Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, darkonza napisał:

Za jakis czas ludzie ochłoną. Teraz cała Polska rozemocjonowana jak dziecko co miało obiecane ciastko i go nie dostało.

Jakby dostał nagrodę Jorginho to z pewnością mniej osób by piało ponieważ miałoby to wytłumaczenie , wybór Messiego jest niezrozumiały z wielu powodów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mówie Bayern, to nawet wystarczy Mullera wyjąc:

"Their healthy rapport is certainly borne out by the statistics. Lewandowski has scored five goals when Müller has not been on the pitch this season, coming in 11 club appearances in all competitions. Compare that to the Pole’s haul of 25 goals in 25 games when Müller has been at his side.

Furthermore, Lewandowski has struck 15 times in the 19 games in which the two have both been starters at a rate of 0.8 goals per game, compared to three goals in six matches where Germany’s 2014 FIFA World Cup winner was benched.

Against Hertha Berlin and Borussia Mönchengladbach earlier in the season, Müller began on the bench, and Bayern lost both games without scoring. More recently against the Berliners and Augsburg, Müller was again left out of the starting line-up and while both matches were won, Lewandowski again drew a blank in both."

https://www.bundesliga.com/en/bundesliga/news/how-thomas-muller-brings-the-best-out-of-robert-lewandowski-bayern-munich-3224

1 minutę temu, Koelner napisał:

Jakby dostał nagrodę Jorginho to z pewnością mniej osób by piało ponieważ miałoby to wytłumaczenie , wybór Messiego jest niezrozumiały z wielu powodów 

Mogli wybrać Messiego i skończyc  impreze, ale doceniajac to co robi Robert wymysli nową nagrodę, doceńcie to kurka bo to za kilka lat moze byc więcej niż ta złota piłka, bo jest pierwszym który taką nagrodę dostał i dla niego ją wymyślili.

Tylko kto by tam dzis doceniał, tylko złość i rozczarowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, darkonza napisał:

Co zrobić, wtedy niestety pozostanie nam porównanie pensji Messiego w Hiszpani i i Francji oraz Lewandowskiego.

Ale to bezcelowe. Chodzi nam o stwierdzenie, czy FCB ceni Lewego, a nie porównanie zarobków w różnych ligach. Na chwilę obecną bawarczycy cenią Roberta najbardziej ze wszystkich swoich graczy w historii klubu.

Jak narazie same pudła. Z defpomem, który nie dostał ZP, z zarobkami Lewego, z Modricem jak OM. Chyba kopana to nie Twój konik, co? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, darkonza napisał:

Dla mnie nawet teraz Messi bo w naszej reprezentacji brakuje (od zawsze!) bardziej techniki i dryblingu niż dostawiania nogi, Milik i Ci nowi młodzi z Messim byliby dużo lepsi niż mogą być z Lewym.

Na miniaturce filmiku co wstawiłeś ze słynnych 5goli jak mega łatwo dostawiona noga :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, darkonza napisał:

Robert potrzebuje zespołu o wiele bardziej niż taki Messi który będąc w formie bedzie się wyrózniał w kazdej drużynie bo ma do tego odpowiedni "skilset"

aha...i właśnie dlatego Argentyna z Messim odnosi taaaaaaaaaaaaaaaaaakie sukcesy....oh wait

Messi wyrabiał sobie renomę grając w najmocniejszym (wtedy) klubie na świecie (Xavi i Iniesta to historyczny top topów - co udowadniali akurat też w reprze bez Messiego obok)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

@darkonza

gdzieś tam głęboko mam nadzieję, że trollujesz i masz teraz z siebie wielką uciechę

jeśli tak, to życzę Ci aby ktoś w niedługiej przyszłości tak samo zabawił się Twoim kosztem, a w rezultacie żebyś zrozumiał, że nawet robienie z siebie debila na pokaz powinno mieć jakieś granicę

tak czy inaczej - nie rozmnażaj się, błagam

W sensie kiedykolwiek wierzyłeś, że darki - który na forum karierę zaczął bodajże od tezy że Harden się wcale nie opierdala w obronie, tylko ma zły poziom glukozy - może nie być trollem?

wow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

W sensie kiedykolwiek wierzyłeś, że darki - który na forum karierę zaczął bodajże od tezy że Harden się wcale nie opierdala w obronie, tylko ma zły poziom glukozy - może nie być trollem?

wow!

może dlatego, że ja nie robię kariery na forum o koszykówce orając tych z lewa i prawa?

postów z "NBA" tego Pana nie kojarzę, wiem, że jest gwiazdą tam u Was w pieczarze

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

W sensie kiedykolwiek wierzyłeś, że darki - który na forum karierę zaczął bodajże od tezy że Harden się wcale nie opierdala w obronie, tylko ma zły poziom glukozy - może nie być trollem?

Zwracałem wtedy uwage ze jego problem jest brak przygotowani fizycznego i ten problem przez lata narasta. Negujesz wpływ kondycji na poziom gry?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

może dlatego, że ja nie robię kariery na forum o koszykówce orając tych z lewa i prawa?

postów z "NBA" tego Pana nie kojarzę, wiem, że jest gwiazdą tam u Was w pieczarze

przecież zaczął w dziale NBA właśnie z takimi ciekawostkami

potem zobaczył że temat 'inne' to dużo lepszy grunt pod trolling :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, darkonza napisał:

Zwracałem wtedy uwage ze jego problem jest brak przygotowani fizycznego i ten problem przez lata narasta. Negujesz wpływ kondycji na poziom gry?

nice try xD

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

oddam swój 1% aby już się więcej nie przemieszczał :)

w tym momencie jesteśmy w dziale inne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze inna analogia:

Jak wyjmiemy LBJ-owi Davisa i Westbrooka w ważnym meczu PO to on rzuci wiecej a nie mniej. Jak Lewandowskiemu wyjmiemy Mullera to strzeli mniej tak jak Malone rzuci mniej po wyjęciu mu Stocktona

Teraz, julekstep napisał:

nice try xD

Znaczy próbowałes trolować ze to nie ma znaczenia, dobrze  ze sie wycofujesz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, darkonza napisał:

Nawet w takim meczu (rewelacja)) widać ze z niego "listonosz" bo świetnie dostarcza, robienie z niego najlepszego kopacza to jak robienie z Malone najlepszego koszykarza.

i to ma być obraza?

Karl Malone był 2krotnie MVP ligi, w tym raz przed Michaelem Jordanem z drugiego 3peatu,

Doprowadził swoich UTAH dwukrotnie do finałów NBA mając za drugą opcję (lub równoważną) Johna Stocktona - którego o ironię też się nie ceni.

Co roku zapewniał bycie w gronie faworytów, a jak się porówna Jego support to supportu innych gwiazd, to akurat Jego sukcesy zespołowe są imponujące.

Już pod koniec kariery jako dziadek nadal świetnie wstawił się przeciwko prime Duncanowi.

 

Jednak grał całą karierę w jednym i to specyficznym klubie, gdzie fanbase jakoś rozkłada tez sukcesy. Stąd rzadko kto go broni i jakoś wszyscy już przyklepali, że Karl Malone to synonim failu czy coś. Kolo co dwa razy przegrał w finale z MJem.. Jego wtopy też są wyolbrzymanie, jak np Timowi mało kto wypomina gładkie 4-0 z suns w PO, jeden z największych blamażach na poziomie konfy z LAL (też 4-0) czy odpadnięcie jako 1seed z Memphis.

 

Tak czy siak to są inne sporty, łączy je to że są pewne standardy z przyznawanych nagród, jak i miary w próbie oceny co to znaczy najlepszy gracz (w sporcie zespołowym). Więc z tym nie chcę argumentować i ja nie twierdzę jaki gracz jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.