Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

PKO Ekstraklasa w Cyfrowym Polsacie – wszystkie mecze na największej polskiej platformie satelitarnej


Abonenci platformy Cyfrowego Polsatu, przez co najmniej dwa najbliższe sezony, będą mieli możliwość oglądania wszystkich spotkań PKO Ekstraklasy w uruchomionych przez platformę nc+ dwóch nowych kanałach CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4. Dzięki umowie zawartej między Cyfrowym Polsatem a nadawcą CANAL+, miliony abonentów Cyfrowego Polsatu będzie miało dostęp do najważniejszych dla polskiego kibica rozgrywek klubowych.

 

Na dwóch nowych kanałach będzie można zobaczyć wszystkie 296 meczów najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich w Polsce (część w formule programu Multiliga+), magazyny ligowe prowadzone przez dziennikarzy i ekspertów CANAL+ oraz skróty i analizy spotkań. Ramówkę kanałów uzupełnią audycje prezentujące archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek. Przez siedem dni w tygodniu kanały CANAL+ SPORT 3 oraz CANAL+ SPORT 4 będą dostarczać emocji wszystkim kibicom PKO Ekstraklasy.
Pierwsza kolejka w Cyfrowym Polsacie już 19 lipca.
Szczegóły oferty dla abonentów platformy Cyfrowego Polsatu zostaną przedstawione w ciągu najbliższych kilku dni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś w ogolę miał jakieś nadzieje ze coś zmieni ?Polskie kluby rokrocznie ośmieszają się w europejskich pucharach w sumie szkoda cokolwiek pisać nawet beki już mi się nie chce kręcić 

 

Niby na Legii ale niestety dotyczy wszystkich 

 

ZdjÄcie

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się co robi  Pogoń, o czym pisałem już z reszta  w tym temacie  ale co do  konsekwentnych namacalnych efektów jeszc trochę brakuje.W ogolę jak L jak chciała trenera  z prawdziwego zderzenia powinna skierować się do Szczecina .Vuko mówiący tylko do zapierdalaniu to jakiś przestrzał 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziéki za wywiad, nie znałem.

Trochę ciężko o efekty gdy zaczynasz sezon od ośmiu meczów bez wygranej co jest pokłosiem totalnego szpitala w zespole,, potem się wprawdzie ładnie ogarnelismy, ale na coś więcej zabrakło chyba doświadczenia, zdrowego Buksy, monolitu w obronie, bramkarza na poziomie i tak dalej. 

Teraz kadra wygląda nareszcie tak jak powinna, nowe nabytki napawają optymizmem i tylko stadion w przebudowie na maks 4k kibiców trochę może przeszkadzać. Co do Kosty, to mam nadzieję, że jego ambicje sięgają wyżej i jak już mu pozwolimy gdzieś odejść to tylko na zachód ;)

atmosfera w zespole jest genialna, serce rośnie jak się patrzy na te obrazki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez patrze z optymizmem w kierunku Szczecina zwłaszcza po takim odcinku z Mroczkowskim w stanie futbolu stadion_floriana_krygiera37.jpgByłem z wujkami wieki temu jak na meczu Pogoń-Śląsk kiedy ustanowiono rekord 

serpentyn na meczu jak odpalą-ten stadion też postaram się być a wtedy Lewy można machnąć jakiegoś Bosmana za Pogoń i Śląsk w europejskich pucharach 😀

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też byłem na tym meczu, ale najbardziej pamiętam mecz o misia z Polonią w 2003, który oczywiście wdupiliśmy, nikt nie wie ile było wtedy ludzi ale na bank +22k a ja sam wisiałem na płocie

bardzo chętnie Cię "ugoszczę" w Rodzie Gryfa, miejmy nadzieję, że nie trzeba będzie długo czekać na modernizację obiektu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha też pamiętam ten mecz ....ale po lekturze kilku wywiadów i książek trudno dojść do wniosku że wtedy wszystko odbyło ie się zgodnie z prawem no ale tego już nie cofniemy 

  • a na 🍺 w takim razie jesteśmy ustawieni 😀

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdę mòwiąc nie pamiętam już przebiegu tego spotkania, a że w tamtym czasie liga była zwałowana, to teraz wie już każdy niestety

jesteśmy ustawieni, sam się już nie mogę doczekać i usłyszeć śpiew tylu fanów na w pełni zamkniętym obiekcie, to będzie coś niesamowitego dla kogoś kto tyle lat chodził na taką ruinę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ignazz napisał:

Kiedy odpalanie tego stadionu?

znając realia nie wcześniej niż dwa lata od rozpoczęcia prac tj. okolice pierwszego kwartału 2021, firma ma w kontrakcie 36 miesięcy, ale wszyscy uspokajają, że nie potrwa to aż tak długo, tak czy inaczej trzeba cierpliwie czekać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.