Skocz do zawartości

Ligi Roto 2014/15 potwierdzenie udzialu


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

WItam, potwierdzam udział.

Wybacz, ale jestes na czarnej liscie uzytkownikow do wylotu.

W zeszlym sezonie rozegrales 744 mecze i ostatni raz zmieniles sklad w styczniu. Wielokrotnie wysylalem Ci PMy bys to zmienil, ale wyszlo na to, ze drugi sezon z rzedu olales rozgrywki. To juz przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będą znane składy 3 ligi???

Czekamy jeszcze na 4 potwierdzenia, jesli one nie nadejda do konca 28 wrzesnia to zalozymy iz rezygnuja. Zas jesli dadza znac wczesniej to ligi beda mogly ruszyc wczesniej, a w kazdym wariancie najpozniej 29.09 beda znane sklady wszystkich 4 lig na poziomie III i tego dnia wrzuce wyniki losowania wraz z watkami lig na forum. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że poprzedni sezon nie był tak udany jakbym oczekiwał chętnie zagram jeszcze raz :smile:

To delikatnie powiedziane bo...

 

A tyś przypadkiem nie popierdolił sezonu jeszcze w trakcie draftu? Tak coś mi się wydaje, jeśli źle pamiętam to przepraszam z góry za oskarżenie.

744 mecze w lidze III Ł.

Plus ostatnia zmiana skladu w polowie marca, wiec to potwierdzenie jest zaskoczeniem bo z listy wylotow z automatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym zostaly nam juz tylko 2 znaki zapytania w III - kielon, MaxiSwr.

Wyslalem im dzisiaj czwarte i ostatnie przypomnienie.

Maja czas do konca tygodnia, ale poniewaz nie bylo z nimi zadnego kontaktu to powoli zakladam, ze sie nie odezwa...

A szkoda bo przez to 4 ligi rusza dopiero 29.09 gdy mogly znacznie wczesniej.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do gry. Grałem w roto 1 rok w sezonie 2012/2013, zresztą wygrałem wtedy :grin:

I trafiles do ligi I na sezon 2013/14, w ktorej sie nie pojawiles... a to jest problem.

 

What??? Maniek reaktywacja :grin:

Tez jestem w szoku co tu sie stalo... musze to jakos wyjasnic bo to nie ma dla mnie zadnego sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.