Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

@LeweBiodroSmoka już wiesz dlaczego nikt Roberta na serio pod wględem ZP nie bierze? on w ważnych gierkach jest naprawdę słabiutki i kolejny raz się to potwierdza 


 

 

Jakby rok temu Bayern nie został oszukany bezczelnie w LM w 1/4 to Lewy miał gigantyczną szansę na ZP.

 

Jak  mogli być oszukani skoro z VAREM/kasując wszystkie pomyłki Real by to wygrał w 90' ?

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to zdecydowanie argument dla wielki plus dla Ronaldo, ale Ronaldo 2016, a nie 2018.

Ostatnim tak słabym mistrzem byli chyba Grecy w 2004 r. Tyle, że oni tak celowo z wyrachowaniem grali na 1-0 i głowę Charisteasa 

 

Nawet nie zdajesz sobie sprawy z głupoty tego tekstu. Przed tym "ostatnim tak słabym mistrzem" było raptem dwóch innych mistrzów, czyli Hiszpania 2008 i Hiszpania 2012 i trudno zeby od tych dwóch reprezentacjii (a właściwie jednej) ktore są uznawane za czołówke w historii piłki była lepsza Portugalia.

Jakby rok temu Bayern nie został oszukany bezczelnie w LM w 1/4 to Lewy miał gigantyczną szansę na ZP.

 

5-3 dla CR według normalnych zasad, 5-5 według tych zrypanych starych, gdzie Messi się fartem załapał.

 

W tym roku CR na ten moment jak burza idzie po ZP.

 

 

Bayern powinien dziękować sędziemu, że ich oszczędził bo tamten dwumecz mógłby się zakończyć podobnie co w 2014 roku :smile: a wystarczyło tylko nie pomagać Bayernowi w dwóch sytuacjach :smile:

 

jeden z najlepszych obecnie technicznych piłkorzy

https://twitter.com/MundialMag/status/989245937636737026

Edytowane przez Fudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamias Ulreicha można by wywiesić ręcznik i różnicy by nie było. 3 strzały dostał, ani razu nawet nie musnął piłki. Nie mówię że to były łatwe sytuacje, ale przy strzale Marcelo spokojnie można było zrobić więcej, De Gea by to wyjął spokojnie. 

Strzał Benzemy jednak wyjął zgrabnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka już wiesz dlaczego nikt Roberta na serio pod wględem ZP nie bierze? on w ważnych gierkach jest naprawdę słabiutki i kolejny raz się to potwierdza

 

 

 

Jak mogli być oszukani skoro z VAREM/kasując wszystkie pomyłki Real by to wygrał w 90' ?

przeczytałem kilka pierwszych słow i mi styka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real tak bezjajeczny odprawiający wszystkich pokolei z kwitkiem to nie przypadek. Niestety, ale ta drużyna jest obecnie w innej lidze, nieosiągalna dla reszty świata. Ich fenomen polega na tym, że jest to najlepszy, najbardziej utytułowany, doświadczony i utalentowany team atm. Byli w 3 z ostatnich 4 finałów i je wszystkie wygrali, zgarnęli wszystko - w tym przypominają mi 'cwanych' włochów. Umiejętności mają z innej planety - bajeczna technika wszystkich graczy z pola nawet u obrońców, jak w jakiejś fifie, no i Modrić z Kroosem osiągneli obaj poziom magików z piłką, a ich niektóre zagrania to rewolucja. Dla mnie to wygląda jakby dawali pograć rywalom, gdy oni mają cały mecz pod kontrolą. Grają na 50% swoich umiejętności i w każdej chwili mogą przyspieszyć i wyjaśnić oponenta w 5 minut. Wciąż, jednak liczę, że to nie ich zobaczymy w finale. 

Edytowane przez Peter Scott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech to ma ręcznik zamiast bramkarza. w polu całkiem spoko drużyna ale Putnocky to drewno masakryczne.

Inter Juve wyłączyłem bo nie ma się co wkurzać

W polskiej lidze w ostatnich latach nawet jak sa emocje to i tak wygrywa legia jakimś cudem.

 

Ja liczyłem na duże emocje w meczu interu ale vecino zarobil tak bezsensowna czerwona kartke że inter powinien mu jakas kare dowalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.