Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

ej też nie pamiętacie czy za Waszego życia kiedykolwiek aż tak jaraliście sezonem polskiego grajka w Europie?

 

Krzychu jest boski

 

i pomyśleć, że to Brzęczek ma decydować o losach big 3

 

tak Arek, udowadniasz, że się myliłem

Nie wiem co tam sądzisz o Miliku ale uważam, że drużyna posiadająca takiego zawodnika powinna grać na 1 napastnika. Nie może być tak, że każde wznoszące się dośrodkowanie zabiera Ci knypek co to ledwie tych piłek sięga żelem. Milik w Napoli jest najlepszym napastnikem, trzeba go tylko umieć wykorzystać. On Ci zgra piłkę niczym najlepszy pomocnik. W systemie 4-5-1 to jest niezwykle cenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej też nie pamiętacie czy za Waszego życia kiedykolwiek aż tak jaraliście sezonem polskiego grajka w Europie?

 

 

 

chwile się zastanawiałem i rzeczywiście nic nie przyszło mi do głowy. jakbym już musiał na siłę coś wybrać to chyba Andrzej Niedzielan i NEC Nijmegen :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Arek jest ostatnio w zajebistej formie

no a ja w niego nie wierzyłem jadąc po nim za pudło z LFC, dlatego mówię, że sie myliłem

 

@montana

 

jeszcze Dudek w LFC, ale to trochę inny kaliber bo jednak tylko bramkarz

Tylko czekać aż jakaś organizacja powiążę ją z terroryzmem i niepotrzebnym użyciem broni palnej.W NBA by nie przeszło:)

gdzieś widziałem jak ktoś chyba w ameryce południowej dostał czerwo za pokazywanie strzału ze snajperki czy coś

 

podwójne standardy :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile zostało kolejek do końca? ile pkt przewagi miało City na początku sezonu?

 

7 punktów to jeszcze żadna strata, dwa mecze bez wygranej BVB i zrobi się ciepło

 

oczywiście sa zdecydowanym faworytem, ale pisanie o nich jak o mistrzach to jeszcze gruba przesada

+ jeszcze bezpośredni mecz w Monachium

 

W tym sezonie Bayern może ich jeszcze dobrze przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.