Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrana Leicester to największa sensacja sportowa mojego życia.

 

Kante + Marquez + Vardy to nie jest żadna wielka trójca na warunki angielskiej ligi, jeszcze podparta takimi ligowymi wyrobnikami. To tak jakby ligę teraz wygrał Everton.

 

Kante to najlepszy defensywny pomocnik ostatnich latach i to również na poziomie reprezentacyjnym. 

 

Vardy to kariera w stylu Rocky Balboa - on jeszcze w wieku 25 lat grał w piątej lidze, ale jak już się przebił to był w ścisłym topie napastników (a na pewno najwszechstronniejszych, żadne tam dokładanie nóg do podań kolegów). Przecież jeszcze w sezonie poprzedzającym mistrzostwo Leicester miał świetny mecz z MU (gola i 4 asysty) oraz kapitalną końcówkę sezonu. 

 

Mahrez to czołówka skrzydłowych w lidze angielskiej, nie wiem jak można go nie doceniać. 

 

Co do Hutha zgadzam się z przedmówcą. Nie wiem czemu nie zrobił większej kariery, skoro tak dobrze się zapowiadał (powołania do repry, trade do Chelsea w młodym wieku) i dopiero po 30-tce zagrał życiówkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały świat widział trawę między piłką a linią, tylko nie ślepiec w pokoju VAR :grin: Ciekawe nagłówki będą.

 

 

Nie, żeby to coś zmieniało, bo Real gra straszne kupsko.

 

edit: no i pyk brameczka, gdyby nie sędzia z białą laską to byłby tu jeszcze bardzo ciekawy mecz, a tak pewnie 2:3 i tyle

 

edit2: never mind :D

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest sprawdzane - miejsce styku pilki z trawa (wtedy rzeczywiscie aut) czy rzut z gory i sprawdzenie czy pilka dotyka lini? (wtedy nie ma autu)

 

 

 

oooooooooooo, co za bramka!!!!

 

 

AJAX, AJAX, AJAX !!!! :)))))

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest sprawdzane - miejsce styku pilki z trawa (wtedy rzeczywiscie aut) czy rzut z gory i sprawdzenie czy pilka dotyka lini? (wtedy nie ma autu)

 

 

 

oooooooooooo, co za bramka!!!!

 

 

AJAX, AJAX, AJAX !!!! :smile:))))

 

Chyba nie mieli rzutu z góry, inaczej by pewnie pokazali w TV. W sumie sam nie wiem, a obecnie to nie ma znaczenia, bo nawet Marca nie powinna jutro płakać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzut z góry, tak samo jak masz goal line technology, jest rzut z góry

no to jak na moje, to nie bylo autu.

 

 

pieknie, ajax tym ktory wyrzuca real z lm. piekniej byc nie moglo, brawo! :)

 

ps. obawiam sie, ze w nastepnej rundzie poleca, chyba ze trafia na jakies schalke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Hutha zgadzam się z przedmówcą. Nie wiem czemu nie zrobił większej kariery, skoro tak dobrze się zapowiadał (powołania do repry, trade do Chelsea w młodym wieku) i dopiero po 30-tce zagrał życiówkę.

Huth jak przychodzil do Chelsea miał 17? lat. Tam nawet przed Mou było komu grac na srodku m. in. Terry, Carvalho, Gallas wczesniej Desaily. Poza tym przytrafiały mu sie drobne urazy i raczej był traktowany jako zapchajdziura w przypadku kontuzji Melchiota/Paulo Ferreiry. No i generalnie to był zwykły kołek wtedy i ja go zapamiętałem jako stanowiącego zagroźenie dla własnej bramki, cos jak Metzelder za niechlubnych czasów Calderona w Realu. A przecież on przychodził do Madrytu jako renomowany obrońca (generalnie ja nie ufam obrońcom z Bundesligi przechodzacym do Wloch hiszpanii czy anglii)

 

Tez mnie zaskoczylo to jak swietnie Huth grał w Leicester

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ze var bo nie czaje? w dupie mam czy pilka wyszla za ten aut czy nie, real okradal lige mistrzow co sezon, okradl tez ajax z gola w 1 meczu. niech spierdalaja z ta swoja zenujaca pilka ktora prezentuja. patrzac na kadry innych ekip w europie w ostatnich 10 latach to ta drzuyna i tak wygrala zdecydowanie za duzo. jakies krossy benzemy ramosy banda pilkarskich nieudoacznikow bez skilla i glowy. poza tym to banda boiskowych chamow z casemiro nacho i ich kapitanem na czele. rowy kopac a nie pilke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.