Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

 

szykuja forme na CL  :playful:

Ciekawe czy Conte nie poleci wczesniej niz po sezonie

On wyglada i marudzi jakby juz mu sie nie chcialo byc w Londynie (bynajmniej w Czelsi).

Graja bez jaj, Bakajoko wyglada slabiutko, i tu bynajmniej nie chodzi o ta czerwona kartke tylko caly sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj taki joke. zawsze się mówiło o twardej wyspiarskiej grze, a tam przecież mało wyspiarzy gra. takie coś to w niższych ligach. a primera division to niby technika, elegancja a tu koleś bez zębów i szczęka do poprawki

To gdzie niby Ci wyspiarze grają? bo próżno ich szukać w innych ligach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Watfordach, Crystal Palacach i Bournemouthach tej ligi, nic dziwnego, że Angole jako reprezentacja tak cienko przędą.

Bez przesady, Spurs ma bardzo wielu krajanów, z czego większość łapie się do kadry. W United, City czy Liverpoolu też grają zawodnicy reprezentacji. Chelsea pod tym względem odstaje, bo nie ma żadnego takiego gracza, a jeszcze niedawno zawodnicy tego klubu stanowili człon kadry. Z Anglikami od 2006 faktycznie była bieda, ale wydaje się że idzie tam wszystko w dobrym kierunku. Młodzieżowe reprezentację ostatnio zdominowały turnieje w których występowały, a i kadra seniorska pozbyła się w końcu świętych krów, i postawiła na świeża krew. Mundial ich zweryfikuje,ale moim zdaniem ćwierćfinał zrobią, i tam to już zależy od drabinki, bo są jednak reprezentację silniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, Spurs ma bardzo wielu krajanów, z czego większość łapie się do kadry. W United, City czy Liverpoolu też grają zawodnicy reprezentacji. Chelsea pod tym względem odstaje, bo nie ma żadnego takiego gracza, a jeszcze niedawno zawodnicy tego klubu stanowili człon kadry. Z Anglikami od 2006 faktycznie była bieda, ale wydaje się że idzie tam wszystko w dobrym kierunku. Młodzieżowe reprezentację ostatnio zdominowały turnieje w których występowały, a i kadra seniorska pozbyła się w końcu świętych krów, i postawiła na świeża krew. Mundial ich zweryfikuje,ale moim zdaniem ćwierćfinał zrobią, i tam to już zależy od drabinki, bo są jednak reprezentację silniejsze.

 

Niby tak, ale jednak poza Harrym Kane jakiegoś przec***a nie widać, Rashford niby ma talent, ale nie wiadomo w sumie co z nim zrobić, 20 lat to nie tak wiele, ale wydaje się że utknął gdzieś w przeciętności. Lata w United po tym skrzydle i nie widać efektów. Nazwiska w kadrze nie robią szału, ale może na mundial wjadą kolektywem, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rashford powinien grać w ataku, ale wszyscy wiemy jaka jest obsada napadu w United. Na skrzydle się marnuje. Z United jeszcze Lingard. Powaga. Wiem jaką ma reputację w internetach, ale ostatnio to on, ciągnął całą drużynę za uszy. Spurs to wiadomo Kane + bohater ostatnich dni Dele Alli. No i od biedy Eric Dier. W Liverpoolu jest Alexander Arnold, także nie jest jeszcze tak źle u tych angoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rashford powinien grać w ataku, ale wszyscy wiemy jaka jest obsada napadu w United. Na skrzydle się marnuje. Z United jeszcze Lingard. Powaga. Wiem jaką ma reputację w internetach, ale ostatnio to on, ciągnął całą drużynę za uszy. Spurs to wiadomo Kane + bohater ostatnich dni Dele Alli. No i od biedy Eric Dier. W Liverpoolu jest Alexander Arnold, także nie jest jeszcze tak źle u tych angoli

 

A Sterling? Vardy strzela regularnie , Anglia zdecydowanie jak na nazwiska jest za nisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tottenhamu na Mundial jadą na 100% Kane, Alli, Dier, Trippier, gdzie pierwsza trójka ma na 100% plac. Jakieś tam szanse ma Rose, ale raczej się nie załapie, bo boki obrony to będzie pewnie albo Walker i Trippier, albo Bertrand i Walker.

Sterling obok Kanea w ataku to pewniak, Rashford pewnie będzie tym trzecim, choć zgadzam się że się chłopak ostatnio trochę zagubił. 

Liverpool to przede wszystkim Lallana i Hendo, jeśli będą zdrowi, trzecim który pojedzie będzie Oxlade. Szanse miałby też Clyne, ale tutaj kontuzja go wykluczy z rotacji. 

Z City oczywiście jeszcze Stones. Z United Rash, Jones, i dwójka kasztanów Lingard, Smoła. Ewentualnie, jeśli udowodniłby do końca sezonu że wrócił do formy z czasów Southampton, to jeszcze Shaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs 4/11

L'pool 3/11

City 2/11

United 4/11

 

Nie wiem, może dziwny jestem, ale jak dla mnie niewiele. Tak specyfika ligi, dodatkowo tylko Kane i Alli to nazwiska na dźwięk których robisz małe (Alli) lub większe (Kane) *wow*, reszta dupy nie urywa, staniki nie latają, co pozwala mi twierdzić, że Angole są do pierdolnięcia jak nigdy od pamiętnego zwycięstwa na Wembley 1:1

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs 4/11

L'pool 3/11

City 2/11

United 4/11

 

Nie wiem, może dziwny jestem, ale jak dla mnie niewiele. Tak specyfika ligi, dodatkowo tylko Kane i Alli to nazwiska na dźwięk których robisz małe (Alli) lub większe (Kane) *wow*, reszta dupy nie urywa, staniki nie latają, co pozwala mi twierdzić, że Angole są do pierdolnięcia jak nigdy od pamiętnego zwycięstwa na Wembley 1:1

 

W ciągu ostatnich 12 miesięcy z tzw. "wielkiej szóstki", czyli United, City, Tottenhamu, Chelsea, Arsenalu i Liverpoolu zagrało w dorosłej kadrze Anglii 25 zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ostatnich 12 miesięcy z tzw. "wielkiej szóstki", czyli United, City, Tottenhamu, Chelsea, Arsenalu i Liverpoolu zagrało w dorosłej kadrze Anglii 25 zawodników.

 

Spoko, zagrali, ale wciąż dla mnie Anglicy tam grający nie są nazwiskami przed którymi jakaś Austria czy inna Słowacja klęka do miecza prosząc o maksymalnie 0-3, to nie jest tier1 w Europie moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zagrali, ale wciąż dla mnie Anglicy tam grający nie są nazwiskami przed którymi jakaś Austria czy inna Słowacja klęka do miecza prosząc o maksymalnie 0-3, to nie jest tier1 w Europie moim zdaniem.

To już nie te czasy, żeby takie reprezentacje były, ale Anglia w eliminacjach była bez porażki i awansowała bardzo łatwo, a nie zawsze im się to zdarzało. To nie jest tier 1 w Europie, ale za Francją, Niemcami, Hiszpanią i Belgią to jest 5 siła w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym powiedział miejsca 5-7 z Portugalią i Włochami na jednej półce, co wciąż nie budzi respektu przed potencjalną potyczką naszych Orłów chociażby z którąś z w/w. Jak na tak mocną ligę to Anglicy są przeciętni i w klubach grają głównie drugoplanowe role z kilkoma wyjątkami, co zaznaczam od kilku postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi to żeby z grupy wyszli.

 

Spurs 4/11

L'pool 3/11

City 2/11

United 4/11

 

Nie wiem, może dziwny jestem, ale jak dla mnie niewiele. Tak specyfika ligi, dodatkowo tylko Kane i Alli to nazwiska na dźwięk których robisz małe (Alli) lub większe (Kane) *wow*, reszta dupy nie urywa, staniki nie latają, co pozwala mi twierdzić, że Angole są do pierdolnięcia jak nigdy od pamiętnego zwycięstwa na Wembley 1:1

To nie jest wcale tak mało. Masz 13 nazwisk + Rose/ Shaw, myślę że jeden z nich jednak pojedzie. Do tego dochodzi 3 bramkarzy (Hart, Pickfort, i chyba Butland), Bertrand , Vardy, i  Cahill razem mamy 20 z 23 których można zabrać. 

 

Zgadzam się że te nazwiska w porównaniu do kadry z Terrym, Ferdinandem, Beckhamem, Lampardem, Gerardem, Rooneym, Owenem, Ashleyem i Joe Colem, Hargreavesem, Scholesem wypadają bardzo blado, ale są też plusy. Największym to chyba brak presji ze strony opinii publicznej. Do tego w końcu jest trener z pomysłem, mający pojęcię o taktyce, a nie jakiś stary pierdziel który zatrzymał się i uskutecznia pomysły z lat 90 poprzedniego wieku. Dla mnie to może być czarny koń tego Mundialu, daję im dużo większe szanse niż przereklamowanym Belgom, z jełopem na ławce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.