Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Dudek tez miał zajebisty okres w Feyenordzie, ale pobyt w Liverpoolu był słaby, poza tym pamiętnym finałem to miał masę gaf, k****, jego na ławie posadził Kirkland przecież 😅 to tak jakby dzisiaj Szczesnego w reprezentacji miał posadzić Garbara 

natomist w reprezentacji typ nie zagral żadnego pamiętnego (pozytywnie) meczu, to chyba z nim jest związana ta anegdota jak Engel nie wiedział na kogo postawić w meczu z Norwegia(?) i zrobił buuu Matyskowi i Dudkowi i Matysek luzik arbuzik, a Dudek wystraszony cały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cardi napisał:

Ty ale ja w c***u mam Dudka, przecież się odnosiłem do Boruca.

ale co mi Borubar, napisałem, że najlepszy w reprze i tyle, potem rozwinąłem myśl z Młynarczykiem zgrabnie przechodząc do Dudka (i to jak)

nawet jak coś popierdoliłem to sens mej wypowiedzi jest ten sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a teraz powiedz ile ich zagrał tylko dlatego, że był bramkarzem na puchary

Dudek grał regularnie w pucharach, ale warto dodać ze te liczby są trochę przejebane bo to były sezony gdzie były 2 fazy grupowe po 6 spotkan, wiec jak byłeś pierwszym bramkarzem to te 12 spotkan robiłeś na starcie (o ile przeszedłeś 1faze grupowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Dudek grał regularnie w pucharach, ale warto dodać ze te liczby są trochę przejebane bo to były sezony gdzie były 2 fazy grupowe po 6 spotkan, wiec jak byłeś pierwszym bramkarzem to te 12 spotkan robiłeś na starcie (o ile przeszedłeś 1faze grupowa)

no widać, kozackie 15 meczów w ostatnich 4 sezonach :)

clue jest i tak niezmienne, kariera gościa to równia pochyła z jednym wielkim sukcesem, który zakłamuje ten obraz

Ty też uważasz, że Dudek w LFC był dobry?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale co mi Borubar, napisałem, że najlepszy w reprze i tyle, potem rozwinąłem myśl z Młynarczykiem zgrabnie przechodząc do Dudka (i to jak)

nawet jak coś popierdoliłem to sens mej wypowiedzi jest ten sam :)

W 3 pierwsze sezony Dudek w Liverpoolu miał 95 meczów w lidze, Boruc 100 w 3 sezonach w Celticu, Alisson Becker też 100. 

Z jakiegoś powodu pamiętane są Dudkowi tylko dwa (może 3, ale w trzecim od końca i tak zrobił 24/38 meczów) sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

clue jest i tak niezmienne, kariera gościa to równia pochyła z jednym wielkim sukcesem, który zakłamuje ten obraz

 

No wręcz przeciwnie. Przecież ten finał w 2005 to zwieńczenie kariery Dudka i do tego czasu grał przez 4 sezony regularnie. Rzeczywiście od 2006 zaczęła się równia pochyła, 33 lata jak na bramkarza to może i wcześnie, ale całą karierę Dudek miał bardzo dobrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no widać, kozackie 15 meczów w ostatnich 4 sezonach :)

clue jest i tak niezmienne, kariera gościa to równia pochyła z jednym wielkim sukcesem, który zakłamuje ten obraz

Ty też uważasz, że Dudek w LFC był dobry?

 

przecież się wypowiadałem o Dudku w LfC, miał lepsze momenty i gorsze, nigdy ponad średnia ligowa się nie wzbił, ale miał momenty gdzie był totalnym pazdzierzem- Dudek taki dobry duch zespołu, ale samo to ze nikt o nim nawet nie pomyślał przy wyborze do piłkarskiego ATFa sporo mówi :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

przecież się wypowiadałem o Dudku w LfC, miał lepsze momenty i gorsze, nigdy ponad średnia ligowa się nie wzbił, ale miał momenty gdzie był totalnym pazdzierzem- Dudek taki dobry duch zespołu, ale samo to ze nikt o nim nawet nie pomyślał przy wyborze do piłkarskiego ATFa sporo mówi :D 

 

ja wziąłem Bartheza w drugiej rundzie i teraz udaje eksperta, internet fajna rzecz

3 minuty temu, fluber napisał:

No wręcz przeciwnie. Przecież ten finał w 2005 to zwieńczenie kariery Dudka i do tego czasu grał przez 4 sezony regularnie.

 

spoko w takim razie zrobmy z Valdesa drugiego po Ikerze też miał od c***a występów w Barcie

Dudek miał takie pierwsze 4 sezony w LFC, że kolejni trenerzy robili wszystko by już w BPL się nie męczył

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Qcin_69 napisał:

Dudek tez miał zajebisty okres w Feyenordzie, ale pobyt w Liverpoolu był słaby, poza tym pamiętnym finałem to miał masę gaf, k****, jego na ławie posadził Kirkland przecież 😅

No jaki Kirkland? Tam może Benitezowi coś odwaliło na miesiąc, ale Kirkland przy Dudku przez 4 sezony zagrał łacznie 26 meczów, z czego najwięcej w jednym sezonie zagrał ich 10, a potem odszedł z Liverpoolu. Dudka na ławę wysłał Reina. Do finału LM to Dudek był podstawowym bramkarzem Liverpoolu, a nie Kirkland. A po finale z Milanem Kirklanda w Liverpoolu już nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

przecież się wypowiadałem o Dudku w LfC, miał lepsze momenty i gorsze, nigdy ponad średnia ligowa się nie wzbił, ale miał momenty gdzie był totalnym pazdzierzem- Dudek taki dobry duch zespołu, ale samo to ze nikt o nim nawet nie pomyślał przy wyborze do piłkarskiego ATFa sporo mówi :D 

Dudek 127A 52CS 118 Goals Conceded w Premier League

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

Dudek tez miał zajebisty okres w Feyenordzie

No... 139/49/158 w Eredivisie

dla porównania 

Boruc w SPL 158/67/127

Alisson Becker w Liverpoolu 157/72/127 z czego w PL 120/56/94

 

Jak powiecie, że czyste konta nic nie znaczą, to nie chce mi się innych statystyk dla bramkarzy szukać, obronione strzały czy coś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No jaki Kirkland? Tam może Benitezowi coś odwaliło na miesiąc, ale Kirkland przy Dudku przez 4 sezony zagrał łacznie 26 meczów, z czego najwięcej w jednym sezonie zagrał ich 10, a potem odszedł z Liverpoolu. Dudka na ławę wysłał Reina. Do finału LM to Dudek był podstawowym bramkarzem Liverpoolu, a nie Kirkland. A po finale z Milanem Kirklanda w Liverpoolu już nie było.

no to ze Kirkland czy inny Scott Carson sadzawki go na ławkę dużo mówi.

Gdyby nie to ze w Anglii myśleli ze Kirkland to wyspiarski Oli Kahn to by Liverpool w c*** wcześniej ściągnął zastępstwo za Dudka. 

impact Dudka w Liverpoolu to taki ~Mignolet 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No jaki Kirkland? Tam może Benitezowi coś odwaliło na miesiąc, ale Kirkland przy Dudku przez 4 sezony zagrał łacznie 26 meczów

przecież Dudek wskoczył ponownie do bramki bo Kirkland się połamał, cała Polska nawalona chodziła, bo miał być 2jką na cały sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

Dudek miał takie pierwsze 4 sezony w LFC, że kolejni trenerzy robili wszystko by już w BPL się nie męczył

 

Dudek to miał pecha, że jak był w Liverpoolu to nie przyznawano jeszcze Złotych Rękawic, bo przynajmniej jedną taką nagordę by wygrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Dudek miał takie pierwsze 4 sezony w LFC, że kolejni trenerzy robili wszystko by już w BPL się nie męczył

Przesadzasz.

Dudek może nie był w TOP10 bramkarzy Premier League, ale ogólnie solidny poziom.

Kirklanda to głównie media brytyjskie pompowało, bo Anglicy od Seamana przez 10 lat nie mieli przyzwoitego bramkarza i w każdym upatrywali zbawcy.

Coś jak my z rozgrywającymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Dudek to miał pecha, że jak był w Liverpoolu to nie przyznawano jeszcze Złotych Rękawic, bo przynajmniej jedną taką nagordę by wygrał.

c***a by wygrał a nie złota rękawice :D 

Obsralby sie na myśl ze może to zrobić i by puścił 5 bramek znlosowym Portsmouth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

no to ze Kirkland czy inny Scott Carson sadzawki go na ławkę dużo mówi.

No przecież Kirkland potem przez lata bronił w ówczesnym odpowiedniku Bournemouth robiąc prawie 200 meczów w PL. Kirkland to był właśnie poziom Boruca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Przesadzasz.

Dudek może nie był w TOP10 bramkarzy Premier League, ale ogólnie solidny poziom.

Kirklanda to głównie media brytyjskie pompowało, bo Anglicy od Seamana przez 10 lat nie mieli przyzwoitego bramkarza i w każdym upatrywali zbawcy.

Coś jak my z rozgrywającymi.

no ogólnie ja nie chce po nim cisnąć, ale mam już swoje lata i te jego mecze i okoliczności całkiem dobrze pamiętam, dlatego patrząc na to wszystko spokojnie jako bramkarza klubowego ezy biorę wyżej Młynarza i Borubara

mało tego mam wrażenie, że Kuszczak miał niemniejszy potencjał niż Dudini, szkoda, że się zdecydował na grzanie ławki w swoim prime

3 minuty temu, Cardi napisał:

 

muszę przyznać, że wygrałeś tą dyskusje

3 minuty temu, Pepis21 napisał:

Dudek złamał rękę przede wszystkim jakoś zaraz jak Reina przyszedł.

a dlaczego Reina przyszedł?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.