Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

@airmax 8 minut temu może jednak miałeś rację

La Liga won't allow Barcelona to register their new signings (Lewandowski, Raphinha, Kessié, Christensen, Koundé) and contract renewals (Dembélé, Roberto) until the club raises more funds and balances their books, per multiple reports

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, matek napisał:

Nie wiem, nie znamy oczywiście kulis, ale co takiego mogło kierować Lewym, że uparł się na przejście tylko do tej tonącej łajby i jeszcze w sumie ze śmieszną tygodniówką? 

Ja myślę, że po prostu naprawdę obraził się na tego Hallanda. Wiesz zobacz - Bayern ze wszystkimi przedłużył kontrakt tylko nie z Lewandowskim. Oni po prostu chcieli go spławić a postawić na Hallanda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, matek napisał:

Dobra, tego nie neguję i tak to wygląda. Chodzi mi tylko o to, że uparł się na jeden kierunek. 

chodziło też o odpowiednie miejsce do życia, a mało jest w Europie lepszych miejsc niż Barcelona

ponadto tak się ludzie nabijają z tych dźwigni finansowych, a już się mówi, że to bardzo dobry sposób dla klubów z kłopotami i będzie to kopiowane przez inne kluby w przyszłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski chce poszerzyć zasięg swojej marki, jak i marki żony. Powoli szykuje do zwiększenia zarobków pozaboiskowych.

Te dźwignie to patologia. W normalnej lidze - PL, BL - już by były punkty minusowe. Barca jest na etapie już nie chwilowek, a sprzedaży nerki na czarnym rynku. 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ponadto tak się ludzie nabijają z tych dźwigni finansowych, a już się mówi, że to bardzo dobry sposób dla klubów z kłopotami i będzie to kopiowane przez inne kluby w przyszłości

Takie dźwignie finansowe zrobiły kryzys w 2008 - oczywiście między innymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Pablo81 napisał:

Lewandowski chce poszerzyć zasięg swojej marki, jak i marki żony. Powoli szykuje do zwiększenia zarobków pozaboiskowych.

Te dźwignie to patologia. W normalnej lidze - PL, BL - już by były punkty minusowe. Barca jest na etapie już nie chwilowek, a sprzedaży nerki na czarnym rynku. 

ale wiesz ze taka sama dźwignie zrobiła cała liga z CVC tylko ze na sporo gorszych warunkach? :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2022 o 16:30, matek napisał:

Nie wiem, nie znamy oczywiście kulis, ale co takiego mogło kierować Lewym, że uparł się na przejście tylko do tej tonącej łajby i jeszcze w sumie ze śmieszną tygodniówką? 

może po prostu 10M € do 37 roku życia i możliwość mieszkania w fajnym miejscu? gdzie Twoim zdaniem powinien pójść zatem żebyś był zadowolony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

21 minut temu, rw30 napisał:

gdzie Twoim zdaniem powinien pójść zatem żebyś był zadowolony? 

Szczerze mi to wisi, jestem po prostu zaskoczony wyborem tak niestabilnego środowiska. 

I w sumie za nieduże pieniądze, jeśli porównać z zarobkami w całej lidze. 

Najlepiej, gdyby został w Bayernie i szedł na rekord all time Bundes. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, matek napisał:

 

 

Szczerze mi to wisi, jestem po prostu zaskoczony wyborem tak niestabilnego środowiska. 

I w sumie za nieduże pieniądze, jeśli porównać z zarobkami w całej lidze. 

Najlepiej, gdyby został w Bayernie i szedł na rekord all time Bundes. 

Nie mógł zostać w Bayernie..

Ja nie wiem czy Ty rozumiesz jak go potraktowano. Facet zdobył z tym klubem wszystko i pobił im w zasadzie wszystkie rekordy. A oni negocjują transfer konkurenta za jego plecami. Po tym jak przez cały sezon Bayern przedłużył kontrakt z każdym innym graczem który miał taką samą sytuację kontraktową jak Lewandowski. 

Jak dla mnie wnioski z tego są proste. Potraktowali go jak murzyna od łopaty. Nie mógł zostać w tym klubie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sebastian napisał:

Nie mógł zostać w Bayernie..

Ja nie wiem czy Ty rozumiesz jak go potraktowano. Facet zdobył z tym klubem wszystko i pobił im w zasadzie wszystkie rekordy. A oni negocjują transfer konkurenta za jego plecami. Po tym jak przez cały sezon Bayern przedłużył kontrakt z każdym innym graczem który miał taką samą sytuację kontraktową jak Lewandowski. 

Jak dla mnie wnioski z tego są proste. Potraktowali go jak murzyna od łopaty. Nie mógł zostać w tym klubie. 

Co Ty pierdolisz???

Symbol klubu -Niemcy Neuer i Műller tego lata przedłużyli umowy do 2024r. Lewandowski też dostał identyczną propozycję prolongaty do 2024r, z tym, że na lepszych warunkach od niemieckich kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.