Skocz do zawartości

Update Regulaminu - znikajacy GMowie


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Największym problemem są uczestnicy, którzy zapiszą się do ligi, zgodzą się na termin draftu, a na samym drafcie już się nie pojawią. Sami mieliśmy taki przypadek w 1 lidze z mankiem i z wątków lig 3 też wynikało że dużo osób nie pojawiło się na drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym problemem są uczestnicy, którzy zapiszą się do ligi, zgodzą się na termin draftu, a na samym drafcie już się nie pojawią. Sami mieliśmy taki przypadek w 1 lidze z mankiem i z wątków lig 3 też wynikało że dużo osób nie pojawiło się na drafcie.

Wlasnie dlatego powstala czesc ze znikajacym GMem miedzy draftem, a poczatkiem sezonu... a uchronic sie przed tym chyba nie mozna?

Chociaz zastanawiam sie nad wymogiem podawania kontaktu innego niz PM jesli ktos rzadko zaglada na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobom znajomym z forum lub z różnych lig od kilku sezonów, nie miałbym problemu z podaniem numeru. Ale jeśli grałbym z kimś pierwszy raz, w dodatku takim, który na forum wchodzi w celu "gram" i poza tym kontakt jest średni, nie mam zamiaru podawać numeru.

+1. Pamietajcie, ze problem glownie dotyczy ludzi, ktorzy nie wiadomo czy beda chciec grac w przyszlosci.

 

Myślałem o jakimś jeszcze potwierdzeniu przed samym draftem, tylko nie mam pomysłu jak to rozwiązać. Chodzi mi o czas między ustaleniem terminu draftu, a samym draftem. Przykładowo u nas w 1 lidze to ponad miesiąc.

Moznaby przed draftem wyslac PMy o przypomnieniu i z wymaganiem potwierdzenia obecnosci na licytacji, ale nie wiem czy to juz nie podchodzi pod namolnosc ;-) Zwlaszcza, ze moze z tego wyjsc iz sporo osob zrezygnuje chociaz zwyczajnie nie zajrzeli na forum pare dni przed draftem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1. Pamietajcie, ze problem glownie dotyczy ludzi, ktorzy nie wiadomo czy beda chciec grac w przyszlosci.

 

Moznaby przed draftem wyslac PMy o przypomnieniu i z wymaganiem potwierdzenia obecnosci na licytacji, ale nie wiem czy to juz nie podchodzi pod namolnosc ;-) Zwlaszcza, ze moze z tego wyjsc iz sporo osob zrezygnuje chociaz zwyczajnie nie zajrzeli na forum pare dni przed draftem.

 

Ale pamietajmy tez ze chodzi o udostepnienie danych komiszowi, a nie całemu systemowi rozgrywek. Chodzi tylko o kwestie organizacyjne, a nie SMS'ową wymiane ofert. 

A jak ktos ma awersję do podawania numeru telefonu, to moze chociaz niech da maila ktorego regularnie odbiera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie chce podać nr tel. komiszowi, to do widzenia. Przecież jeśli ktoś chce grać i będzie grał, to nie dostanie ani jednego smsa nawet. A jak oleje, to nikt na niego policji nie naśle, tylko chodzi o szybkie info na ten temat. Nie widzę problemu i byłbym nawet za wprowadzeniem takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pamietajmy tez ze chodzi o udostepnienie danych komiszowi, a nie całemu systemowi rozgrywek.

Niewiele to zmienia, dolaczasz do grupy osob, ktorej nie znasz, wiec stosujesz ograniczone zaufanie bo nie wiesz czy to fajna liga fantasy czy dobrze zorganizowani spamerzy zbierajacy numery telefonow ;-P

 

Ale pamietajmy tez ze chodzi o udostepnienie A jak ktos ma awersję do podawania numeru telefonu, to moze chociaz niech da maila ktorego regularnie odbiera.

Ten wariant wydaje mi sie bardziej realny i tez go zaproponowalem w innym watku. Tzn jak ktos rzadko zaglada na forum niech poda szybsza droge do skontaktowania sie... tylko jak to skutecznie egzekwowac?

Bo kazdy moze napisac, ze zaglada na forum [chociaz widac ostatnia date logowania...]

 

Jak ktoś nie chce podać nr tel. komiszowi, to do widzenia.

To wg mnie byloby przegiecie w druga strone.

 

Przecież jeśli ktoś chce grać i będzie grał, to nie dostanie ani jednego smsa nawet.

Ale wciaz podales numer nieznanym osobom i mozesz miec watpliwosci co z nim zrobia. Nie chce wprowadzac takie wymuszenia bo to wlasnie wyglada jak bardziej nam zalezy na numerze niz na dolaczeniu ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wciaz podales numer nieznanym osobom i mozesz miec watpliwosci co z nim zrobia. Nie chce wprowadzac takie wymuszenia bo to wlasnie wyglada jak bardziej nam zalezy na numerze niz na dolaczeniu ;-)

 

 

A co mozna zrobic z czyimś numerem telefonu poza tym, zeby go przypadkowo skasowac? Come on! Nawet paranoja z ochroną danych osobowych powinna mieć jakieś granice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest drobna komplikacja bo w tegorocznych II gdzies sie zgubilo pare osob i nie dolaczyli na Yahoo chociaz wczesniej potwierdzili udzial na forum [czego kompletnie nie rozumiem]. Teraz moje pytanie brzmi czy zastepstwo ich powinno nastapic na podstawie 1) zasad ustalonych w zeszlym roku bo to sklad ustalany na podstawie zeszlego sezonu czy 2) zasad w trakcie ustalania na ten sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady na następny sezon ustalamy... no na następny sezon.

Tzn nie ma znaczenia, ze I i II juz zaczely nastepny sezon? 

 

Mogli gdzieś wyjechać na wakacje, mamy dopiero połowę września i myślę że do końca miesiąca się znajdą.

Wiadomo, ze jeszcze czekamy, ale plan musi byc na stole wczesniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie ma znaczenia, ze I i II juz zaczely nastepny sezon? 

 

Nie zaczęły, skoro temat został poruszony, bo w II może brakować składu. Ale abstrahując, chodzi bardziej o to, że wyniki na podstawie których chcemy rozdawać awanse są z poprzedniego sezonu, na poprzednich zasadach IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.