Skocz do zawartości

Update Regulaminu - znikajacy GMowie


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma zastapienie w lidze II do draftu w lidze I?

 

 

Nic. Natomiast dużo ma zastąpienie w lidze pierwszej do draftu w lidze drugiej i zastąpienie w lidze drugiej do draftu w lidze trzeciej. Nie wiem, która liga będzie draftować pierwsza, dlatego proponowałem deadline na termin pierwszego draftu w rozgrywkach (PIERWSZEGO, A NIE W PIERWSZEJ LIDZE!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic. Natomiast dużo ma zastąpienie w lidze pierwszej do draftu w lidze drugiej i zastąpienie w lidze drugiej do draftu w lidze trzeciej. Nie wiem, która liga będzie draftować pierwsza, dlatego proponowałem deadline na termin pierwszego draftu w rozgrywkach (PIERWSZEGO, A NIE W PIERWSZEJ LIDZE!)

OK, ale pierwszy draft w rozgrywkach pewnie najczesciej bedzie wlasnie w I [dlatego zadalem pytanie w takiej formie bo nie uwazam, ze to dobry punkt odniesienia]. Wg mnie ewentualny problem moze powstac tylko wtedy jak najpierw bedzie draftowac liga z nizszego poziomu drzewka, a pozniej mialoby nastapic jakies zastapienie GMa w lidze na wyzszym poziomie drzewka. Takze jak isc w kierunku deadline pierwszego draftu to na danym nizszym poziomie drzewka. Tzn pierwszy draft w III zamykalby temat uzupelnienien z III do II, ale draft w II nie zamykalby uzupelnien z IV do III.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale pierwszy draft w rozgrywkach pewnie najczesciej bedzie wlasnie w I [dlatego zadalem pytanie w takiej formie bo nie uwazam, ze to dobry punkt odniesienia]. Wg mnie ewentualny problem moze powstac tylko wtedy jak najpierw bedzie draftowac liga z nizszego poziomu drzewka, a pozniej mialoby nastapic jakies zastapienie GMa w lidze na wyzszym poziomie drzewka. Takze jak isc w kierunku deadline pierwszego draftu to na danym nizszym poziomie drzewka. Tzn pierwszy draft w III zamykalby temat uzupelnienien z III do II, ale draft w II nie zamykalby uzupelnien z IV do III.

Do tej pory był jeden draft w 1 lidze i z pewnością nie był pierwszy :nevreness:

Możesz kombinować z tymi niższymi poziomami. Po prostu nie chciałem komplikować regulaminu. Draft w każdej lidze blokuje zastępstwa wszystkim powyżej. Cała filozofia :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie tematu po pierwszym tygodniu...

 

odnosnie 1) jest consensus, wiec przyjmujemy taka zmiane w regulaminie przez aklamacje.

 

W 2) jest podzial co robic w przypadku znikajacych GMow miedzy draftem, a sezon. Poniewaz za malo osob sie wypowiedzialo w tej sprawie i jest za mala roznica miedzy tymi co cokolwiek napisali to czekamy na wiecej opinii.

 

Odnosnie 3) bylo najwiecej dyskusji, ale jesli sie nigdzie nie machnalem na dzisiaj stan wyglad tak

[Jak komus blednie przypisalem, ktora opcje popiera to dajcie znac!]

- "nie dotykac takich druzyn" poparlo 10 osob

[wiLQ, Lew, washko, january, ignazz, goozman, barcalover, liv, ATBFLASH, fluber]

- czesciowa interwencje komisza poparly 3 osoby [Leszczur, bulek, lorak]

 

Czyli jak do 28 wrzesnia nie zwiekszy sie poparcie dla drugiej opcji przejdzie ta pierwsza.

 

1. zgadam się 

2. jak jest jakiś sposób na zastąpienie olewusa przed rozpoczęciem sezonu to go wykorzystajmy. A więc jestem za zastępowaniem.

3. jestem za opcją gdzie komisarz zdejmuje na ławkę tych graczy którzy mają długotrwałe kontuzje jak Kobe czy Rose a nawet Gasol w poprzenim sezonie. Jeśli cała ławka jest połamana wywala gościa połamanego na cały sezon i rzuca jakiegoś wolnego agenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie tematu po pierwszym tygodniu...

 

odnosnie 1) jest consensus, wiec przyjmujemy taka zmiane w regulaminie przez aklamacje.

 

W 2) jest podzial co robic w przypadku znikajacych GMow miedzy draftem, a sezon. Poniewaz za malo osob sie wypowiedzialo w tej sprawie i jest za mala roznica miedzy tymi co cokolwiek napisali to czekamy na wiecej opinii.

 

Odnosnie 3) bylo najwiecej dyskusji, ale jesli sie nigdzie nie machnalem na dzisiaj stan wyglad tak

[Jak komus blednie przypisalem, ktora opcje popiera to dajcie znac!]

- "nie dotykac takich druzyn" poparlo 10 osob

[wiLQ, Lew, washko, january, ignazz, goozman, barcalover, liv, ATBFLASH, fluber]

- czesciowa interwencje komisza poparly 4 osoby [Leszczur, bulek, lorak, szkoda-czasu]

 

Czyli jak do 28 wrzesnia nie zwiekszy sie poparcie dla drugiej opcji przejdzie ta pierwsza.

 

Ad.2 jestem za nieuzupełnianiem managerów po drafcie, tzn jak olewus sie trafił to trudno niech jego team zostanie bez ingerencji

Ad.3 jestem za "nie dotykac takich drużyn"

Edytowane przez Tocheck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Jestem za tym, aby nie zostawiać tych drużyn tylko przydzielić jakiegokolwiek GMa. Granie w lidze, gdzie 3 drużyny stoją, bo nie ma kto nimi zarządzać jest bez sensu, dlatego wedle mnie takie drużyny powinny otrzymywać GMa jak najszybciej.

 

3) Tu jestem w rozterce, bo nie pasuje mi żadna opcja. Nie zostawiałbym tych drużyn, ale też nie wystawiałbym zawodników na FA. Idealną opcją jest przejęcie przez jakiegoś GM, np. z innej ligi, który zechce mieć dwie drużyny, ale nie będzie miał interesu czegokolwiek kombinować. Więc tutaj nie przydzielę swojego głosu, chyba, że powstanie inna opcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) Tu jestem w rozterce, bo nie pasuje mi żadna opcja. Nie zostawiałbym tych drużyn, ale też nie wystawiałbym zawodników na FA. Idealną opcją jest przejęcie przez jakiegoś GM, np. z innej ligi, który zechce mieć dwie drużyny, ale nie będzie miał interesu czegokolwiek kombinować.

Ale jak ktos nie bedzie mial interesu kombinowac to tez ja opusci...

 

Więc tutaj nie przydzielę swojego głosu, chyba, że powstanie inna opcja :smile:

To wymysl ta inna opcje ;-)

Bo na razie to rzeczywiscie wyglada jak wybor miedzy najmniej przeszkadzajacym wariantem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, żeby nie przekazywać drużyny osobie, która już ma jakąś drużynę w tej lidze, tylko komuś z zewnątrz. Nie ma wtedy zagrożenia kombinowania jakimiś trade'ami. Ogólnie jestem za tym, aby każda drużyna miała GM, nawet jak ktoś przestanie grać to przekazać tą drużynę komuś innemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, żeby nie przekazywać drużyny osobie, która już ma jakąś drużynę w tej lidze, tylko komuś z zewnątrz. Nie ma wtedy zagrożenia kombinowania jakimiś trade'ami. Ogólnie jestem za tym, aby każda drużyna miała GM, nawet jak ktoś przestanie grać to przekazać tą drużynę komuś innemu.

Rozumiem pomysl, ale komu przekazywac i na jakich zasadach?

Nie wydaje mi sie, ze beda tlumy chetnych wolontariuszy, a zmuszac nikogo raczej nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, ze tutaj wynik jest juz przesadzony, a poniewaz chcialbym wykorzystac jakos te 2 tygodnie czekania na potwierdzenia i nie chce zostawiac wszystkiego na ostatnia chwile to wrzucam robocza wersje poprawki do regulaminu wynikajaca z tego glosowania. Tym bardziej, ze bedzie czas by na spokojnie dopracowac szczegoly czy wychwycic ewentualne potencjalne haczyki lub niedomowienia. Wczytujcie sie swoim czepliwym okiem ;-)

 

Proponuje przed pytaniem "Kto zostaje uznany za olewającego gracza? Jakie są tego konsekwencje?" wrzucic nowe:

"Kto zostaje uznany za znikającego GMa? Jakie są tego konsekwencje?".

 

Za znikajacego GMa przed draftem jest uznawany ktos kto przez 7 pelnych dni od rozpoczecia organizacji jego ligi lub od daty potwierdzenia udzialu w rozgrywkach [w zaleznosci ktora jest pozniejsza]:

- nie dolaczyl do utworzonej ligi na Yahoo oraz

- nie odpisal na zadna prywatna wiadomosc na forum od komisarza lub organizatora rozgrywek oraz

- nie napisal zadnego posta w watku ligi lub prywatnej wiadomosci do komisarza z wyjasnieniem opoznienia.

 

Na najnizszym poziomie drzewka taki GM zostanie zastapiony z listy rezerwowej kims o jak najbardziej zblizonym stazu gry w fantasy NBA. Przy wielu pasujacych kandydatach zadecyduje kolejnosc zapisow.

 

Na pozostalych poziomach drzewka taki GM zostanie zastapiony zgodnie z procedura z pytania "Kto i na jakiej zasadzie zastąpi olewających lub rezygnujących graczy?", ale tylko do momentu draftu w lidze, z ktorej przechodzi oraz draftu w lidze do ktorej przechodzi. Gdyby bylo po drafcie w ktorejs lidze to nie zostanie zastapiony.

 

 

Za znikajacego GMa miedzy draftem, a poczatkiem sezonu NBA jest uznawany ktos kto:

- nie napisal posta w watku swojej ligi swojej planowanej nieobecnosci na drafcie oraz

- nie byl obecny na drafcie swojej ligi na Yahoo oraz

- w 3 dni po drafcie nie odpisal na zadna prywatna wiadomosc na forum od komisarza lub organizatora rozgrywek oraz nie napisal zadnego posta w watku ligi lub prywatnej wiadomosci do komisarza z wyjasnieniem takiej sytuacji.

 

Na najnizszym poziomie drzewka taki GM zostanie zastapiony z listy rezerwowej kims o jak najbardziej zblizonym stazu gry w fantasy NBA kto bedzie gotowy przejac juz wydraftowany [i potencjalnie slaby] sklad. Przy wielu pasujacych kandydatach zadecyduje kolejnosc zapisow.

 

Na pozostalych poziomach drzewka taki GM nie zostanie zastapiony i jesli nic sie nie zmieni to stanie sie...

 

 

Za znikajacego GMa w trakcie sezonu jest uznawany ktos kto przez 2 tygodnie od rozpoczecia sezonu:

- nie wykonal zadnej zmiany w swoim skladzie na Yahoo oraz

- nie napisal zadnego posta w watku ligi lub prywatnej wiadomosci do komisarza z wyjasnieniem braku aktywnosci.

 

Sklad takiego GMa na kazdym poziomie drzewka zostanie pozostawiony w swojej oryginalnej postaci az do konca sezonu [lub powrotu do aktywnosci GMa] bez zadnej interwencji komisarza czy osob z zewnatrz. Ewentualne konsekwencje takiego postepowania dla znikajacego GMa w trakcie sezonu sa opisane w pytaniu nizej.

 

 

Moze byc taka wersja? Jakies uwagi czy komentarze? Zdaje sobie sprawe, ze wyszlo z tego troche maslo maslane, ale nie wiem jak to zgrabniej rozdzielic na przypadki bez powtarzania sie ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.