Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, josephnba napisał:

A tak zapytam bardziej obcykanych w temacie kopanej 

Czemu nie zatrudniamy Włochów na stanowisko? Jakiś kompleks?

Nie zatrudniamy nikogo poza Polakami, Holendrem i Portugalczykiem. 

 

Jak bardzo c***owi muszą być inni trenerzy w Cebulandzie, że mamy wybór między typem co nam rozjebał kadrę w 2018, a gościem z niewygodną przeszłością.

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

liczę na Papszuna, choć najchętniej dałbym kadrę Runjaić'owi

Obawiam się, że Papszun to trener, który musi podotykać drużyny codziennie. A nie co 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

pewnie masz racje, choć z jego podejsciem mogłoby się okazać, że da się wykorzystać czas do maksimum, nawet w sezonie ogórkowym

Zobaczymy jak sobie z tym da radę Czesław. Fornalik nie dał rady.

 

Nie porównuję trenerów, skillsów tylko style pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się Michniewicz.podoba. Jeżeli mamy dać sobie szansę na awans z baraży a także na turniejach to musimy grać defensywnie i z pomysłem. Michniewicz pokazał, że umie ustawić słabszy zespół do walki z faworytem i wygrywać. Na ten czas tego właśnie potrzebujemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jack napisał:

Mi się Michniewicz.podoba. Jeżeli mamy dać sobie szansę na awans z baraży a także na turniejach to musimy grać defensywnie i z pomysłem. Michniewicz pokazał, że umie ustawić słabszy zespół do walki z faworytem i wygrywać. Na ten czas tego właśnie potrzebujemy. 

Ale do kogo będzie dzwonił ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał:

Wichniarek po dzisiejszym występie w KS chyba tam więcej nie zawita.

Stanowski czuje internet i dobrze wie, że taka polemika z Wichniarem lepiej się sprzeda niż potakiwanie Wawrzyniaka. 

Ostatnio Borek mnie już męczy ale brawo dla niego za ściągnięcie Artura, mnie akurat fajnie się go słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cardi napisał:

 

Kupujcie popcorn :) 

W Bundestalk spoko, chociaż zdarza mu się meandrować c*** wie gdzie ze swoją narracją.

Przestań, Stanowski robi z piłkarskiej mafii celebrytów. Oni skrzywdzili wielu ludzi, złamali serca wielu kibicom. Zajebiście  szybko wychodzi jakim jest hipokrytą, jest tak sam jak Najman, niczym się nie różni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sebastian napisał:

Przestań, Stanowski robi z piłkarskiej mafii celebrytów. Oni skrzywdzili wielu ludzi, złamali serca wielu kibicom. Zajebiście  szybko wychodzi jakim jest hipokrytą, jest tak sam jak Najman, niczym się nie różni. 

Stanowski wczoraj słusznie powiedział że woźniak był asystentem u Nawałki mimo wyroku za korupcję, piszczek latami grał w reprezentacji, nikt złego słowa nie powiedział, na koniec jeszcze dostał standing ovation, mimo wyroku za korupcję, Wdowczyk jest ekspertem Polsatu, robi analizy w studiu ligi Mistrzów mimo wyroków za ustawianie meczów  Michniewicz bez jakichkolwiek zarzutów dostaje na dzień dobry pytania o czym rozmawiał w maju 20 lat temu o 18 mimo że ostatnio trenował i młodzieżówkę i legie i nikt nie widział problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

18 mimo że ostatnio trenował i młodzieżówkę i legie i nikt nie widział problemu. 

dokładnie, mimo wszystko chyba mu te zamieszanie przysłuży ponieważ nikt nie grzeje tematu, że facet ogólnie ma słabiutkie CV aby poprowadzić kadrę Polski. przy zatrudnieniu Nawałki były dyskusje - tylko Górnik, Brzęczek- tylko Wisła Płock , Sousa - zawodnik > trener a w tym wypadku nagle cisza.

 

Godzinę temu, matek napisał:

Wichniarek jest dramatyczny, o czym wy mówicie. Wcale mnie nie dziwi, że w czasie kariery ludzie w środowisku nie trawili typa. W dodatku straszny w odbiorze. 

Nie lubiłem jako piłkarza, niedobrze się robi jak zaczął robić za eksperta. 

mam takie same odczucia odnośnie Artura. lubię jego czasami cięty język oraz riposty ale te maniery oraz dziwna dyskutylacja jest po prostu dla mnie denerwująca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Mnie Janisz jest ostatnią mendą po tym co odwalił z tym pytaniem o przeszłość Michniewicza. Wieczorem mecz z Ruskimi, zamiast się wspierać, budować pozytywną atmosferę, byśmy byli w tym wszystkim razem, to ten od rana napierdala takie rzeczy. Mamy chyba jakiś wspólny cel czyli wyjazd na Mundial, ale Janisz "huj tam, dojebie mu na konferencji prasowej"

Poziom dna i wodorostów. 

Tu jest robota do wykonania, i Czesław jaki by nie był, to trzeba mu dać kredyt zaufania, wspierać, a nie strofować od samego początku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.