Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Reikai napisał:

Albo dobrze się krył, albo spal z fryzjerem bo dzwonil do niego częściej, niż jakikolwiek facet do żony.

comment_1643485438ZAzUfPd2oqXe0cvRs79Tmo,w400.jpg

Gościu był kierownikiem i menedżerem druzyny w której michniewicz był najpierw zawodnikiem a potem trenerem.  

Równie dobrze można wyciągać nawalce Jagiellonię i kupowanie meczów przez piłkarzy gdy Nawałka był ich trenerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zarzutów, nie ma wyroku, ale czy nie ma winy?

w 2010 w swoistej spowiedzi na Weszło, na pytanie - skad te 711 połączeń - Michniewicz odpowiadał, że przecież Fryzjera to on zna od 96, gdy był jeszcze bramkarzem Arki, szkoda tylko, że w rzeczywistości chodzi tylko o połączenia pomiędzy 2003-2005 (chyba te, ale na pewno chodzi o okres 2 lat)

lubię Michniewicza, spoko chłop, ale nic tu się za bardzo kupy nie trzyma i dobrze taki Jadczak non stop grilluje - Fryzjer to taki piłkarski Słowik, za kontakty z jednym się gnoi do spodu z drugim zaś udaje, ze sprawy nie ma albo nie jest ona istotna

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie ma zarzutów, nie ma wyroku, ale czy nie ma winy?

w 2010 w swoistej spowiedzi na Weszło, na pytanie - skad te 711 połączeń - Michniewicz odpowiadał, że przecież Fryzjera to on zna od 96, gdy był jeszcze bramkarzem Arki, szkoda tylko, że w rzeczywistości chodzi tylko o połączenia pomiędzy 2003-2005 (chyba te, ale na pewno chodzi o okres 2 lat)

lubię Michniewicza, spoko chłop, ale nic tu się za bardzo kupy nie trzyma i dobrze taki Jadczak non stop grilluje - Fryzjer to taki piłkarski Słowik, za kontakty z jednym się gnoi do spodu z drugim zaś udaje, ze sprawy nie ma albo nie jest ona istotna

Litości, dzwonienie trenera do kierownika drużyny i odwrotnie dowodzi chyba jedynie tego że detektywi z wykopu i twitterka chyba za bardzo odjechali. Jak wpadł fryzjer to nie pierdolono się z nikim, naprawdę duże nazwiska wpadły i dostały po dupie. 

Ja zauważyłem w mediach gnojenie za sadzanie słowika na tronie przy muzyce z ojca chrzestnego po jego wszystkich udowodnionych winach. Porównywanie tego do wyciągania znajomości z kimś z czasów przed oskarżeniami i wyrokami jest śmieszne. 

Michniewicz jest słabym wyborem z wielu innych powodów i naprawdę nie ma sensu wyciągać plotek sprzed 20 lat żeby skrytykować ten wybór. Nawałka czy nawet brzęczek poza tym że byli z podobnego trenerski poziomu to przynajmniej mieli jakieś kariery zawodniczej i obycie w świecie. Michniewicz nie będzie miał szacunku u kadrowiczów bo nie reprezentuje poziomu do jakiego są przyzwyczajeni w klubach. A Michniewicz problemy z dyscyplina piłkarzy miał nawet w klubie. Cienko to widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

Litości, dzwonienie trenera do kierownika drużyny i odwrotnie dowodzi chyba jedynie tego że detektywi z wykopu i twitterka chyba za bardzo odjechali. Jak wpadł fryzjer to nie pierdolono się z nikim, naprawdę duże nazwiska wpadły i dostały po dupie. 

Ja zauważyłem w mediach gnojenie za sadzanie słowika na tronie przy muzyce z ojca chrzestnego po jego wszystkich udowodnionych winach. Porównywanie tego do wyciągania znajomości z kimś z czasów przed oskarżeniami i wyrokami jest śmieszne. 

Michniewicz jest słabym wyborem z wielu innych powodów i naprawdę nie ma sensu wyciągać plotek sprzed 20 lat żeby skrytykować ten wybór. Nawałka czy nawet brzęczek poza tym że byli z podobnego trenerski poziomu to przynajmniej mieli jakieś kariery zawodniczej i obycie w świecie. Michniewicz nie będzie miał szacunku u kadrowiczów bo nie reprezentuje poziomu do jakiego są przyzwyczajeni w klubach. A Michniewicz problemy z dyscyplina piłkarzy miał nawet w klubie. Cienko to widzę. 

Jeżeli ma nie mieć szacunku u niektórych kadrowiczów to czas nie powoływać primadonn. Awans można osiągnąć i bez nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez różnicy czy to Nawalka czy Michniewicz, ten sam tier trenerów, za Nawalka przemawia najlepszy okres pobonkowski kadry, ale jako trener nigdy nic wielkiego nie pokazał, a klapa z kuchenkorzem była niejako najlepszym podsumowaniem warsztatu. 

No ale selekcjoner imo nie musi być wybitnym trenerem, starczy ze ma trochę szczęścia i poparcie liderów kadry i jakiś to będzie śmigać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale o co ten krzyk? 

Facet poprowadzi być może kadrę przez miesiąc z hakiem a wy tu już go rozliczacie? 

Jak przegra to nie ze swojej winy, jak wygra w sumie też nie dzięki swojemu warsztatowi 

Każą chłopu po trzech treningach wygrać baraże  

Jak odpadną to ja o nim złego słowa nie napiszę, no chyba że posadzi lewego na trybunach i nie pozwoli założyć koszulki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

Bez których konkretnie sobie poradzi ? Bo ja bym wywalił tylko Szczęsnego :)

 

1 godzinę temu, fluber napisał:

Lewandowski wydaje się być pierwszym mocnym typem po tym jak potraktował brzęczka

Chodzilo mi o to ze naszym nadrzędnym celem powinien byc awans a nie zadowolenie poszczególnych zawodnikow. Jezeli ktoś ma grać przeciwko trenerowi jak Lewy przeciwko Brzeczkowi to lepiej będzie jak w ogole nie zjawi sie na zgrupowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fluber napisał:

Litości, dzwonienie trenera do kierownika drużyny i odwrotnie dowodzi chyba jedynie tego że detektywi z wykopu i twitterka chyba za bardzo odjechali. Jak wpadł fryzjer to nie pierdolono się z nikim, naprawdę duże nazwiska wpadły i dostały po dupie. 

Ja zauważyłem w mediach gnojenie za sadzanie słowika na tronie przy muzyce z ojca chrzestnego po jego wszystkich udowodnionych winach. Porównywanie tego do wyciągania znajomości z kimś z czasów przed oskarżeniami i wyrokami jest śmieszne. 

@fluber, ale o czym Ty piszesz? Fryzjer był bezpośrednio związany z Amicą do 2000, wtedy też pracował tam Michniewicz, te scenogramy, które podlinkowałem dotyczą maja 2003 gdy Czesio trenował już Lecha, a Fryzjer nie pełnił już żadnej oficjalnej funkcji, tylko ustawiał lige z tylnego fotela (pomimo, że od 2000 roku został przez prezydium PZPN uznany za persona non grata), czyli Czesiek rozmawiał 711 razy z totalnie umoczonym już typkiem, trzy lata poźniej

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@fluber, ale o czym Ty piszesz? Fryzjer był bezpośrednio związany z Amicą do 2000, wtedy też pracował tam Michniewicz, te scenogramy, które podlinkowałem dotyczą maja 2003 gdy Czesio trenował już Lecha, a Fryzjer nie pełnił już żadnej oficjalnej funkcji, tylko ustawiał lige z tylnego fotela (pomimo, że od 2000 roku został przez prezydium PZPN uznany za persona non grata), czyli Czesiek rozmawiał 711 razy z totalnie umoczonym już typkiem, trzy lata poźniej

Doczytałem trochę o tych telefonach i to wygląda jakby Czesio był ciapowatym trenerem specjalnej troski ( a nie ukrywam, że sprawia takie wrażenie). 

Główny argument prokuratury był taki, że w przeciwieństwie do osób oskarżonych, czy skazanych telefony Czesia do Fryzjera i w drugą stronę były tak samo intensywne niezależnie od tego, czy jakiś mecz byl sprzedawany, czy nie. Czyli mniej więcej to co wrzuciłeś w kwestii kontaktów przed meczem ze Świtem, to tak samo wyglądało to na linii Czesio - Fryzjer codziennie przez 2,5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Główny argument prokuratury

jest też dowód na to, że Czesław wiedział o sprzedaży tego meczu, a konkretnie potwierdziła to prokuratura

nic tu się k**** nie klei

dodatkowo przypomniałem sobie wywiad Macieja Szczęsnego po jednym meczu z Amica gdzie otwarcie mówi o Fryzjerze, ktory kręci polską piłką, ale nie moge go teraz znaleźć

Michniewicz pracował wtedy we Wronkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Lech-Świt został ustawiony. 

Wójcik mówił w zeznaniach, że Fryzjer kontaktował się z nim i Michniewiczem jednocześnie przez telefon, żeby to potwierdzić.

Billingi pokazują, że faktycznie rozmawiał z nimi jednocześnie przed meczem, dwukrotnie.

Co najmniej 711 razy prób rozmów Fryzjera z Michniewiczem (realnie pewnie więcej, wtedy telefony na karte - wiadomo). Przez dwa lata.

Fryzjer kupuje w tym czasie Michniewiczowi mecz u sędziego, żeby utrzymać mu posadę.

Sędzia to zeznaje w prokuraturze.

-->

Może to mało na postawienie zarzutów karnych, ale bądźmy poważni. 

Skoro Michniewicz nie ma wyroku, to być może nie powinien być cancelowany, i jak widać nie jest, ale dziwi mnie ta zabawa w legalistów, bo trzeba detektywistycznego skilla rodem ze Scooby Doo, żeby stwierdzić, że to brzydko pachnie.

29 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dodatkowo przypomniałem sobie wywiad Macieja Szczęsnego po jednym meczu z Amica gdzie otwarcie mówi o Fryzjerze, ktory kręci polską piłką, ale nie moge go teraz znaleźć

https://sport.dziennik.pl/artykuly/199419,opowiesc-o-wiejskim-fryzjerze.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.