Skocz do zawartości

Ligi Roto 2014/15 potwierdzenie udzialu


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Wilq Ty jesteś organizatorem, ale jeśli odpuściliśmy Cubebricków czy Ghostdogów, i tutaj powinniśmy zachować konsekwencję.

Pewnie, ze tak i juz mu napisalem to na priva, ale...

 

Choć sam jestem ciekaw powodów totalnego olania i równie sensacyjnego powrotu...

... to mnie wielce intryguje bo zapis brzmi jakby maniek nie zdawal sobie sprawy, ze gral takze w zeszlym sezonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy bede wiedział z kim  gram w lidze

Jak zaznaczylem w watku z zapisami w przyszlym tygodniu... bo ciagle trwaja zapisy.

 

kiedy będzie prawdziwy draft bo mam dosyć wygrywania mocków ? :smile:

Prawdzie drafty sie wygrywa znacznie trudniej ;-) A termin zalezy od tego kiedy komu bedzie pasowalo w Twojej lidze, ale wiadomo, ze to wyjdzie gdzies za 2-4 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to wyciagniecie najwiecej wartosci ze wszystkich druzyn... ale to jakies dziwne pytanie od weterana, wiec chyba spodziewales sie jakiejs innej odpowiedzi ;-)

Wydaje mi się że jesteś zwolennikiem ściśle określonych kryteriów i liczyłem że je poznam. Bo tak to chyba każdy może sobie sądzić, że wygrał draft itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to wyciagniecie najwiecej wartosci ze wszystkich druzyn... ale to jakies dziwne pytanie od weterana, wiec chyba spodziewales sie jakiejs innej odpowiedzi ;-)

Pewnie chodzi mu o to, jakie są kryteria oceny, że się wyciągnęło najwięcej wartości. Ja też jestem tego w sumie ciekaw, skoro to takie oczywiste ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jesteś zwolennikiem ściśle określonych kryteriów i liczyłem że je poznam. Bo tak to chyba każdy może sobie sądzić, że wygrał draft itp?

Taka opinie moze miec kazdy, ale wyliczenia po sezonie daja tylko jednego wygranego...

 

Pewnie chodzi mu o to, jakie są kryteria oceny, że się wyciągnęło najwięcej wartości. Ja też jestem tego w sumie ciekaw, skoro to takie oczywiste ;]

Moje podejscie to zsumowanie dolarowej wartosci dla wszystkich wydraftowanych zawodnikow z kazdej druzyny liczone jako "wartosc na srednich * rozegrane mecze / 82" przy ustawionym minimum na poziomie zawodnika "aktywne sloty * druzyny" [tzn wydraftowanie goscia z rankiem #180 traktuje tak samo jak z #250 bo obaj wyladuja szybko na FAsach].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje podejscie to zsumowanie dolarowej wartosci dla wszystkich wydraftowanych zawodnikow z kazdej druzyny liczone jako "wartosc na srednich * rozegrane mecze / 82" przy ustawionym minimum na poziomie zawodnika "aktywne sloty * druzyny" [tzn wydraftowanie goscia z rankiem #180 traktuje tak samo jak z #250 bo obaj wyladuja szybko na FAsach].

Slowem mozna sobie wyliczyc ze sie wygrało draft, a w sezonie wylądować w peletonie nawet bez katastrofy z kontuzjami itp. To by sie nawet zgadzało ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taka opinie moze miec kazdy, ale wyliczenia po sezonie daja tylko jednego wygranego...

 

Nikt nie pyta tu po sezonie, tylko zaraz po drafcie :grin:. Dlatego wowo popełnia błąd twierdząc że wygrywa drafty. Mocki nie służą do wygrywania tylko do ćwiczenie swoich różnych strategii i taktyk pod prawdziwy draft.

Edytowane przez Dig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowem mozna sobie wyliczyc ze sie wygrało draft, a w sezonie wylądować w peletonie nawet bez katastrofy z kontuzjami itp.

Kontuzje sa wliczane, ale jak najbardziej taki scenariusz jest mozliwy...

Wlasnie po to sie rozgrywa sezon zeby sam draft nie byl jedynym czynnikiem ;-)

 

 

Czyli draft można wygrać po sezonie?

Wtedy to mozna najlepiej ocenic...

 

 

Nikt nie pyta tu po sezonie, tylko zaraz po drafcie :grin:.

... a jak pytaliscie o ocene od razu po drafcie to przeceniacie moje mozliwosci wrozenia ;-)

 

Dlatego wowo popełnia błąd twierdząc że wygrywa drafty. Mocki nie służą do wygrywania tylko do ćwiczenie swoich różnych strategii i taktyk pod prawdziwy draft.

To swoja droga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.