Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Ten niesmak kiedy cieszysz się ze zwycięstwa Realu. Ale szejki ni mają kogo kupić, żeby UEFA ich nie dojechała. Latem 180000000 idzie za Mbape. Pieniądze na Francje wystarczą, w Europie to za mało. Zespoły z PL (bo nie angielskie) wreszcie zaczęły grać na miarę swoich budżetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ze Emery zmieniajac cavaniego na Meuniera chcac kombinowac spowoduje obsranie PSG

 

 

ahahahha PSG to zawsze tylko PSG

 

i ta mina Emerego przy golu na 3-1 kolejny raz nie pyklo

Neymar bylby najlepszym pilkarzem swiata i nikt nie bylby blisko gdyby oprocz umiejetnosci pilkarskich mial cos w glowie.

 

Real mial kupe szczescia.

 

Nikt mi nie wmowi ze lo celso jest lepszy od krychowiaka.

 

Akurat po zmianie cavaniego na obronce meuniera przez 15 minut real nie mogl wyjsc z polowy. Mieli szczescie, najsprawiedliwszy bylby remis.

 

Psg mentalnie jeszcze ma sporo do przepracowania.

Benzema

Pomijajac strzelanie goli to gra swietnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zespoly angielskie trafiaja na razie na ogorkow (basel, Porto) wiec z zachwytem ich gry poczekalbym do cwiercfinalow bo tam sie zacznie rzez. 

 

araby musza wydac kolejne 300mln na bramkarza z topu i pomoc no i emerego trza by wypi.....  ale to mnie zbytnio nie martwi

 

Najslabszy real od 4 lat jedzie najmocniejsze PSG

 

Neymar i Mbappe gdyby nie grali pod siebie to mogliby ustrzelic na 1-2 i kontrolowac spotkanie ale jeden jest mlody a drugi ma po przesstawiane w glowie.

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najslabszy real od 4 lat jedzie najmocniejsze PSG

 

chyba najlepszy real w historii.

yyyy gdzie oni ich pojechali? kazdy gol to typowy gol z dupy. decydujace bylo to gowno na 2:1 , jak mozna nie zagwizdac tam faulu zelka?

sedzia by dramatyczny.

no i zwyczajnie, bardzo marny dzien trio psg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepszy real w historii.

yyyy gdzie oni ich pojechali? kazdy gol to typowy gol z dupy. decydujace bylo to gowno na 2:1 , jak mozna nie zagwizdac tam faulu zelka?

sedzia by dramatyczny.

no i zwyczajnie, bardzo marny dzien trio psg.

no w tym sezoniie to real jest najlepszy w historii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepszy real w historii.

yyyy gdzie oni ich pojechali? kazdy gol to typowy gol z dupy. decydujace bylo to gowno na 2:1 , jak mozna nie zagwizdac tam faulu zelka?

sedzia by dramatyczny.

no i zwyczajnie, bardzo marny dzien trio psg.

Sędzia był słaby ale mylil sie w obie strony po rowno. Gdzie widziales faul przy golu na 2-1? Na kimpembe parenascie sekund wczesniej?

 

Real nie wygladal dobrze w tym meczu i od kilku miesiecy dobrze nie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neymar bylby najlepszym pilkarzem swiata i nikt nie bylby blisko gdyby oprocz umiejetnosci pilkarskich mial cos w glowie.

 

Real mial kupe szczescia.

 

Nikt mi nie wmowi ze lo celso jest lepszy od krychowiaka.

 

Akurat po zmianie cavaniego na obronce meuniera przez 15 minut real nie mogl wyjsc z polowy. Mieli szczescie, najsprawiedliwszy bylby remis.

 

Psg mentalnie jeszcze ma sporo do przepracowania.

 

Pomijajac strzelanie goli to gra swietnie:)

był najlepszym zawodnikiem meczu jak zszedł z boiska :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modric, Kross i Neymar wczoraj piękny pokaz symulowania :) 

 

Emery jest tak tragiczny, że to szkoda gadać... On mentalnie nie nadaje się do prowadzenia wielkiego zespołu. Czy rok temu na CN, czy wczoraj na Bernabeu przyjeżdża i ustawia zespół jakby to była Sevilla. 

 

Sędzia jak zwykle w LM przychylny Realowi, o ile karny jest całkowicie do wybronienia, bo Lo Celso (czy jak mu tam) zachował się jak idiota, o tyle brak karnego dla PSG za rękę Ramosa, czy brak żółtych kartek dla Modrica i Kroosa za symulki mocno go obciążają (dodam jeszcze odgwizdanie spalonego widma PSG gdzie chyba Mbappe miałby ciekawą sytuację)

 

Jeszcze jedno słowo o Emerym i jego mentalności małego klubu. Gra wyjazd z Realem, który ostatnio jest w beznadziejnej formie jak na swoje standardy. Ma 1-1 w drugiej połowie i gra jego zespołu wygląda całkiem ok. Co robi trener? Zdejmuje swojego napastnika i wprowadza bocznego obrońce... Di Maria ostatnio w świetnej formie? Może być jeszcze bardziej zmotywowany przeciwko swojemu byłemu klubowi? A niech siedzi na ławce 90 minut  :onthego:  :onthego:

 

Tak jak byłem za PSG wczoraj (bo jednak za Realem nie potrafię :P ) tak cieszę się, że frajerstwo Emeryego zostało ukarane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? On przecież przed strzałem nie dotyka piłki, chyba że ja czegoś nie widzę.

 

Jest chyba coś takiego jak przepis mówiący, że stałe fragmenty trzeba wykonywać ze "stojącej piłki" (czy jakoś tak to się nazywa). Czyli piłka musi być w bezruchu przed uderzeniem/wznowieniem gry.

 

 

Nigdzie tego nie wyczytałem, że to źle/nieprzepisowo wykonany karny to taka moja luźna sugestia  ;)

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.