Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

piękne, fanowskie pierdololo

Z drugiej strony masz Bońka który mówi że "Messi nie powinien być nawet na podium ZP, ponieważ nic nie zrobił w tym roku, żeby być branym pod uwagę jako kandydat do ZP, to jest taka pierwsza podstawowa sprawa. W tym roku to nawet Jorginho jest przed nim jakieś piętnaście długości" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, airmax napisał:

Z drugiej strony masz Bońka który mówi że "Messi nie powinien być nawet na podium ZP, ponieważ nic nie zrobił w tym roku, żeby być branym pod uwagę jako kandydat do ZP, to jest taka pierwsza podstawowa sprawa. W tym roku to nawet Jorginho jest przed nim jakieś piętnaście długości" :) 

na szczęście Rudy wypisał sie z grona poważnych ekspertów jakiś czas temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczna Złota Piłka to jest raczej pochwała francuskiej piłki, a nie poważny plebiscyt. Messi gdyby nie odszedł do PSG to pewnie nawet nie byłby wśród głównych faworytów. bo niby jakie wyniki mieli poprzedni zwycięzcy Copa America. Allison był chyba 7 a i tak do Copy miał dołożoną Ligę Mistrzów, a zwycięzcy 2 poprzednich edycji czyli Chilijczycy to nie wiem czy mieli kogokolwiek w 30 nominowanych. Nagle teraz jak Messi gra we Francji to Copa stała się super ważna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, The Game 85 napisał:

Tegoroczna Złota Piłka to jest raczej pochwała francuskiej piłki, a nie poważny plebiscyt. Messi gdyby nie odszedł do PSG to pewnie nawet nie byłby wśród głównych faworytów. bo niby jakie wyniki mieli poprzedni zwycięzcy Copa America. Allison był chyba 7 a i tak do Copy miał dołożoną Ligę Mistrzów, a zwycięzcy 2 poprzednich edycji czyli Chilijczycy to nie wiem czy mieli kogokolwiek w 30 nominowanych. Nagle teraz jak Messi gra we Francji to Copa stała się super ważna.

 

+1

nie zakładam, że Lewy to przegra, ale jeśli do tego dojdzie, straci dwie ZP tylko dlatego, że Żabojady mogą sobie dowolnie wpływać na wynik, a nawet odwołać plebiscyt pod byle pretekstem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pepis21 napisał:

Allison to przede wszystkim bramkarz a już przez to jego szanse były zerowe. Nie wiem czy doczekam czasów gdy bramkarz dostanie ZP raczej wątpię. Ciekawe czy Krychę dadzą na podium, to byłby dopiero żart.

Donnaruma powinien być w top5 albo i wyżej

4 minuty temu, Reikai napisał:

Nie znam się na piłce, ale znalazłem coś takiego.

9fdf4398794ead0a7fd760c61e423455bea7b5b10567f93546ca719ddd78a7af.png

to na pewno są legitne liczby? 54 gole Lewego z 98 uderzeń w światło bramki?

to nie pytanie bezpośrednio do Cb @Reikai jak coś ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, airmax napisał:

Nie wiedziałem że Boniek ma konto na e-nba xd

bo ja wiem, ja tym gamoniom nie ufam, a ZP dla gracza PSG pójdzie w Świat, a trzeba PR ratować skoro Liga Nos wyleczyła L1 z top5 lig europejskuch

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, airmax napisał:

Nie wiedziałem że Boniek ma konto na e-nba xd

Nie ma, ale za sama grę w Barcelonie na wiosnę ( kompromitacja w Lidze mistrzów i dopiero 3 miejsce w lidze  )i jesienią gdyby został i grał tak jak gra w PSG to nie wiem czy byłby. No i ten najważniejszy argument czyli Copa America w poprzednich latach kompletnie nic nie znaczyła w kwestii głosowania, a teraz jest ważnym argumentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bo ja wiem, ja tym gamoniom nie ufam, a ZP dla gracza PSG pójdzie w Świat, a trzeba PR ratować skoro Liga Nos wyleczyła L1 z top5 lig europejskuch

Messi statystycznie od Lewego jest słabszy tylko i wyłącznie w bramkach, cała reszta jest po jego stronie. Ligi nie wygrał, wygrał puchar krajowy + po x latach poprowadził Argentynę po tytuł. Pisanie, że gdyby nie transfer to nie byłby w TOP3/TOP5/TOP10 to czysta głupota

8 minut temu, The Game 85 napisał:

No i ten najważniejszy argument czyli Copa America w poprzednich latach kompletnie nic nie znaczyła w kwestii głosowania, a teraz jest ważnym argumentem.

Do tej pory wszyscy przeciwnicy Messiego wypominali, że nic nie wygrał z kadrą. Jak już wygrał to nagle jest to "nieznaczące" :) 

10 minut temu, The Game 85 napisał:

za sama grę w Barcelonie na wiosnę ( kompromitacja w Lidze mistrzów i dopiero 3 miejsce w lidze 

Lewy za to skompromitował się na Euro, gdzie Polska nie wyszła z grupy w momencie gdzie wychodzą 3 z 4 drużyn. O tym zapominamy? Na LM w najważniejszym momencie był niedostępny przez kontuzję.

4 minuty temu, Pepis21 napisał:

unknown.png

Polecam sprawdzić statystyki Depaya z tego roku. Nie ma go nawet w 30 nominowanych

 

btw żeby nie było, sam chciałbym żeby wygrał Lewy bo raczej drugiego Polaka na takim poziomie nie zobaczę, natomiast pisanie, że Messi nie byłby w gronie faworytów bez transferu to czysta głupota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest przede wszystkim taka między nimi, że Lewy po wakacjach nadal gra i gra dobrze a Messi gra, ale poza dwoma przebłyskami to jest na zasadzie "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie".

5 minut temu, airmax napisał:

Depaya z tego roku. Nie ma go nawet w 30 nominowanych

Depay nie ma nazwiska tak samo jak wtedy nie miał Sanchez a to chyba mówi wszystko o tej nagrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, airmax napisał:

Pisanie, że gdyby nie transfer to nie byłby w TOP3/TOP5/TOP10 to czysta głupota

nie wiem czy kolega tak pisał, ale ja tak nie uważam, natomiast teoria, że nie miałby większych szans na zwycięstwo zostając w Hiszpanii nie jest dla mnie totalnie pozbawiona sensu

 

16 minut temu, airmax napisał:

Messi statystycznie od Lewego jest słabszy tylko i wyłącznie w bramkach, cała reszta jest po jego stronie. Ligi nie wygrał, wygrał puchar krajowy + po x latach poprowadził Argentynę po tytuł.

Puchar Krajowy, serio?

co do Copa America, ja wiem, że z perspektywy rodaków Leo to jest coś niesamowitego, ale jak pisano powyżej, dotychczas te rozgrywki nie miały większego przełożenia na wynik głosowania, dodatkowo support, który dysponował Messi jest jednym z lepszych na świecie patrząc jedynie po nazwiskach i wycene kadry, serio, nie rozumiem tego argumentu

a co do statystyk, możesz mi powiedzieć w czym Messi tak przewyższa Bobka i dlaczego bramki nagle przestają mieć znaczenie?

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, airmax napisał:

Messi statystycznie od Lewego jest słabszy tylko i wyłącznie w bramkach, cała reszta jest po jego stronie. Ligi nie wygrał, wygrał puchar krajowy + po x latach poprowadził Argentynę po tytuł. Pisanie, że gdyby nie transfer to nie byłby w TOP3/TOP5/TOP10 to czysta głupota

Do tej pory wszyscy przeciwnicy Messiego wypominali, że nic nie wygrał z kadrą. Jak już wygrał to nagle jest to "nieznaczące" :) 

Lewy za to skompromitował się na Euro, gdzie Polska nie wyszła z grupy w momencie gdzie wychodzą 3 z 4 drużyn. O tym zapominamy? Na LM w najważniejszym momencie był niedostępny przez kontuzję.

Polecam sprawdzić statystyki Depaya z tego roku. Nie ma go nawet w 30 nominowanych

 

btw żeby nie było, sam chciałbym żeby wygrał Lewy bo raczej drugiego Polaka na takim poziomie nie zobaczę, natomiast pisanie, że Messi nie byłby w gronie faworytów bez transferu to czysta głupota

Ale zobacz które miejsca mieli zwycięzcy Copy w poprzednich plebiscytach. Sam pokazałeś statystyki Alexisa gdzie nie było go nawet w 30 nominowanych. Skoro przez wiele lat Copa nigdy nie znaczyła wiele w kwestii głosowań to akurat jak  Messi wygrał Cope  i przeszedł do PSG nagle stała się ważnym argumentem. Przypadek?

Grając w Barcelonie raczej by nie był tak promowany. Uważam, że wtedy rywalizacja byłaby między Lewym, a Benzemą, a Messi byłby nieco dalej, bo Francuzi muszą nieco wypromować swoich po odwołaniu zeszłorocznej gali/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.