Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Benfica to jest stan umysłu, gdzie oni by byli gdyby nie sprzedawali co roku młodych grajków za grube miliony?

 

Dlaczemu nie ma tam Realu i Barcy?

 

Nie wiem jak z Barceloną, ale Real przy okazji publikacji budżetu 2016 już podał, że dług po przebudowie z 2009 roku sięgnął zera.

nawet w tym Inter nie potrafi być pierwszym...w tej tabelce ucięło gdzieś lidera którym jest Manchester United

 

jeśli chodzi o pieniądze  w piłce ten gość całkiem sprawnie o nich pisze https://twitter.com/JakeFCohen, tu np http://thesetpieces.com/features/transfer-window-myth-busting/ odnośńę tych  mitycznych przychodów z koszulek  po głośnych  transferach  chyba już to nawet  kiedyś wrzucałem 

 

Jakby ktoś jeszcze nie widział, to trzeba kliknąć w obrazek i się rozwija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi powie, co się z tym Vadisem odpierpapier? Miał iść do krasnodaru, a okazuje się, że dealu ma jednak nie być.

 

Okazuje się? Jakiś link do miejsca, w którym się to okazało? :smile:

 

EDIT: A, ok. Widzę już twitt Piekarskiego/Stanowskiego. Chyba jeszcze nikt, oprócz głównych zainteresowanych nie wie co się tu odpierdala.

Edytowane przez jamalcegłacrawford
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zycze powodzenia Evertonowi jesli sprawdza sie plotki, ze sciagaja Rooneya i chca mu placic 250 tys tygodniowo, bzdura jak cholera.

Arsenal sie fajnie zbroi jesli faktycznie kupia Lacazette i Lemar/Mahrez, szczegolnie jesli ten pierwszy za 45-50 baniek.

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal sie fajnie zbroi jesli faktycznie kupia Lacazette i Lemar/Mahrez

 

juz kupili, czy ja wiem czy to transfer na top 4? strzeli im 20 i tyle ale i tak zostanie stary dobry arsenal ktory w pewnym momencie dostanie wpierdol i w lidze i w europie. choc moze jak nie sa w CL to jakis polfinal zrobia.

 

everton 4 fajne zakupy, keane,klaassen,pickford, sandro. kazdy ma prime zdecydowanie przed soba, generalnie swietne to prospecty.

jak nie posprzedaja teraz glupio podstawowych swoich graczy to moze w koncu powalcza o cos wiecej, ale oczywiscie tez top 4 raczej poza zasiegiem, musialo by sie im super poukladac.

 

co ciekawe u tych najwiekszych wcale sie tak duzo nie dzieje, jakies tam plotki spekulacje, pare ruchow ale ogolnie bez fajerwerkow.

zobaczymy czy to ruszy i pojdzie deal za dealem czy raczej bedzie spokojnie i tylko pare kosmetycznych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mączyński przechodzi do legii

Powiem krótko:frajer.

Przez ostatnie pół roku zwodził klub oraz kibiców ,że nigdzie nie odejdzie.Na twitterze obrażał dziennikarzy gdy opisywali możliwość jego przejścia do mistrza Polski.

Facet na twitterze milion razy zapewniał ,że nawet jak będą problemy w wypłatach to zostanie w Wiśle do końca kontraktu,w canal + publicznie zapewnił ,że nie przejdzie do legii,to samo na twitterze.

Jak pojawił się problem z wypłatami(jak u praktycznie każdego klubu w tym okresie)to poleciał do dziennikarzy ,że mu kasy nie zapłacili.Zwykły frajer i tyle,czekałem na oficjalke bo Wisła miała zapytania z Getafe.

Kwota transferu:500 tys € + bonusy + jakiś % od przyszłego transferu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Koleś dał zarobić Wiśle, która jest biedna. Za takie drewno to i tak Wisła jest do przodu

 

Jeśli przez pół roku po prostu kłamiesz i obrażasz dziennikarzy za pisanie prawdy to dla mnie to jest frajerstwo.Facet robił z siebie legende i ogromnego kibica Wisły a wyszło jak wyszło.

Gdyby nie marudził to by Wisła zarobiła więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła zdaje się ma wobec niego spore zaległości finansowe jakby marudził to mógłby rozwiązać kontrakt i w Krakowie nie zobaczyliby nawet złotówki

 

Lukaku podobnież w MU, Conte się ucieszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zaległości uregulowano.Specyfika klubów w e-klasie jest taka ,że mniej więcej od lutego-marca u większości klubów pojawia się problem z kasą.Po wypłaceniu kasy z canal+ i premii od ekstraklasy te zaległości są wyrównywanie.I tak jest co roku.Bodajże Lechia która jest finansowo 3 siłą za Lechem i Legią dostała punkty karne własnie za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/pilka/7,65039,21925870,maczynski-dla-sport-pl-wisla-nie-placi-mi-pensji-od-lutego.html ale z tego wywiadu wynika  że Wisła nie płaciła mu dłużej niż dwa miesiące co świetle obowiązujących przepisów pozwalało mu rozwiązać kontrakt i  szukać sobie klubu  mógł to zrobić bo oferty pewnie już wtedy miał a jednak dał Wiśle zarobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaraz po tym wywiadzie zaległości uregulowano.

Tak pozwalało tylko takie problemy z brakiem wypłacalności w tym okresie ma praktycznie każdy klub w tej lidze.

Lipski rozwiązał kontrakt i dalej nie ma klubu ;)

Nie chodzi mi o to ,że odszedł z klubu ,tylko o to w jakim stylu to zrobił.Fajnie ,że nie składał wniosku o rozwiązanie kontraktu ale jednak jego deklaracje ,że na 100% nie przejdzie do legii są śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.