Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Kimpembe nie powinien być na boisku gdy strzelał na 0:1, sędzia w 1. połowie sypał żółtkami jak z rękawa, w drugiej zresztą też, tylko że żeby dostać drugie żółtko trzeba było urwać komuś rękę. No albo zrobić c***wieco jak Young Pogba. Śmieszno.

 

 

Ale MU wyjaśnione wzorowo przez PSG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym momencie 1 połowy Kimpembe miał wylecieć? chyba nie przy symulce Shawa. Był jeszcze jakiś tam faul francuza?

 

Nie w 1. połowie, w drugiej owszem, jeszcze przed golem.

a co moze nie bylo czerwa? nie wiem czemu tak zwlekal mial mu od razu wyciagnac za taki wjazd. zresza powinien wyleciec juz wczesniej, kosil caly mecz jak jakis ballack.

 

Czerwa nie było, była żółta, ale spokojnie mogło jej nie być. Dostał ją najpierw Young zresztą, także sędzia słabo się orientował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale real ma szczęście.

 

 

Bale to taki Dion Waiters w świecie piłki.

Niby wiadomo, że skill ma, ale udowadnia to raz na kilka meczy co najwyżej.

gdzie tam. bale w swoim czasie to byl top3 grajkow na swiecie, do tego najdrozszy transfer. a waiters? kto to jest waiters?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie szczescie to zlodziejstwo ktore uprawia ten klub od lat w CL.

z kazdej edycji sa przynajmniej 2 mecze w kotrych zywnie okradaja rywala.

kradna sobie przed milionami i maja wyjebane.

nieuznanie tego gola ten var po 2 minutach gry, to jakis zart nad zartami. co to ma byc w ogole co sie mial zapasc pod ziemie ten z ajaxu zeby tego kurtula nie dotknac? nic by nie zrobil jakby go tam w ogole nie bylo, nic tak samo by dostal loba i pierdolnal babola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tam. bale w swoim czasie to byl top3 grajkow na swiecie, do tego najdrozszy transfer. a waiters? kto to jest waiters?

Chodzi mi o poziom sportowy w ostatnich paru latach. Bale z Realu bywa raz na parę meczy w Top piłkarzy (jak nieraz Waiters ;)) cena i ich poziom w szczycie formy to co innego.

 

I to tak z przymróżeniem oka, po prostu zawiodlem sie na nim w realu i czasem lubie mu szpile wbić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o poziom sportowy w ostatnich paru latach. Bale z Realu bywa raz na parę meczy w Top piłkarzy (jak nieraz Waiters ;)) cena i ich poziom w szczycie formy to co innego.

 

I to tak z przymróżeniem oka, po prostu zawiodlem sie na nim w realu i czasem lubie mu szpile wbić :smile:

ale przeciez waiters jest totalnym rakiem. bale nawet w ostatnich latach nigdy nie znizyl sie do takiego poziomu. Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o poziom sportowy w ostatnich paru latach. Bale z Realu bywa raz na parę meczy w Top piłkarzy (jak nieraz Waiters ;)) cena i ich poziom w szczycie formy to co innego.

 

I to tak z przymróżeniem oka, po prostu zawiodlem sie na nim w realu i czasem lubie mu szpile wbić :smile:

Z ciekawości sobie sprawdziłem statsy Waitersa w zeszłym sezonie.

Statystycznie miał 3 na 30 dobre mecze. I nawet one nie były na poziomie top(nawet raz nie osiągnął wyniku na poziomie średniej Hardena), tylko na poziomie takiego Derozana. 

A Waiters jest graczem, który w boxscore wygląda lepiej niż na żywo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sobie sprawdziłem statsy Waitersa w zeszłym sezonie.

Statystycznie miał 3 na 30 dobre mecze. I nawet one nie były na poziomie top(nawet raz nie osiągnął wyniku na poziomie średniej Hardena), tylko na poziomie takiego Derozana.

A Waiters jest graczem, który w boxscore wygląda lepiej niż na żywo.

Jezu napisałem coś lekko z przekąsem o Bale'u co by pokreślić, że jest fajny raz na pare meczy a wy mi tu wypracowania walicie xD

 

Benzema potrzebował czasu, ale pokazuje po odejściu CR7, że jednak nie trafił przypadkiem do Realu, u Bale'a takie mecze są raz na dłuższy czas, a dluższych dobrych okresow prawie nie ma.

 

Rzuciłem Diona bo mi akurat do głowy przyszedĺ, ok, nie trafione nanlepiej, no ale calm down :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.