Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Brazylia ma moc

Naprawdę ciężko będzie z nimi wygrać

 

Bardzo przyjemnie oglądało się drugą połowę

Dziwne że to nadepnięcie (celowe fchoooj)nie skończyło się czerwienią, bo żółtka sędzia dziś rozdawał równie chetnie jak rząd nasza kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że Brazylia mocna, widać chemię w tej drużynie, mają bardzo mocne tyły, a i z przodu duet Ney+ Coutinho daje rade, dzisiaj dał coś od siebie Willian, tak więc ciekaw jestem ich kolejnych spotkań, chociaż kibicował im nie będę. 

Bez Casemiro w ćwierćfinale, jakby nie było poważne osłabienie, Fernandinho to mięczak. Belgowie, dziś tylko bez kontuzji proszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne, czy wszyscy komentatorzy komentują ze stadionu czy niektórzy z budki z Woronicza? Strejlała już któryś raz słyszę i dość często siedzi też w studio. Lata co drugi dzień czy tylko Szpaku, Laskowski, Jońca itp siedzą w Rosji a reszta to cięcie kosztów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre pytanie. Otóż TVP swego czasu się chełpiło faktem, że zawsze wysyła komentatorów na miejsca rozgrywania spotkań (przytyk ku C+ ? ).

Faktycznie można założyć, że cześć meczów jest komentowanych za pomocą budki.

Edytowane przez Baptizia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi****le, tacy Japończycy rozpierdalaja Belgię, a Robercik powie, że my nie mamy szans z Kolumbią bo mamy za słabe umiejętności.

 

Szkoda, że żaden dziennikarz nie ma jaj i nie wytknie mu tych słów bo ten mundial pokazuje jak wiele można ugrac przygotowaniem fizycznym i taktycznym.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle tak teraz mi się przypomniały te słowa Roberta i dodatkowo gadanie Nawalki, że wszystko było zajebiście tylko na tyle po prostu było nas stać.. dziwi mnie bardzo, że większość przyjęła to tak bezrefleksyjnie. Zaczęło się po tym pisanie, że Polska jest słaba i powinniśmy się cieszyć, że jesteśmy na mundialu i nie przegraliśmy wszystkiego po 5:0.. Nikt nie bierze pod uwagę to jak grało Maroko, Iran, Japonia czy Rosja, a śmiem twierdzić że wszystkie te drużyny mają gorsze składy niż Polska.

 

Nawalka ze swoim sztabem zjebał całkowicie te mistrzostwa, dodatkowo kapitan Robert nie pomogl bo jak zwykle na wielkim turnieju się obsral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.