Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Im szybciej Poche wyczai, że trzeba zdjąć Kane, tym może da sobie szansę na odrobienie strat. Grają w 10. Typ po długiej przerwie, w dodatku bez niego grali od jakiejś 1/3 sezonu lepiej, niż z nim, a dostaje plac w finale LM z automatu. Tak się przegrywa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, n_i_m_h napisał:

Liverpool to zawsze gra taką ch... nie? Aż oczy łzawią... 

Już wolę jak Real wygrywa w finale bo zasłużenie. 

 

 

 

To chyba żart roku. c***nia? Porównanie stylu Liverpoolu kloopa do tej beznadziejnej piłki która grał Madryt za Zidanea z milionami wrzutek w pole karne i niczym innym to zwyczajnie smutne. 

 

Zasłużenie? 

Nie pamiętam żeby ktoś bardziej zasłużył w ostatnich latach na CL niż ten liverpool. Za styl za ofensywę za to jak bronią za wszystko. Za to kurestwo które się odjebało w tamtym roku z salahhem. Już mieli wtedy wygrać bo byli lepsi. Zwyczajnie lepsi piłkarsko. Brakło skoncentrowanego bramkarza i Mo w swoim prime na 2 polowe.

Brawo Liverpool wielka piłka w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liverpool zagrał tak jak powinien. Zdobyć bramkę i pilnować. Nie daje się złotych medali za ładną grę, tylko za jedną bramkę więcej. Dobiliśmy rywala w końcówce. A Totki ? Co one grały ? zamknięci na swojej połowie, Kane nie istniał, świetnie pilnowany przez Matipa, który w lidze go ma rozpracowanego. Eriksen myślami chyba już w innym klubie. To nie wina Liverpoolu, że mecz wyglądał jak sobotnie spotkanie o godz 13:00 w PL. Tottenham fartem zagościł w finale, ale tam już nie mieli pomysłu i doświadczenia. Bohater meczu 75mln na bramce, piękny mecz, zrobił swoje i spłacił się już dawno. Podobnie Generał van Dijk. Rośnie Liverpool na czołową drużynę w Europie. 

YNWA !! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez ten rzut karny. Ja tam doceniam to co Tottenham grał. 

A cóż takiego w finale zagrał Liverpool w ofensywie? Nie odbieram im skuteczności bo taktyka, którą obrali po zdobytej bramce okazała się skuteczna. I niby jak zamknęli Tottenham na ich połowie to jak on oddał 8 celnych strzałów w 2 połowie? Mieli takie 10-15 minut kiedy tylko Alissonowi w bramce Lpool zawdzięcza czyste konto.

Swoją drogą, nienawidzę takich rzutów karnych - piłka leci se gdzieś na obrzeżach pola karnego, zagrożenie znikome, nastrzelony najpierw cycek potem ręka, uniknąć tego kontaktu ni ch...a nie mógł i jeb gol, który ustawia cały mecz. Wiem, wiem przepisy... ale mi się to nie podoba. 

 

To co, teraz Klopp wygra Premiership? Tylko musi otruć Guardiolę... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idzie uniknąć takiej ręki ? Mógł nie machać nią i tym samym zwiększać obszar swego ciała tylko trzymać przy ciele. Gdyby oberwał w ciało nie było by mowy o karnym. Ewidentny błąd Sissoko. 

Guardiola sam odejdzie, nie trzeba go truć. W Mam City już nie jest tak kolorowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BMF napisał:

Nie było piłki nożnej przed erą VAR, niesamowite jaki to ma wpływ na wynik istotnych meczów.

Zawsze byłem zwolennikiem tego rozwiązania, natomiast spodziewałem się, że to praktycznie wyeliminuje kontrowersje a to jednak tak nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Robinson napisał:

Zawsze byłem zwolennikiem tego rozwiązania, natomiast spodziewałem się, że to praktycznie wyeliminuje kontrowersje a to jednak tak nie działa.

Ciężko wyeliminować w 100% kontrowersje. Ale dzisiaj jedno (słuszne) sprawdzenie spowodowało, że zamiast (prawdopodobnego) 2-0 mamy 1-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.