Skocz do zawartości

Ligi Roto 2014/15 potwierdzenie udzialu


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

mnie skreślcie, bo by było jak w poprzednim sezonie - brak czasu i głowy żeby poświęcić temu czas, który jak się okazało dla mnie w poprzednim sezonie jest potrzebny wcale nie w tak małej ilości, w zasadzie tylko wchodziłem raz na jakiś czas pozmieniać skład, a już cokolwiek liczyć i myśleć o wymianach za bardzo nie miałem jak, a ze na dodatek połapali mi kontuzje to ten brak wymian itp spowodował, żę miałem sporo nierozegranych meczów, więc bez sensu by było się zapisać i potem znowu być pół aktywny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę zrezygnować z gry...

Dobra, nie ma co przeciągać - rezygnuję.

Z jednej strony szkoda, ze odchodzicie, ale z drugiej lepiej teraz niz w trakcie sezonu i dzieki za wczesna deklaracje.

Bo niniejszym sklad poziomu II zdaje sie byc zamkniety i bedzie mozna ruszyc z nim wczesniej.

Teraz pozostalo pytanie ile trzeba bedzie uzupelnic luk w III i czy starczy na to potwierdzen od pozostalych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszczur farciarz troszkę ;)

Nawet nie troszke tylko wielki ;-)

Ale z drugiej strony mial tez sporego pecha, ze nie awansowal wczesniej, wiec sie to jakby wyrownalo...

 

Gdyby teraz wygral 2 lige - bedzie jak onegdaj Dania na kopanych Euro mistrzostwach :-)

Zas jak spadnie to bedzie jeszcze zabawniej ;-) A to sie zapowiadaja mocne ligi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie pierwsza i druga liga mogą być cholernie wyrównane, jeśli się nie zdarzy żaden olewus.

 

A z racji tego, iż 1 liga może zrzeszać tylko 15 GM-ów, to co roku w 2 lidze aż się będzie roiło od znanych nicków ;)

 

Swoją drogą aż się nie mogę doczekać draftu. Losowanie, jak losowanie, na łatwą grupę się nie trafi, bo łatwych rywali na tym poziomie nie ma.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 Ligi III [6/56 - trzy rezygnacje + 1 awans, wiec bedzie uzupelnienie z listy rezerwowych]:

harrykot, kielon, MTH, k4sztan, devilnevercry, MaxiSwr.

 

 

 

Ciekawe na co czekają MTH i devilnevercry - są aktywni na forum, choćby wczoraj się logowali, ale potwierdzeń/rezygnacji od nich nie mamy. 

Natomiast pozostali 4 (harrykot, kielon, k4sztan, MaxiSwr.) myślę że już się nie odezwą. Widzę że mają po 1-3 posty na forum więc nawet w poprzednim sezonie nie byli zbyt aktywni w tematach swoich lig, poza tym ostatnio na forum w 2013r byli aktywni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na co czekają MTH i devilnevercry - są aktywni na forum, choćby wczoraj się logowali, ale potwierdzeń/rezygnacji od nich nie mamy.

Tez probowalem wyciagac takie wnioski, ale juz sie zdarzalo, ze w takiej sytuacji ktos potwierdzal z opoznieniem.

Jednak forum to nie tylko dzial Roto, wiec ludzie wpadaja na nie z roznych powodow.

 

BTW, akurat z devilnevercry byl kontakt na privie i napisal, ze musi poczekac z decyzja bo jeszcze nie wie ile bedzie mial czasu [ale niewiele to pomaga w ocenie czy potwierdzi czy zrezygnuje].

 

Natomiast pozostali 4 (harrykot, kielon, k4sztan, MaxiSwr.) myślę że już się nie odezwą. Widzę że mają po 1-3 posty na forum więc nawet w poprzednim sezonie nie byli zbyt aktywni w tematach swoich lig, poza tym ostatnio na forum w 2013r byli aktywni.

Rowniez tak myslalem o kilku osobach... po czym nagle sie pojawily ;-)

W takim przypadku to moze sprowadzac sie do tego czy ktos zajrzy we wrzesniu na forum czy nie. Bo nawet jak ktos by pogral, ale tu nie zaglada i podal jakis lipny mail przy rejestracji to moze nawet nie wiedziec, ze na niego czekamy.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.