Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

https://twitter.com/BigSportGB/status/985524610253893632

 

Robi wrażenie, nawet jak na Arsenal. Nie zdawałem sobie sprawy, że jest aż tak dramatycznie.

 

 

No ja poczatkowo tez nie chcialem w to wierzyc, ze to jakis blad musi byc. 

Przynajmniej lepszy wynik od MU z WBA zrobili, i to u nich  :smile:

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nastepnego sezonu 2018/ 2019 spotkania La Liga beda podzielone po 5 miedzy Canal+ a Eleven . 

 

CANAL+ oraz ELEVEN SPORTS pozyskały prawa telewizyjne do LaLiga Santander, hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej, na lata 2018-2021 na terytorium Polski. Platforma nc+ będzie jedyną platformą satelitarną umożliwiającą zobaczenie wszystkich meczów LaLiga Santander w najbliższych trzech sezonach.

Począwszy od sierpnia 2018 roku każda ze stacji będzie mogła w każdej kolejce ligowej transmitować ekskluzywnie po pięć meczów. CANAL+ i ELEVEN SPORTS będą się wymieniać prawem wyboru pierwszego meczu co każdą kolejkę. Wyjątkiem będą El Clasico, czyli słynne na całym świecie mecze FC Barcelony z Realem Madryt, które będą transmitowane w CANAL+ i ELEVEN SPORTS równolegle. Transmisje będą realizowane w kanałach sportowych nc+ oraz w kanałach ELEVEN SPORTS.

W ramach nabytych praw CANAL+ oraz ELEVEN SPORTS pokażą także dodatkowe programy poświęcone rozgrywkom LaLiga Santander oraz skróty ze wszystkich ligowych spotkań hiszpańskiej ekstraklasy. 
 
 
Abonenci CP straca w kazdej kolejce albo mecz Realu albo Barcy wyjatkiem el classico .
Nie zdziwie sie jak rowniez podziela sie miedzy soba prawami do Premier League i Ekstraklasy zeby pokonac solorza
 
 
 
Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. To niech C+ da im mecze polskiej ligi. Albo NBA

 

 

Nie, ekstraklapy to niech nie daje, bo szkoda na to czasu antenowego.

 

Kolejna kutaśna zagrywka. Najpierw Bundesliga reklamowana hasłem "Wszystkie mecze Bundesligi tylko w Eleven Sport" a po 1,5 miesiąca podział z NC+. Teraz hiszpańska... Wiadomo chociaż czemu tyle czasu rozdawali 10 dniowy okres próbny. Szkoda tylko tych osób, które po tym próbnym okresie kupiły pakiet roczny, a teraz już mają dwie ligi połowicznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niemal pewny ze sie tez podziela Ekstaklasa miedzy soba (solorz ma nia chrapke) a w duecie spokojnie go moga przebic.

 

 

Chcialem w czerwcu zrezygnowac z NC+ i wziasc polsat bo tam bedzie CL i La Liga (cala) na eleven a teraz caly misterny plaz w pizdu. 

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego transfer do Madrytu to bedzie strzal w kolano dla Realu...zreszta chyba tylko City stac na niego...

 

Czemu? Abstrahując od oceny przydatności takiego ruchu, to Neymar jest w trójce najlepszych piłkarzy na świecie, a Real to chyba jedyny klub który by go postawił do pionu. Wszak ciężko tego wymagać od PSG, które jako instytucja jest mniejszym produktem niż pojedynczy Neymar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Abstrahując od oceny przydatności takiego ruchu, to Neymar jest w trójce najlepszych piłkarzy na świecie, a Real to chyba jedyny klub który by go postawił do pionu. Wszak ciężko tego wymagać od PSG, które jako instytucja jest mniejszym produktem niż pojedynczy Neymar

Ego Ronaldo kontra ego Neymara. Zizou chyba tez nie jest jego strasznym zwolennikiem. Zgadza sie ze Neymar jest liderem grupy poscigowej, tylko Ronaldo i Messi to inna liga. Dla mnie ten transfer nie ma sensu. Zresztą po jego odejściu nawet się cieszyłem bo strasznie mnie irytować w barwach Barcelony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ego Ronaldo kontra ego Neymara. Zizou chyba tez nie jest jego strasznym zwolennikiem. Zgadza sie ze Neymar jest liderem grupy poscigowej, tylko Ronaldo i Messi to inna liga. Dla mnie ten transfer nie ma sensu. Zresztą po jego odejściu nawet się cieszyłem bo strasznie mnie irytować w barwach Barcelony.

 

Dlatego większość informacji łączących Neymara z Realem, głównie od tych trochę lepiej poinformowanych dzienników, zakładała że trafiłby tam dopiero w 2019 w sytuacji, w której Cristano wybrałby już kierunek MLS.

 

Natomiast co do sytuacji Neymara i zachowania w Barcelonie no to też jest zadra w tyłku zarządu Katalończyków, który pozwala wodzić się za nos od lat Messiemu i kilku innym graczom. Nie mają zbyt wielkiego poważania w drużynie, ale taka rozrzutność finansowa i "lekkość" (negatywna) zarządzania towarzyszy temu klubowi od czasów Gasparta chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsene Wenger odchodzi po ponad 20latach z Arsenalu Londyn po zakonczeniu obecnego sezonu.

 

Szkoda że skończyło się to z taką otoczką kibiców przez ostatnie kilka lat. Sam papcio mógł powiedzieć dość już prędzej ale skoro Kroenke to nie wadziło. Mimo wszystko uwielbiam gościa i mam nadzieje, że trafi do drużyny gdzie potrenuje (czyt nie do PSG jako dyrektor), bardziej widzi mi się opcja z Monaco gdzie dostałby młody zespół a on potrafił obrobić diamenciki. 

 

Co do potencjalnych następców, oczywiście przewija się masa nazwisk, trenerzy dopiero na dorobku, z uznaną marką. Dużo zależy od tego jaka jest wizja właściciela. Czy chce tu i teraz na co wskazuje obecna kadra czy chcą stopniowo wracać na szczyt. Wydaje mi się że nie po to Kupowali Aube, wcześniej Lacę czy przedłużali Ozila by teraz stopniowo rozwijać i wzmacniać drużynę. Dlatego dla mnie odpadają nazwiska, którym trzeba dać mniej lub więcej czasu: Vieira, Arteta, Henry, Howe czy Dyche. Nie chciałbym Loewa, Brendana, Enrique nawet Tuchela. Ciężko określić poziom Conceicao, Nagelsmanna czy Fonsecy bo tak naprawdę dopiero w jednym klubie pokazali coś więcej, i choć jestem w stanie uwierzyć w nich, to bardziej skłaniałbym się ku Jardimie i Allegrim. To są moi dwaj faworyci patrząc na rynek trenerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że Mioduski zatrudni jako trenera kogoś na poziomie Jozaka. Bo skład mają najlepszy w lidze. Jak Jozak przegrywał to ja nie wiem

Tylu jełopów jak Pasquato, Philipps, Vesovic, czy Niezgoda to dawno nie biegało w koszulce Legii. Najsłabszy skład od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.