Skocz do zawartości

Sezon 2014/15 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Zatankować FG i FT jednocześnie to duża sztuka ... ale tak to jest jak się popsuł plan na draft zaraz na początku. Plany B i C się jakoś też posypały i wyszła wielka improwizacja.

 

Chętnie się powymieniam, bo mam kilku ciekawych graczy, którzy akurat do mojej ekipy wybitnie nie pasują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, draft w tamtym roku:

 

Budget $200

1. (21) Dirk Nowitzki (Dal - PF,C) $42
2. (25) Anthony Davis (NO - PF,C) $46
3. (39) Dwyane Wade (Mia - PG,SG) $31
4. (63) Mike Conley (Mem - PG) $34
5. (67) Ryan Anderson (NO - PF,C) $17
6. (125) Tiago Splitter (SA - C) $9
7. (159) Ray Allen (Mia - SG) $2
8. (160) Brandan Wright (Dal - PF,C) $5
9. (164) Patrick Patterson (Tor - PF,C) $2
10. (184) Thabo Sefolosha (Atl - SG,SF) $8
11. (190) Metta World Peace (NY - SF,PF) $1
12. (191) Matt Barnes (LAC - SF) $2
13. (193) Jordan Hill (LAL - PF,C) $1
Unused $0

 

i draft w tym roku:

 

 

Budget $200

1. (3) Andre Drummond (Det - PF,C) $37
2. (31) Dirk Nowitzki (Dal - PF,C) $47
3. (58) Marc Gasol (Mem - C) $34
4. (69) Mike Conley (Mem - PG) $33
5. (86) Jose Calderon (NY - PG) $19
6. (93) Kevin Martin (Min - SG,SF) $14
7. (145) Henry Sims (Phi - C) $8
8. (169) Nick Young (LAL - SG,SF) $2
9. (177) Vince Carter (Mem - SG,SF) $2
10. (184) Anthony Morrow (OKC - SG,SF) $1
11. (186) Thabo Sefolosha (Atl - SG,SF) $1
12. (188) Arnett Moultrie (Phi - PF) $1
13. (190) Solomon Hill (Ind - SF) $1
Unused $0

 

:grin:

Edytowane przez Dig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (20) Deron Williams (Bkn - PG) $30

2. (39) Nikola Vucevic (Orl - PF,C) $31

3. (41) Al Horford (Atl - PF,C) $37

4. (44) Kobe Bryant (LAL - PG,SG) $24

5. (75) Lance Stephenson (Cha - SG,SF) $11

6. (76) Victor Oladipo (Orl - PG,SG) $13

7. (82) Markieff Morris (Pho - PF,C) $21

8. (96) Gorgui Dieng (Min - C) $4

9. (127) Andre Iguodala (GS - SG,SF) $7

10. (131) Jamal Crawford (LAC - PG,SG) $6

11. (143) Alec Burks (Uta - PG,SG) $3

12. (146) Brandan Wright (Dal - PF,C) $5

13. (147) Channing Frye (Orl - PF,C) $7

 

W sumie to nie wiem, czy powinienem być zadowolony, czy też nie. W zasadzie nie przepłaciłem za nikogo jakoś potwornie (Markieff Morris mi nieco drogo wyszedł, ale miałem na niego spory budżet).

 

Pierwsza czwórka wyszła mi tak, jak chciałem, po takich cenach, jak chciałem. Potem jednak niespodziewanie wpadła mi dwójka Oladipo/Stephenson i choć z cen jestem zadowolony (dlatego podbijałem, spodziewając się przebicia ze strony szanownych kolegów), to jednak plan był nieco inny.

 

Straciłem przez to kilku swoich zaplanowanych ulubieńców, szczególnie wśród wysokich graczy. Stąd późniejsze łatanie Diengiem, Wrightem i Frye'em, którzy w planach nie byli. 

 

Wygląda na nieźle zbilansowany team ze specjalistami w niemal każdej kategorii. Według prognoz Y! jestem siódmy, ale jak na mój gust są one momentami zdecydowanie zbyt konserwatywne w kontekście posiadanych przeze mnie graczy. Będzie dobrze, ale mogło być jeszcze lepiej. 

Edytowane przez GRB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie QAS szaleje jak widze. Drumm tanio, Harden drogo...

QAS nastepnego dnia wczesnie rano wstawal i bylo to widac po jego licytacji.

Z drugiej strony przyspieszal wiele z nich wiekszymi podbiciami za co mu jestem wdzieczny ;-)

Nawet jesli pare z nich wygral chociaz pewnie nie chcial, ale takie jest wlasnie ryzyko podbijania...

 

CP3 - LBJ = $1 nieźle :nevreness:

Ano, niby to tylko roznice rzedu 1$, ktore sa pomijalne, ale wyszla z tego raczej unikalna kolejnosc w czolowce: Harden, Paul [jakas liga ma takie Top2????] i LeBron, Davis ;-)

 

Gdyby ktoś zaryzykował tankowanie wolnych (bez Drummonda) i obudował to jakimiś Jenningsami i Smithami to wygrałby tę ligę w cuglach :nevreness:

Czyli innymi slowy uwazasz, ze marcos i/lub Zodd wygraja w cuglach bo dokladnie to zrobili...

 

W końcu ciekawy draft i będę miał kogo wywalać :tongue:.

Bardzo ciekawy! Mnie tam cieszy, ze zamiast walczyc o mistrzostwo bedziesz walczyl o utrzymanie ;-) 

 

Chętnie się powymieniam, bo mam kilku ciekawych graczy, którzy akurat do mojej ekipy wybitnie nie pasują :smile:

Moglbys od razu dodac kogo masz na mysli ;-) I ogolnie polecam narzedzie pt "trading block" ;-) 

 

Taka ciekawostka [...] i draft w tym roku:

Na czym polega ta ciekawostka? Ze jeden draft byl dobry, a drugi nie? ;-P

 

BTW, niedlugo powinien wrzucic swoja relacje z draftu i wrozenie z arkuszy odnosnie koncowej tabeli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem Twojej relacji wilQu podraftowej, bo osobiście o swoim teamie moge powiedzieć tyle, że w cholerę mam wątpliwości i czuje ciężki sezon.

 

Chyba lepiej idzie mi improwizacja ;) Niby się coś tam przygotowałem, niby jakiś plan miałem i nawet 4 graczy mam tych, których sobie oznaczyłem jako bardzo pożądanych przeze mnie (Lillard, Klay, Noah i Tobias) i to w cenach poniżej tego co założyłem (Tobias jedynie wstrzelił się w maxa mojego). Choć na sprawdzenie spasowania tych pożądanych grajków przeze mnie czasu mi już nie stykło.

 

Było jeszcze paru grajków, których chciałem, ale moja chęć podbicia tych, którzy wydają mi się tani wychodzi czasem bokiem - Howarda w ogóle nie zakładałem.

Haywarda w sumie nie wiem czemu licytowałem aż tyle (max miałem chyba z 5$ niższy).

Parker wydaje mi się, że może być całkiem tani za te 8$.

Payton to w sumie kolo, w którego wierzę choć sam do końca nie wiem czemu ;)

Boozer, bo miałem go w zeszłym roku? Innego wytłumaczenia nie mam ;P

Gordon? Chciałem skończyć czym prędzej swojego drafta bo spać już się chciało ;) podobnie pozostali niewymienieni grajkowie.

 

Ogólnie bardzo mieszane mam uczucia. Ciężko siebie w tym roku widzę, ale się będę starał ugrać utrzymanie.

Niby jestem nawet trochę zadowolony, bo się coś tam przygotowałem troche do draftu, a z drugiej strony jakoś mam nieodparte wrażenie, że improwizując lepiej wychodziłem dotychczas. Czas pokaże.

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy! Mnie tam cieszy, ze zamiast walczyc o mistrzostwo bedziesz walczyl o utrzymanie ;-) 

 

...

Na czym polega ta ciekawostka? Ze jeden draft byl dobry, a drugi nie? ;-P

 

Dla mnie draft to tylko część gry i na jego podstawie nie bawię się we wróżkę. Tak samo jak rok temu wyleciała połowa u mnie w ciągu miesiąca tak samo teraz mam 5 do wywalenia, więc teoretycznie podstawę składu mam mocniejszą. Teraz tylko czekam jak zaczniecie wywalać graczy kupionych za <10$ :D. Podsumowując to draft zgodnie z planem i będzie ciekawa gra, bo np. draft w lidze LM uważam za słaby, bo wywalenie każdego będzie bolało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od aktywności danego GM, niektórzy trzymają się wydraftowanego składu do samego końca, ale to nie dla mnie. Ja lubię  oglądać mecze i szukać perełek na rynku FA, których co roku można sporo znaleźć. Dla przykładu gracze w tym drafcie których miałem za darmo w tamtym sezonie: Terrence Jones 18$, Reggie Jackson 14$, McRoberts 10$.

Edytowane przez Dig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.