Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, rw30 napisał:

 

 

niskie fchooj, to jakiś prywatny stadion? pewnie miejski, nie ma miejsca na publicznych obiektach na takie rzeczy wg mnie 

to tylko odzwierciedla kibicowskie nastroje reszty Polski, ezy, na Żylecie na pewno nie pozostaną dłużni 

poza tym jak to Ci się nie podoba, to co powiesz na to? 

deyna_ksp2_d.jpg

 

poza tym Legioniści się odwdzięczyli fetujac na stadionie rywala jak u siebie (poleciały butelki i pewnie będą kary), trzeba nie rozumieć historycznych naleciałości i w ogóle kultury kibicowania w pl by spinać się o kurwę na szmacie ;)

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Kilka porażek i im do autobusu wjadą :)

a niech wchodzą jak klub nie potrafi zadbać o bezpieczeństwo graczy... zresztą w tym sezonie życzę im jeszcze gorzej z uwagi na Runjaicia, który już się nauczył po polsku "tylko Legia" ;] 

poziom jest jaki jest, więc to otoczka najbardziej emocjonuje lub po prostu poprawia humor, lepsze to niż się szprycowac rodzima "polityka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a niech wchodzą jak klub nie potrafi zadbać o bezpieczeństwo graczy... zresztą w tym sezonie życzę im jeszcze gorzej z uwagi na Runjaicia, który już się nauczył po polsku "tylko Legia" ;] 

poziom jest jaki jest, więc to otoczka najbardziej emocjonuje lub po prostu poprawia humor, lepsze to niż się szprycowac rodzima "polityka"

Rozwala mnie jak taki najemnik Mladenovic dostaje ekstazy po pokonaniu Widzewa...

Jeszcze lepszy Velde - gra piach od kilkunastu miesięcy, ale po strzelonej z 5 metrow bramce półzawodowcom z Islandij, zatyka uszy w geście Depaya. Pajac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Rozwala mnie jak taki najemnik Mladenovic dostaje ekstazy po pokonaniu Widzewa...

Jeszcze lepszy Velde - gra piach od kilkunastu miesięcy, ale po strzelonej z 5 metrow bramce półzawodowcom z Islandij, zatyka uszy w geście Depaya. Pajac.

tego jest na pęczki jak dyrektor sp. Pogoni Adamczuk po kompromitacji z hodowcami wulkanów w rewanżu europejskich pucharów wypalił, że ten mecz to był element okresu przygotowawczego... i tak się żyje na tych peryferiach poważnej piłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

trzeba nie rozumieć historycznych naleciałości i w ogóle kultury kibicowania w pl by spinać się o kurwę na szmacie

ale ja ich nie rozumiem ani nie śledzę, ten wątek, highlighty z youtube / meczyki.pl i 2-3 mecze na rok (finał LM, final 4 euro / mundialu)  to całe moje śledzenie piłki nożnej w ostatnich latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, rw30 napisał:

ale ja ich nie rozumiem ani nie śledzę, ten wątek, highlighty z youtube / meczyki.pl i 2-3 mecze na rok (finał LM, final 4 euro / mundialu)  to całe moje śledzenie piłki nożnej w ostatnich latach

zazdroszczę, czasami jak oglądam piłkę nożną to czuję że należę do grupy sadomasochistów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, rw30 napisał:

ale ja ich nie rozumiem ani nie śledzę, ten wątek, highlighty z youtube / meczyki.pl i 2-3 mecze na rok (finał LM, final 4 euro / mundialu)  to całe moje śledzenie piłki nożnej w ostatnich latach

no tak myślałem, to nic złego z perspektywy biernego obserwatora wygląda to jak wygląda i nie musi się podobać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to tylko odzwierciedla kibicowskie nastroje reszty Polski, ezy, na Żylecie na pewno nie pozostaną dłużni 

poza tym jak to Ci się nie podoba, to co powiesz na to? 

deyna_ksp2_d.jpg

 

poza tym Legioniści się odwdzięczyli fetujac na stadionie rywala jak u siebie (poleciały butelki i pewnie będą kary), trzeba nie rozumieć historycznych naleciałości i w ogóle kultury kibicowania w pl by spinać się o kurwę na szmacie ;)

 

Zawsze lubiłem tą flagę z Deyną. I ten skowyt legionistów jak ja widzą 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.