Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Marcos sprytnie poczekal bo mogl uwzglednic trejdy ;-) A rzeczywiscie Dig sie poprawil.

 

Generalnie najtrudniej ocenić zespoły które z założenia nastawiają się na łowy na FA, bo za dużo o jest tam zmiennych, im jest takich zespołów więcej tym trudniej będzie złapać tego jednego.

True, true, tym bardziej, ze nie wiadomo jakiego typu FAsow wylapia, moze niskich, a moze wysokich, a moze nikogo.

 

Dig liczy na swojego nosa na rynku FA, jak w zeszłym roku, a ja chciałbym powiedzieć że nic dwa razy się nie zdarza, ale tego nie powiem.

Tak czy inaczej to napisales ;-)

 

myślę że cena za Duranta była za niska, bo przewiduję że wróci wystarczająco szybko i w dobrej dyspozycji

A z czego czerpiesz ten optymizm?

Tzn zgadzam sie, ze jako liga bardzo ostroznie podeszlismy do Duranta, ale tez wydaje mi sie, ze sa ku temu dobre powody.

 

Na koniec mój team (wcale nie dlatego że będzie na czele ale liczę na walkę o podium).

January napisał o nim że "tradycyjnie bez gwiazd" - u mnie gwiazdy się rodzą (w zeszłym urodził się np. DMC, Lowry), dlatego bym napisał że "tradycyjnie bez przepłaconych gwiazd".

Skoro sobie przypisujesz takie moce to na czyja eksplozje liczysz w tym sezonie?

Bo to brzmi bardzo podobnie do uwagi, ktora skierowales w kierunku Diga...

 

Na początek tanio wziąłem Rondo (Wilq nazwał to pierwszą wtopą cenową)

I wciaz tak uwazam, bo wg mnie przeceniany jest w Roto, zwlaszcza teraz gdy nie wiadomo co bedzie gral.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywyższanie się i krytyczne oceny w stosunku do beniaminków czy też gma, który rok temu cudem się utrzymał są zrozumiałe, jednak te w stosunku do Diga, który w poprzednim sezonie wszystkich Was pokonał są trochę niesmaczne. To tak jakby w prawdziwym NBA po  zakończeniu preseason, a przed startem nowego sezonu Wade,Bosh,Lebron,Durant oznajmili, że SAS nie ma szans na playoffs w tym roku. Chociaż oczywiście to wszystko kwestia smaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żegnaj I ligo...

O ile rozumiem pesymistyczny nastroj i wspolczuje kontuzji Russa o tyle wg mnie to zdanie jest prawdziwe tylko przy zalozeniu, ze odpuszczasz gre. Nie masz jedynej druzyny w lidze, ktora nie wyglada rozowo, a 4-6 tygodni to zaden wyrok... tym bardziej w tak wczesnej fazie sezonu kiedy mozna przeprowadzic dowolne przemeblowanie/rewolucje/eksperymenty w skladzie by wyjsc na prosta. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile rozumiem pesymistyczny nastroj i wspolczuje kontuzji Russa o tyle wg mnie to zdanie jest prawdziwe tylko przy zalozeniu, ze odpuszczasz gre. Nie masz jedynej druzyny w lidze, ktora nie wyglada rozowo, a 4-6 tygodni to zaden wyrok... tym bardziej w tak wczesnej fazie sezonu kiedy mozna przeprowadzic dowolne przemeblowanie/rewolucje/eksperymenty w skladzie by wyjsc na prosta.

A poza tym nie tylko ty, Qas, będziesz miał w tym sezonie kontuzjowanych graczy, więc nie siej defetyzmu, tylko walcz chłopie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko wjebie Wam, ale pierwsza season ending u mnie (Randle), a teraz pierwsza poważna superstar też u mnie (Russ)...

trochę lipa, tym bardziej że Russa wziąłem właśnie z uwagi na 2 pierwsze miechy kiedy bez Durexa miałby usage 45%...

jest hujowo ale ja zawsze gram do końca, więc tak tylko poględziłem o pożegnaniach a serio to szykujcie się na wpierdol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy pierwszy tydzień rozgrywek za nami. Jest ciekawie. Wirus kontuzji szaleje po lidze. Postanowiłem podsumować krótko pierwsze 7 dni w naszej I lidze. Pierwsze koty za płoty, ale widać już pierwsze tendencje.

 

Starters of the week 1:             g.      FGA/FGM            FTA/FTM          3PM  PPG    RPG   APG  SPG  BPG   TO

PG Stephen Curry (Pumeks)       3   7,7/18(42,6%)        8/8,3(96%)          2     25,3     6,7      7      3,7     0        3   

G John Wall (Kula)                       3   7,3/16(45,8%)        6/7,3(81,8%)        1     21,7     4,7      11     3       0,3     4

SG James Harden (Pablo)           4   6,3/16,8(37,3%)  12,8/13,5(94,4%)   2,5   27,8     6,3     6,8    1,5     0,8    3,3

SF Klay Thompson (Zodd)           3   9,7/18(53,7%)       7/7,7(91,3%)        3,3   29,7     2,7      3     1,7     0,7    2,7

F Trevor Ariza (WiLQ)                   4    6/10,5(57,1%)      1,3/1,5(83,3%)      4     17,3     5,5     2,8    1,5     0      1,5

PF Anthony Davis (WiLQ)             3   8,3/18,3(45,5%)     7/9(77,8%)            0    23,7    13,3    1,7      2     4,3     0,7

C Chris Bosh (Pumeks)                3   7,7/16(47,9%)       8,3/9,7(86,2%)      2     25,7    11,3     4      1,3    0,3      3

C DeMarcus Cousins (Dig)           4   7,8/16,5(47%)        7/9,5(73,7%)        0     22,5    10,5     2       1      1,5     3,3

Util Nikola Vucevic (GRB)              3   8,3/15,7(53,2%)    0,7/1,7(40%)        0,3   17,7    15,7    2,7     1      1,7     1,7

Util Chris Paul (mac)                     4   5,5/12,8(43,1%)    3,5/4,8(73,7%)     1,3   15,8     5,3      10    2,8    0,8     0,8

BN Blake Griffin (Benon), Marc Gasol (Dig), DeMar DeRozan (marcos)

 

Stat line of the week 1:

DeMarcus Cousins vs.LAC(Dig)        15/23(65,2%)          4/5(80%)               0    34       17        5       0        3        4

Anthony Davis vs.OM(WiLQ)             10/22(45,5%)          6/9(66,7%)            0    26       17        2       3        9        0

Klay Thompson vs.LAL(Zodd)           14/18(77,8%)          8/9(88,9%)            5    41        5         2       0        0        1

 

Pech tygodnia: Zdecydowanie QAS za Randle i Westbrooka.

 

FA tygodnia: Perry Jones vs.LAC      10/17(58,8%)          9/11(81,8%)           3    32       7          3       0        1        5

Edytowane przez Masud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysl na podsumowanie tygodnia... ale jak na liscie starterow znalezli sie Cousins [poza Top50] i Griffin [Top40]?

 

Plus w FA tygodnia chodzi o najlepszy mecz czy wartosc pobrania ogolem czy cos innego?

Bo wg mnie dotychczasowym najlepszym FAsem jest Ed Davis... chociaz McGee tez zaczal obiecujaco.

 

P.S. Zrobiles to 3 razy, wiec to nie przypadek... prosilbym o "wiLQ", a nie jakas taka dziwna hybryde ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffin, a przede wszystkim Cousins znaleźli się tam ze względu na swoje średnie w pierwszych 7 dniach sezonu. Na to kto jest na którym miejscu w Top50, 100 itd nie zwracałem uwagi. W/w zestawienie ułożyłem wyłącznie według własnego "widzi mi się" w oparciu o dotychczasowe osiągnięcia.

Jeśli chodzi o FA tygodnia, biorę pod uwagę tylko osiągnięcie danego FA z 7 dni. Występ Jonesa według mnie był najlepszym spośród wszystkich grajków, którzy po drafcie zostali na FA. Ed Davis czy McGee prawdopodobnie okażą się lepszymi FAsami w przekroju dłuższego czasu lub w ogóle sezonu.

 

Mac - racja.

Edytowane przez Masud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chętnie oddam dwóch słabszych graczy za jednego ciut lepszego (nie patrząc na ranks z tego sezon ofk, bo po 2 meczach to g.. warte ;) tylko na value - zarówno draftowe jak i proj yahoo ). Oferta zwłaszcza dla tych co mają problemy z rosterem.

Tylko jedna osoba ma mniej meczy rozegranych od Ciebie,wiec chyba nikt nie ma specjnych problemow z rosterem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudów tabelkę zrobiłem (całej nie wklejam, w tym mamy zacnego eksperta komisza) [...]

** Sytuacja zmienia się i tak jak w kalejdoskopie dotychczas ;)

Wlasnie dlatego, ze probka mala poki co jej nie wklejalem chociaz tez z ciekawosci sprawdzilem.

 

Przecież miałem spadać z ligi. Jakiś błąd się musiał wkraść w te wyliczenia.

Pomijajac, ze za wczesnie na ta tabelke to chyba jeszcze zalezy czyje projekcje masz na mysli...

 

GRB eNBA - GRB[...]

IMO wariant optymistyczny - gorne rejony srodka tabeli.

IMO wariant realistyczny - srodek stawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że za wcześnie. Mam nadzieję, że fg% Lance'a przekroczy kiedyś 30% i trochę podskoczę w punktacji ;)

 

Początek mam całkiem dobry (świetny Morris, równie dobry Crawford, center-by-commitee w osobach Wrighta i Dienga na plus; reszta gra tak, jak się mniej więcej spodziewałem z niechlubnym wyjątkiem wspomnianego Stephensona; no i Iguodala mnie mocno prowokuje swą postawą). Ale liczę na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie są zasady (docztam rano) - chciałem wziąć lamba i wyrzucić brandon davies a nie ed davies, jeżeli da się poprawić przez komisza po szybkiej mojej reakcji na forum to spoko, jeżeli nie, cóż, będę chodził lekko wku*** jutro :smile:

 

PIŁEŚ ?! NIE WSIADAJ DO FANTASY !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie są zasady (docztam rano) - chciałem wziąć lamba i wyrzucić brandon davies a nie ed davies, jeżeli da się poprawić przez komisza po szybkiej mojej reakcji na forum to spoko, jeżeli nie, cóż, będę chodził lekko wku*** jutro :smile:

Probowalem poprawic, ale wyskakuje blad "Player is in a pending transaction. (Error #170)".

Masz tego Davisa ustawionego w jakims trejdzie czy waiverze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.