były aż tak jednostronne. Chociaż faktycznie tłumaczenie Shevca jest cokolwiek dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to kwestia świąteczno-noworocznego okresu, który zaćmił nieco umysły, być może słabych negocjacji, czy przeceniania własnych zawodników. Zawsze robiłem wymiany, w których widziałem dla siebie zysk, myślę, że każdy negocjując myśli głównie o sobie, a nie o przeciwniku. W trakcie rozmów nie było mowy o odpuszczaniu sezonu, tym bardziej, że jeszcze nawet nie ma półmetka. Nie przyszło mi to do głowy. Może przeceniam Love’a, ale każdy ma wysokie mniemanie o swoich zawodnikach. Niemniej, w zaistniałej sytuacji dojrzała we mnie decyzja o wycofaniu się ze świata fantasy. Dzięki wszystkim za grę i powodzenia w rozwijaniu roto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj! Mimo niesnasek w poprzednim sezonie ( klay za zacha to była kradzież w biały dzien) uważam Cie za jednego z najlepszych gm'ów których tu poznałem ( ale może mało ich poznałem) i byłaby to ogromna strata dla całego e-nba jakbyś odpuścił grę.

Edytowane przez sooobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej, w zaistniałej sytuacji dojrzała we mnie decyzja o wycofaniu się ze świata fantasy. Dzięki wszystkim za grę i powodzenia w rozwijaniu roto.

Wszystkich lig czy tylko tej? Czy to z powodu nieudanych negocjacji / zawetowanej wymiany?

Jestem w szoku, wiec moze zrob sobie np tygodniowa przerwe zamiast wybierac najbardziej ekstremalny wariant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby jak? Jak ja pół żartem pół serio pisałem o odpuszczaniu to spotkałem się tylko z ironią, a teraz, jak - słusznie zresztą - wymiany zostały zawetowane, będący blisko awansu Sixers się wycofuje? Co to ma niby być?

 

Skojarzmy fakty - Shevcu pisał o "innym interesie". A jak wiadomo, ten "inny interes", żeby był, dotyczy obie strony dealu? Czyżby więc Sixers po nieudanych machlojach strzela focha? Jeśli tak - krzyż na drogę. Jeśli to moja spiskowa teoria dziejów -  to po cholerę ten foch?

 

P.S. Sixers, weź to na klatę, zachowaj się jak facet i graj dalej. Tylko na szczęście dziwne trejdy, ułatwiające awans to nie u nas. I nie zmieni tego nie wiem jaka gra Love'a. Jackson i Shabazz to przeciętniacy, a Smart/O'Quinn - to FA-sowe szroty.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie wogole z nim dzieje? Kiedys pisal po kilkadziesiat postow dziennie, a ostatnio chyba cisza juz z miesiac.

Oj tam. Zasługujecie na chwile odpoczynku. No chyba, ze faktycznie tęsknicie, to wystarczy trzy razy wypowiedzieć "Beetlejuice" i sie zjawie....

Ale jak mawiali starożytni Rzymianie "careful what you wish for...." ;)

Edytowane przez Leszczur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to kwestia świąteczno-noworocznego okresu, który zaćmił nieco umysły, być może słabych negocjacji, czy przeceniania własnych zawodników. Zawsze robiłem wymiany, w których widziałem dla siebie zysk, myślę, że każdy negocjując myśli głównie o sobie, a nie o przeciwniku. W trakcie rozmów nie było mowy o odpuszczaniu sezonu, tym bardziej, że jeszcze nawet nie ma półmetka. Nie przyszło mi to do głowy. Może przeceniam Love’a, ale każdy ma wysokie mniemanie o swoich zawodnikach. Niemniej, w zaistniałej sytuacji dojrzała we mnie decyzja o wycofaniu się ze świata fantasy. Dzięki wszystkim za grę i powodzenia w rozwijaniu roto.

Nooo to pięknie. Proces weryfikacji managerów w przyszłym roku niestety musi zawierać sprawdzenie czy delikwent nie tylko posiada dowód, ale co ważniejsze czy już wyrósł z pieluch. Co za ludzie jak bogackiego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vfB9j8O.png?1

No widzę ze juz korzystacie z jedynego sensownego narzędzia w sieci :smile:

Koledzy, możecie wrzucić tabelkę na średnich?

www.fb-ninja.com

Zapisz się, zrób synchronizację lig a my Ci juz te srednie bedziemy podawali na tacy kiedy tylko zechcesz. W razie watpliwosci lub problemow wal do mnie, Sławka lub Sooobiego na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.